Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2008. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2019 här.

LUGI

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27120401 lö 27/12 09:33 lö 27/12 Victoriastadion A B13 Grp 2 Ankaret 10 - 18 LUGI 1      
27120201 lö 27/12 09:33 lö 27/12 Sparbanken Skåne Arena B B11 Grp 2 Ankaret 2 11 - 14 LUGI 1      
27120701 lö 27/12 09:33 lö 27/12 Fäladshallen B16 Grp 1 Kristianstads HK 14 - 13 LUGI 2      
27121101 lö 27/12 09:33 lö 27/12 Idrottshallen G19 Grp 3 Uetersen 5 - 30 LUGI      
27120302 lö 27/12 10:06 lö 27/12 Tetrahallen B9 Grp 1 Ankaret 1 12 - 23 LUGI 2      
27121002 lö 27/12 10:06 lö 27/12 Tunahallen G16 Grp 2 Åstorps HF 14 - 9 LUGI 2      
27122901 lö 27/12 10:33 lö 27/12 Harlösahallen G14 Grp 6 Hilleröd 2 4 - 10 LUGI      
27121403 lö 27/12 10:39 lö 27/12 Vikingahallen G10 Grp 1 Team København 12 - 8 LUGI 2      
27121103 lö 27/12 10:39 lö 27/12 Idrottshallen G19 Grp 3 LUGI 21 - 7 Nordsjælland      
27120903 lö 27/12 10:39 lö 27/12 Vipeholmshallen B15 Grp 1 Coesfeld 5 - 24 LUGI 1      
27120703 lö 27/12 10:39 lö 27/12 Fäladshallen B16 Grp 1 LUGI 2 15 - 18 RP      
27120304 lö 27/12 11:12 lö 27/12 Tetrahallen B9 Grp 1 LUGI 2 18 - 10 Kävlinge HK      
27121004 lö 27/12 11:12 lö 27/12 Tunahallen G16 Grp 2 LUGI 2 14 - 9 Stadeln      
27122903 lö 27/12 11:39 lö 27/12 Harlösahallen G14 Grp 6 LUGI 13 - 8 Ivanka pri Dunaji      
27120405 lö 27/12 11:45 lö 27/12 Victoriastadion A B13 Grp 2 LUGI 1 24 - 15 Eslövs HF      
27120205 lö 27/12 11:45 lö 27/12 Sparbanken Skåne Arena B B11 Grp 2 LUGI 1 13 - 4 Hilleröd      
27121705 lö 27/12 12:00 lö 27/12 Gunnesbohallen B16 Grp 6 TMS Ringsted 2 11 - 17 LUGI 3      
27120105 lö 27/12 12:25 lö 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 LUGI 1 14 - 10 VSH 2002      
27120706 lö 27/12 12:28 lö 27/12 Fäladshallen B16 Grp 2 LUGI 1 18 - 12 Eslövs HF 1      
27120407 lö 27/12 12:51 lö 27/12 Victoriastadion A B13 Grp 2 LUGI 1 20 - 18 Hästö IF      
27121707 lö 27/12 13:06 lö 27/12 Gunnesbohallen B16 Grp 6 LUGI 3 10 - 8 HSV      
27122606 lö 27/12 13:28 lö 27/12 Hjärupshallen B19 Grp 3 Furesø 2 9 - 23 LUGI 2      
27121608 lö 27/12 13:29 lö 27/12 Bollhuset B G9 Grp 2 LUGI 2 4 - 7 Ankaret      
27122306 lö 27/12 13:33 lö 27/12 Rutsborgshallen G11 Grp 4 Staffanstorps HK 14 - 8 LUGI 2      
