Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2010. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2019 här.

LUGI

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27121100 må 27/12 09:00 må 27/12 Idrottshallen B16 Grp 1 LUGI 1 14 - 18 SC Magdeburg    
27121601 må 27/12 09:33 må 27/12 Bollhuset B B10 Grp 6 Piccard Senec 11 - 11 LUGI 2    
27120101 må 27/12 09:33 må 27/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 1 LUGI 11 - 5 Eslöv IK    
27122700 må 27/12 10:00 må 27/12 Revingehallen/MSB G12 Grp 5 UTENA KKSC 9 - 14 LUGI 2    
27123200 må 27/12 10:00 må 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 1 LUGI 2 16 - 11 Ankaret 1    
27120602 må 27/12 10:06 må 27/12 Victoriastadion C B13 Grp 3 AtomiX 12 - 13 LUGI 3    
27120702 må 27/12 10:06 må 27/12 Fäladshallen B15 Grp 1 UTENA RK VIGIS 7 - 26 LUGI 1    
27121801 må 27/12 10:33 må 27/12 Dalby/Nyvångshallen G12 Grp 4 LUGI 3 8 - 14 Sävehof 3    
27121901 må 27/12 10:33 må 27/12 Sandby/Killebäckshallen B14 Grp 8 JSG Untermain 12 - 17 LUGI 2    
27121603 må 27/12 10:39 må 27/12 Bollhuset B B10 Grp 6 LUGI 2 3 - 13 VSH 2002 1    
27121103 må 27/12 10:39 må 27/12 Idrottshallen B16 Grp 1 VSH 2002 10 - 13 LUGI 1    
27122502 må 27/12 11:06 må 27/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 5 Tatran Bohunice 12 - 17 LUGI 1    
27120704 må 27/12 11:12 må 27/12 Fäladshallen B15 Grp 1 LUGI 1 22 - 15 JSG Goldstadt    
27120604 må 27/12 11:12 må 27/12 Victoriastadion C B13 Grp 3 LUGI 3 16 - 26 Sävehof 2      
27120104 må 27/12 11:12 må 27/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 1 VSH 2002 13 - 19 LUGI  
27123203 må 27/12 11:39 må 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 1 Sävehof 1 7 - 24 LUGI 2      
27123105 må 27/12 12:00 må 27/12 Alfa Lavalhallen G13 Grp 3 LUGI 2 18 - 7 Lundagård    
27121804 må 27/12 12:12 må 27/12 Dalby/Nyvångshallen G12 Grp 4 Team København 15 - 3 LUGI 3    
27122504 må 27/12 12:12 må 27/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 5 LUGI 1 9 - 18 RP IF    
27122704 må 27/12 12:12 må 27/12 Revingehallen/MSB G12 Grp 5 Dalhems IF 8 - 11 LUGI 2    
27120606 må 27/12 12:28 må 27/12 Victoriastadion C B13 Grp 4 LUGI 2 18 - 16 Næstved Herlufsholm    
27121905 må 27/12 12:45 må 27/12 Sandby/Killebäckshallen B14 Grp 8 LUGI 2 26 - 18 VSH 2002 2    
27123108 må 27/12 13:39 må 27/12 Alfa Lavalhallen G13 Grp 3 Skövde HF 1 9 - 13 LUGI 2    
27121907 må 27/12 13:51 må 27/12 Sandby/Killebäckshallen B14 Grp 8 LUGI 2 21 - 14 Værløse HK    
27122606 må 27/12 13:53 må 27/12 Hjärupshallen G14 Grp 7 Vhc-Vidar 1 5 - 17 LUGI    
27120609 må 27/12 14:07 må 27/12 Victoriastadion C B13 Grp 4 Eslövs HF 12 - 18 LUGI 2    