27122907 lö 27/12 13:51 lö 27/12 Harlösahallen B12 Grp 3 KVIK Humlebäck 5 - 14 LUGI 2      
27120108 lö 27/12 14:04 lö 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 TMS Ringsted 11 - 17 LUGI 1      
27120709 lö 27/12 14:07 lö 27/12 Fäladshallen B16 Grp 2 Studentski grad 13 - 14 LUGI 1      
27122608 lö 27/12 14:34 lö 27/12 Hjärupshallen B19 Grp 3 LUGI 2 9 - 12 Senden      
27122708 lö 27/12 14:35 lö 27/12 Revingehallen/MSB B12 Grp 5 Ankaret 2 18 - 10 LUGI 1      
27121210 lö 27/12 14:50 lö 27/12 Eos-hallen B10 Grp 2 Kävlinge HK 8 - 15 LUGI 2      
27122909 lö 27/12 14:57 lö 27/12 Harlösahallen B12 Grp 3 LUGI 2 13 - 14 FIF      
27120310 lö 27/12 15:00 lö 27/12 Tetrahallen B9 Grp 3 LUGI 1 20 - 7 Sävehof 3      
27120510 lö 27/12 15:00 lö 27/12 Victoriastadion B G12 Grp 1 LUGI 1 32 - 1 Team Helsinge 2      
27121212 lö 27/12 15:56 lö 27/12 Eos-hallen B10 Grp 2 LUGI 2 17 - 10 H43 2      
27122011 lö 27/12 16:14 lö 27/12 Bråhögshallen G12 Grp 7 Greve 1 5 - 10 LUGI 2      
27120112 lö 27/12 16:16 lö 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 Nord 12 - 19 LUGI 1      
27120413 lö 27/12 16:25 lö 27/12 Victoriastadion A B13 Grp 1 LUGI 2 17 - 7 Skuru IK      
27121811 lö 27/12 16:28 lö 27/12 Dalby/Nyvångshallen B14 Grp 3 LUGI 2 23 - 7 VSH 2002 2      
27120213 lö 27/12 16:30 lö 27/12 Sparbanken Skåne Arena B G10 Grp 4 LUGI 1 5 - 6 Greve      
27120513 lö 27/12 16:39 lö 27/12 Victoriastadion B G12 Grp 1 E en O 2 3 - 29 LUGI 1      
27120313 lö 27/12 16:39 lö 27/12 Tetrahallen B9 Grp 3 Staffanstorps HK 6 - 10 LUGI 1      
27122712 lö 27/12 16:47 lö 27/12 Revingehallen/MSB B12 Grp 5 TMS Ringsted 1 22 - 14 LUGI 1      
27122812 lö 27/12 16:48 lö 27/12 Lomma/Pilängshallen B14 Grp 9 Cluvenhagen/Langw. 17 - 15 LUGI 1      
27122212 lö 27/12 17:02 lö 27/12 Bjärehovshallen B11 Grp 1 H43 2 10 - 6 LUGI 2      
27120915 lö 27/12 17:50 lö 27/12 Vipeholmshallen B15 Grp 2 LUGI 2 17 - 12 Karlshamn      
27122814 lö 27/12 17:54 lö 27/12 Lomma/Pilängshallen B14 Grp 9 LUGI 1 23 - 11 Hundested      
27120816 lö 27/12 17:55 lö 27/12 Östra Tornhallen G15 Grp 1 LUGI 15 - 12 Team Hamburg      
27120615 lö 27/12 17:55 lö 27/12 Victoriastadion C G13 Grp 1 LUGI 19 - 7 Oberursel      
27122014 lö 27/12 17:58 lö 27/12 Bråhögshallen G11 Grp 3 H43 11 - 12 LUGI 1      
27120416 lö 27/12 18:04 lö 27/12 Victoriastadion A B13 Grp 1 Karlshamn 11 - 16 LUGI 2      
27121814 lö 27/12 18:07 lö 27/12 Dalby/Nyvångshallen B14 Grp 3 Rosdorf-Grone 18 - 16 LUGI 2      
27121616 lö 27/12 18:08 lö 27/12 Bollhuset B B10 Grp 4 Veberöds HK 9 - 14 LUGI 1      
27122214 lö 27/12 18:08 lö 27/12 Bjärehovshallen B11 Grp 1 LUGI 2 12 - 13 Ankaret 3      
27120216 lö 27/12 18:09 lö 27/12 Sparbanken Skåne Arena B G10 Grp 4 Eslöv IK 2 9 - 8 LUGI 1      
27121017 lö 27/12 18:51 lö 27/12 Tunahallen G16 Grp 1 LUGI 1 12 - 15 Roskilde      
27120317 lö 27/12 18:51 lö 27/12 Tetrahallen B9 Grp 3 Ankaret 2 11 - 5 LUGI 1      
27122816 lö 27/12 19:00 lö 27/12 Lomma/Pilängshallen B14 Grp 9 LUGI 1 17 - 17 G/W      
27122016 lö 27/12 19:04 lö 27/12 Bråhögshallen G11 Grp 3 LUGI 1 12 - 13 Rudow Berlin      
27121618 lö 27/12 19:14 lö 27/12 Bollhuset B B10 Grp 4 LUGI 1 11 - 2 Hilleröd      
27120918 lö 27/12 19:29 lö 27/12 Vipeholmshallen B15 Grp 2 Malmslätt HF 14 - 21 LUGI 2      
27120618 lö 27/12 19:34 lö 27/12 Victoriastadion C G13 Grp 1 Kävlinge HK 1 9 - 14 LUGI      
27120819 lö 27/12 19:34 lö 27/12 Östra Tornhallen G15 Grp 1 Nordsjælland 14 - 15 LUGI      
27120220 lö 27/12 20:21 lö 27/12 Sparbanken Skåne Arena B G10 Grp 4 Veberöds HK 16 - 6 LUGI 1      
28120702 sö 28/12 10:06 sö 28/12 Fäladshallen B16 Grp 2 LUGI 1 15 - 17 IFK Skövde 1      
28122001 sö 28/12 10:33 sö 28/12 Bråhögshallen G12 Grp 7 IFK Trelleborg 5 - 8 LUGI 2      
28120803 sö 28/12 10:39 sö 28/12 Östra Tornhallen G15 Grp 1 LUGI 16 - 7 Oyten      
28121103 sö 28/12 10:39 sö 28/12 Idrottshallen B19 Grp 1 LUGI 1 18 - 12 HVI Himmelev      
28120704 sö 28/12 11:12 sö 28/12 Fäladshallen B16 Grp 2 Team Hamburg 16 - 17 LUGI 1      
28120805 sö 28/12 11:45 sö 28/12 Östra Tornhallen G15 Grp 1 LUGI 16 - 8 Kärntner HV      
28121505 sö 28/12 11:50 sö 28/12 Bollhuset A B19 Grp 3 Hoykenkamp 11 - 17 LUGI 2      
28120305 sö 28/12 11:50 sö 28/12 Tetrahallen G9 Grp 2 FIF 22 - 3 LUGI 2      
28121005 sö 28/12 11:55 sö 28/12 Tunahallen G16 Grp 1 LUGI 1 19 - 4 Oberursel      
28122704 sö 28/12 12:12 sö 28/12 Revingehallen/MSB G12 Grp 1 LUGI 1 16 - 10 Ledøje-Smørum 1      
28122004 sö 28/12 12:12 sö 28/12 Bråhögshallen G12 Grp 7 LUGI 2 14 - 6 Hilleröd 2      
28121206 sö 28/12 12:33 sö 28/12 Eos-hallen G10 Grp 1 FIF 14 - 4 LUGI 2      
28122905 sö 28/12 13:00 sö 28/12 Harlösahallen G11 Grp 3 KVIK Humlebäck 6 - 11 LUGI 1      