27123207 må 27/12 14:11 må 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 Ankaret 2 15 - 14 LUGI 1    
27120209 må 27/12 14:18 må 27/12 Sparbanken Skåne Arena B B19 Grp 2 Sävehof 2 10 - 15 LUGI 2      
27121010 må 27/12 14:50 må 27/12 Tunahallen G15 Grp 1 LUGI 9 - 10 HK Lidköping    
27122608 må 27/12 14:59 må 27/12 Hjärupshallen G14 Grp 7 LUGI 16 - 8 Farum    
27123110 må 27/12 15:00 må 27/12 Alfa Lavalhallen G11 Grp 3 LUGI 2 6 - 12 Kävlinge HK    
27121411 må 27/12 15:13 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 3 LUGI 1 7 - 7 H43 2    
27121611 må 27/12 15:13 må 27/12 Bollhuset B B9 Grp 1 LUGI 1 16 - 4 Hillerød HK      
27123209 må 27/12 15:17 må 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 LUGI 1 12 - 20 Sävehof 3      
27120311 må 27/12 15:23 må 27/12 Tetrahallen G9 Grp 1 LUGI 2 6 - 14 Ankaret    
27120411 må 27/12 15:23 må 27/12 Victoriastadion A B12 Grp 3 Næstved Herlufsholm 1 15 - 13 LUGI 2    
27120211 må 27/12 15:24 må 27/12 Sparbanken Skåne Arena B B19 Grp 2 LUGI 2 15 - 10 Roskilde 1    
27120112 må 27/12 15:46 må 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 FIF 1 14 - 16 LUGI 1    
27122710 må 27/12 16:09 må 27/12 Revingehallen/MSB G12 Grp 6 LUGI 1 6 - 5 Eslöv IK 1    
27121311 må 27/12 16:28 må 27/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 2 Dalhems IF 6 - 15 LUGI 1    
27120413 må 27/12 16:29 må 27/12 Victoriastadion A B12 Grp 3 LUGI 2 13 - 14 Slangerup OIF    
27123113 må 27/12 16:39 må 27/12 Alfa Lavalhallen G11 Grp 3 Team København 11 - 9 LUGI 2    
27120114 må 27/12 16:52 må 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 LUGI 1 23 - 16 Novi Beograd  
27121414 må 27/12 16:52 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 3 Roskilde 17 - 5 LUGI 1    
27121614 må 27/12 16:52 må 27/12 Bollhuset B B9 Grp 1 Ankaret 2 13 - 14 LUGI 1      
27120314 må 27/12 17:02 må 27/12 Tetrahallen G9 Grp 1 H43 1 19 - 4 LUGI 2    
27121313 må 27/12 17:34 må 27/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 2 LUGI 1 7 - 6 VSH 2002    
27121415 må 27/12 17:35 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 LUGI 2 9 - 4 VSH 2002    
27121015 må 27/12 17:40 må 27/12 Tunahallen G16 Grp 1 LUGI 10 - 13 VSH 2002 1    
27122713 må 27/12 17:49 må 27/12 Revingehallen/MSB G12 Grp 6 Roskilde 2 4 - 17 LUGI 1    
27121216 må 27/12 18:13 må 27/12 Eos-hallen B10 Grp 1 LUGI 1 10 - 6 Staffanstorp    
27120416 må 27/12 18:13 må 27/12 Victoriastadion A B12 Grp 4 TMS Ringsted 19 - 13 LUGI 1    
27120516 må 27/12 18:13 må 27/12 Victoriastadion B B13 Grp 2 LUGI 1 15 - 13 Roskilde    
27120716 må 27/12 18:13 må 27/12 Fäladshallen B15 Grp 4 GUIF 19 - 16 LUGI 2    
27120316 må 27/12 18:13 må 27/12 Tetrahallen G9 Grp 2 Sävehof 2 20 - 9 LUGI 1      