28120607 sö 28/12 13:01 sö 28/12 Victoriastadion C B14 Grp 3 LUGI 2 20 - 9 IFK Malmö      
28121007 sö 28/12 13:01 sö 28/12 Tunahallen G16 Grp 1 FIF 9 - 9 LUGI 1      
28121906 sö 28/12 13:28 sö 28/12 Sandby/Killebäckshallen B14 Grp 9 Stadeln 3 12 - 15 LUGI 1      
28121508 sö 28/12 13:29 sö 28/12 Bollhuset A B19 Grp 3 LUGI 2 19 - 9 Kävlinge HK      
28120208 sö 28/12 13:33 sö 28/12 Sparbanken Skåne Arena B B11 Grp 2 LUGI 1 6 - 5 Kävlinge HK      
28120508 sö 28/12 13:34 sö 28/12 Victoriastadion B B13 Grp 1 LUGI 2 25 - 7 Ledøje-Smørum      
28121608 sö 28/12 13:39 sö 28/12 Bollhuset B B9 Grp 3 LUGI 1 16 - 5 Kävlinge HK 1      
28120609 sö 28/12 14:07 sö 28/12 Victoriastadion C B14 Grp 3 Lödde HP 20 - 14 LUGI 2      
28121209 sö 28/12 14:12 sö 28/12 Eos-hallen G10 Grp 1 LUGI 2 11 - 8 H 65      
28121307 sö 28/12 14:20 sö 28/12 Stångby/Tornhallen G14 Grp 6 HIK Hellerup 14 - 11 LUGI      
28122308 sö 28/12 14:34 sö 28/12 Rutsborgshallen G11 Grp 4 LUGI 2 10 - 0 Ballerup 2      
28122908 sö 28/12 14:39 sö 28/12 Harlösahallen G11 Grp 3 LUGI 1 14 - 9 Kävlinge HK      
28121410 sö 28/12 14:40 sö 28/12 Vikingahallen B10 Grp 4 Staffanstorps HK 2 - 7 LUGI 1      
28120510 sö 28/12 14:40 sö 28/12 Victoriastadion B B13 Grp 1 LUGI 2 16 - 17 Herrsching      
28121610 sö 28/12 14:45 sö 28/12 Bollhuset B B9 Grp 3 LUGI 1 16 - 12 H43 3      
28120710 sö 28/12 14:45 sö 28/12 Fäladshallen B16 Grp 1 Team Baden 1 23 - 16 LUGI 2      
28120211 sö 28/12 15:12 sö 28/12 Sparbanken Skåne Arena B B11 Grp 2 Lundagård 11 - 8 LUGI 1      
28120911 sö 28/12 15:13 sö 28/12 Vipeholmshallen B15 Grp 2 Hastedter 12 - 15 LUGI 2      
28121511 sö 28/12 15:13 sö 28/12 Bollhuset A B12 Grp 3 LUGI 2 21 - 14 Kävlinge HK      
28121011 sö 28/12 15:23 sö 28/12 Tunahallen G16 Grp 2 LUGI 2 10 - 13 VSH 2002      
28122110 sö 28/12 15:40 sö 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A B16 Grp 6 LUGI 3 12 - 7 H43 2      
28121910 sö 28/12 15:40 sö 28/12 Sandby/Killebäckshallen B14 Grp 9 KVIK Humlebäck 6 - 20 LUGI 1      
28121310 sö 28/12 15:59 sö 28/12 Stångby/Tornhallen G14 Grp 6 LUGI 13 - 8 Münster      
28120713 sö 28/12 16:24 sö 28/12 Fäladshallen B16 Grp 1 LUGI 2 10 - 20 TMS Ringsted 1      
28120513 sö 28/12 16:28 sö 28/12 Victoriastadion B B13 Grp 2 LUGI 1 25 - 12 Uetersen      
28121013 sö 28/12 16:29 sö 28/12 Tunahallen G16 Grp 2 TMS Ringsted 9 - 11 LUGI 2      
28121613 sö 28/12 16:33 sö 28/12 Bollhuset B B9 Grp 1 LUGI 2 19 - 6 H43 1      
28121213 sö 28/12 16:39 sö 28/12 Eos-hallen G10 Grp 4 LUGI 1 0 - 6 Dalhem      
28122112 sö 28/12 16:46 sö 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A B16 Grp 6 Kaunas 15 - 17 LUGI 3      
28120914 sö 28/12 16:52 sö 28/12 Vipeholmshallen B15 Grp 2 LUGI 2 12 - 11 Utena KKSC      
28120315 sö 28/12 17:30 sö 28/12 Tetrahallen G9 Grp 1 LUGI 1 5 - 5 H43      
28121415 sö 28/12 17:30 sö 28/12 Vikingahallen B10 Grp 2 LUGI 2 5 - 12 HIK Hellerup      
28121615 sö 28/12 17:39 sö 28/12 Bollhuset B B9 Grp 1 Sävehof 1 5 - 18 LUGI 2      
28120615 sö 28/12 17:40 sö 28/12 Victoriastadion C B12 Grp 5 Lundagård 14 - 10 LUGI 1      
28122213 sö 28/12 17:48 sö 28/12 Bjärehovshallen B11 Grp 1 Ledøje-Smørum 14 - 1 LUGI 2      
28120916 sö 28/12 18:03 sö 28/12 Vipeholmshallen B15 Grp 1 Ankaret 10 - 11 LUGI 1      
28121516 sö 28/12 18:10 sö 28/12 Bollhuset A G19 Grp 3 Piccard Senec 13 - 17 LUGI      
28120317 sö 28/12 18:36 sö 28/12 Tetrahallen G9 Grp 1 Dalhem 12 - 2 LUGI 1      
28120617 sö 28/12 18:46 sö 28/12 Victoriastadion C B12 Grp 5 LUGI 1 13 - 12 Kärntner HV      
28120919 sö 28/12 19:42 sö 28/12 Vipeholmshallen B15 Grp 1 LUGI 1 16 - 8 Herrsching      
28121519 sö 28/12 19:49 sö 28/12 Bollhuset A G19 Grp 3 LUGI 22 - 9 Oyten      
28120619 sö 28/12 19:52 sö 28/12 Victoriastadion C B12 Grp 5 LUGI 1 18 - 11 Ljunghusens HK      
29121100 må 29/12 09:00 må 29/12 Idrottshallen B19 Playoff A 1/16 Final LUGI 2 15 - 14 Eslövs HF      
29120200 må 29/12 09:00 må 29/12 Sparbanken Skåne Arena B G11 Playoff A 1/8 Final Eslöv IK 1 7 - 8 LUGI 1      
29120600 må 29/12 09:00 må 29/12 Victoriastadion C G13 Playoff A 1/4 Final LUGI 13 - 8 Tills Löwen 08      
29120300 må 29/12 09:00 må 29/12 Tetrahallen B9 Playoff A 1/4 Final Åhus 9 - 10 LUGI 1      
29120500 må 29/12 09:00 må 29/12 Victoriastadion B G12 Playoff A 1/8 Final LUGI 2 13 - 9 Ledøje-Smørum 1      
29122000 må 29/12 10:00 må 29/12 Bråhögshallen B14 Playoff A 1/16 Final Stadeln 4 14 - 19 LUGI 1      
29120700 må 29/12 10:00 må 29/12 Fäladshallen B16 Playoff A 1/16 Final LUGI 3 12 - 11 OV      
29122500 må 29/12 10:00 må 29/12 Lödde/Nyvångshallen G11 Playoff B 1/8 Final LUGI 2 4 - 7 KVIK Humlebäck      
29121103 må 29/12 10:40 må 29/12 Idrottshallen B19 Playoff A 1/8 Final FIF 20 - 11 LUGI 2      
29121504 må 29/12 11:15 må 29/12 Bollhuset A B15 Playoff A 1/4 Final LUGI 1 15 - 7 H43      
29121604 må 29/12 11:16 må 29/12 Bollhuset B G9 Playoff B 1/4 Final Kävlinge HK 14 - 3 LUGI 2      
29120204 må 29/12 11:20 må 29/12 Sparbanken Skåne Arena B G11 Playoff A 1/4 Final Ballerup 1 12 - 4 LUGI 1      
29120104 må 29/12 11:20 må 29/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Playoff A 1/8 Final LUGI 1 15 - 10 Helsingör IF      
29122004 må 29/12 12:20 må 29/12 Bråhögshallen G14 Playoff A 1/8 Final LUGI 8 - 12 TMS Ringsted 1      
29121506 må 29/12 12:21 må 29/12 Bollhuset A B15 Playoff A 1/4 Final LUGI 2 17 - 11 IFK Skövde      
29120705 må 29/12 12:55 må 29/12 Fäladshallen G16 Playoff A 1/8 Final LUGI 1 14 - 10 Tatran Bohunice      
29122005 må 29/12 13:00 må 29/12 Bråhögshallen B14 Playoff A 1/8 Final Dubrava Zagreb 16 - 11 LUGI 1      
29122505 må 29/12 13:00 må 29/12 Lödde/Nyvångshallen B11 Playoff B 1/8 Final LUGI 2 12 - 11 Oberursel      
29121905 må 29/12 13:08 må 29/12 Sandby/Killebäckshallen B12 Playoff B 1/8 Final LUGI 1 15 - 13 H43 1      
29120608 må 29/12 13:30 må 29/12 Victoriastadion C B10 Playoff A 1/4 Final HIK Hellerup 8 - 3 LUGI 1      
29120407 må 29/12 13:31 må 29/12 Victoriastadion A G13 Playoff A Semifinal LUGI 14 - 7 Sokol Poruba      
29120208 må 29/12 13:35 må 29/12 Sparbanken Skåne Arena B G12 Playoff A 1/4 Final FIF 13 - 5 LUGI 2      
29121108 må 29/12 13:40 må 29/12 Idrottshallen G19 Playoff A 1/4 Final VSH 2002 15 - 18 LUGI      
29120308 må 29/12 13:55 må 29/12 Tetrahallen B9 Playoff A Semifinal LUGI 2 27 - 16 LUGI 1      
29120308 må 29/12 13:55 må 29/12 Tetrahallen B9 Playoff A Semifinal LUGI 2 27 - 16 LUGI 1      
29120707 må 29/12 14:05 må 29/12 Fäladshallen B16 Playoff A 1/8 Final Team Hamburg 19 - 7 LUGI 3      
29121907 må 29/12 14:14 må 29/12 Sandby/Killebäckshallen B12 Playoff B 1/8 Final H 65 9 - 14 LUGI 2      
29120109 må 29/12 14:20 må 29/12 Sparbanken Skåne Arena A G12 Playoff A 1/4 Final LUGI 1 16 - 17 Tatran Bohunice      
29121410 må 29/12 14:28 må 29/12 Vikingahallen G10 Playoff B 1/8 Final LUGI 2 5 - 3 LUGI 1      
29121410 må 29/12 14:28 må 29/12 Vikingahallen G10 Playoff B 1/8 Final LUGI 2 5 - 3 LUGI 1      
29122908 må 29/12 14:45 må 29/12 Harlösahallen B14 Playoff B 1/8 Final LUGI 2 21 - 16 Cluvenhagen/Langw.      
29122508 må 29/12 15:00 må 29/12 Lödde/Nyvångshallen B11 Playoff B 1/4 Final LUGI 1 22 - 11 LUGI 2      
29122508 må 29/12 15:00 må 29/12 Lödde/Nyvångshallen B11 Playoff B 1/4 Final LUGI 1 22 - 11 LUGI 2      
29120410 må 29/12 15:20 må 29/12 Victoriastadion A B13 Playoff A Semifinal LUGI 1 17 - 16 HIK Hellerup      
29120111 må 29/12 15:35 må 29/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Playoff A 1/4 Final LUGI 1 10 - 13 Heid      
29121010 må 29/12 16:00 må 29/12 Tunahallen B16 Playoff A 1/8 Final LUGI 1 15 - 17 FIF      
29122211 må 29/12 16:05 må 29/12 Bjärehovshallen B16 Playoff B 1/8 Final Perchtoldsdorf 13 - 19 LUGI 2      
29122411 må 29/12 16:09 må 29/12 Lödde/Tolvåkershallen G16 Playoff B 1/4 Final LUGI 2 11 - 13 Ballerup      
29122911 må 29/12 16:30 må 29/12 Harlösahallen B14 Playoff B 1/4 Final LUGI 2 15 - 14 Münster      
29121414 må 29/12 16:42 må 29/12 Vikingahallen G10 Playoff B 1/4 Final Eslöv IK 2 9 - 4 LUGI 2      
29121111 må 29/12 16:45 må 29/12 Idrottshallen B15 Playoff A Semifinal LUGI 1 12 - 16 Stavanger Håndball      
29120712 må 29/12 17:00 må 29/12 Fäladshallen G16 Playoff A 1/4 Final LUGI 1 16 - 9 Lokomotiva Zagreb 1      
29120114 må 29/12 17:13 må 29/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Playoff A Semifinal H43-Lundagård 15 - 14 LUGI      
29121912 må 29/12 17:15 må 29/12 Sandby/Killebäckshallen B12 Playoff B 1/4 Final G/W 19 - 20 LUGI 1      
29121112 må 29/12 17:18 må 29/12 Idrottshallen B15 Playoff A Semifinal LUGI 2 13 - 15 Team Baden      
29121913 må 29/12 17:50 må 29/12 Sandby/Killebäckshallen B12 Playoff B 1/4 Final VSH 2002 13 - 15 LUGI 2      
29121113 må 29/12 17:50 må 29/12 Idrottshallen G15 Playoff A Semifinal LUGI 13 - 11 Fjellhammer IL      
29120715 må 29/12 18:50 må 29/12 Fäladshallen G16 Playoff A Semifinal Oyten 13 - 14 LUGI 1      
29122216 må 29/12 18:51 må 29/12 Bjärehovshallen B16 Playoff B 1/4 Final Utena Ivartis 17 - 18 LUGI 2      
29121916 må 29/12 19:40 må 29/12 Sandby/Killebäckshallen B12 Playoff B Semifinal LUGI 1 13 - 14 LUGI 2      
29121916 må 29/12 19:40 må 29/12 Sandby/Killebäckshallen B12 Playoff B Semifinal LUGI 1 13 - 14 LUGI 2      
29122219 må 29/12 20:28 må 29/12 Bjärehovshallen B16 Playoff B Semifinal LUGI 2 14 - 17 Stari Grad      
30120401 ti 30/12 09:50 ti 30/12 Victoriastadion A B9 Playoff A Final LUGI 2 11 - 9 H43 2      
30120102 ti 30/12 10:30 ti 30/12 Sparbanken Skåne Arena A G15 Playoff A Final LUGI 13 - 17 Team Baden 1      
30120104 ti 30/12 12:05 ti 30/12 Sparbanken Skåne Arena A G16 Playoff A Final Roskilde 12 - 10 LUGI 1      
30120504 ti 30/12 12:20 ti 30/12 Victoriastadion B B11 Playoff B Final Kävlinge HK 9 - 12 LUGI 1      
30120605 ti 30/12 13:10 ti 30/12 Victoriastadion C B14 Playoff B Final Kahl/Kleinostheim 11 - 17 LUGI 2      
30120606 ti 30/12 14:00 ti 30/12 Victoriastadion C G13 Playoff A Final LUGI 11 - 12 Amager SK      
30120607 ti 30/12 14:50 ti 30/12 Victoriastadion C B13 Playoff A Final LUGI 2 14 - 15 LUGI 1      
30120607 ti 30/12 14:50 ti 30/12 Victoriastadion C B13 Playoff A Final LUGI 2 14 - 15 LUGI 1