27121116 må 27/12 18:18 må 27/12 Idrottshallen B16 Grp 4 Blaustein 17 - 11 LUGI 2    
27121617 må 27/12 18:46 må 27/12 Bollhuset B B9 Grp 3 Sävehof 3 16 - 5 LUGI 2      
27120817 må 27/12 18:46 må 27/12 Östra Tornhallen B14 Grp 1 Stadeln 2 12 - 21 LUGI 1    
27121418 må 27/12 19:14 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 Sävehof 4 16 - 5 LUGI 2      
27120418 må 27/12 19:19 må 27/12 Victoriastadion A B12 Grp 4 LUGI 1 15 - 14 Kävlinge HK    
27120718 må 27/12 19:19 må 27/12 Fäladshallen B15 Grp 4 LUGI 2 13 - 11 Erlangen    
27121018 må 27/12 19:19 må 27/12 Tunahallen G16 Grp 1 Lillebælt Elite 17 - 8 LUGI  
27121118 må 27/12 19:24 må 27/12 Idrottshallen B16 Grp 4 LUGI 2 8 - 18 TMS Ringsted    
27121619 må 27/12 19:52 må 27/12 Bollhuset B B9 Grp 3 LUGI 2 10 - 19 H43 3      
27120819 må 27/12 19:52 må 27/12 Östra Tornhallen B14 Grp 1 LUGI 1 27 - 6 TMS Ringsted 2    
27120519 må 27/12 19:52 må 27/12 Victoriastadion B B13 Grp 2 Ankaret 1 18 - 22 LUGI 1    
27121219 må 27/12 19:52 må 27/12 Eos-hallen B10 Grp 1 TMS Ringsted 1 20 - 12 LUGI 1    
27121422 må 27/12 21:26 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 Eslöv IK 1 12 - 3 LUGI 2    
28120700 ti 28/12 09:00 ti 28/12 Fäladshallen B15 Grp 4 TMS Ringsted 16 - 7 LUGI 2    
28120400 ti 28/12 09:00 ti 28/12 Victoriastadion A G12 Grp 5 Team Helsinge 2 12 - 8 LUGI 2    
28121300 ti 28/12 10:00 ti 28/12 Stångby/Tornhallen B12 Grp 3 Warnemünde 17 - 13 LUGI 2    
28123000 ti 28/12 10:00 ti 28/12 Veberödshallen B19 Grp 2 Stadeln 7 - 19 LUGI 2    
28121602 ti 28/12 10:06 ti 28/12 Bollhuset B G9 Grp 1 LUGI 2 7 - 7 Sävehof 1      
28123102 ti 28/12 10:06 ti 28/12 Alfa Lavalhallen G12 Grp 6 FFI Fredrikshavn 16 - 6 LUGI 1    
28120402 ti 28/12 10:06 ti 28/12 Victoriastadion A G12 Grp 5 LUGI 2 9 - 11 Amager SK    
28120602 ti 28/12 10:06 ti 28/12 Victoriastadion C B13 Grp 4 LUGI 2 20 - 10 Björnen    
28122901 ti 28/12 10:33 ti 28/12 Harlösahallen G13 Grp 5 LUGI 1 9 - 17 Sävehof 3      
28123201 ti 28/12 10:33 ti 28/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 LUGI 1 13 - 8 Team Helsinge    
28120703 ti 28/12 10:39 ti 28/12 Fäladshallen B15 Grp 4 LUGI 2 19 - 12 SSV Bozen    
28121604 ti 28/12 11:12 ti 28/12 Bollhuset B G9 Grp 1 Roskilde 10 - 6 LUGI 2    
28120604 ti 28/12 11:12 ti 28/12 Victoriastadion C B13 Grp 4 Melsungen-Hersfeld 18 - 12 LUGI 2    
28120404 ti 28/12 11:12 ti 28/12 Victoriastadion A G12 Grp 5 LUGI 2 7 - 4 Oberursel    
28123203 ti 28/12 11:39 ti 28/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 Eslövs HF 16 - 21 LUGI 1    
28122903 ti 28/12 11:39 ti 28/12 Harlösahallen G13 Grp 5 Ballerup 13 - 4 LUGI 1    
28123003 ti 28/12 11:39 ti 28/12 Veberödshallen B19 Grp 2 LUGI 2 13 - 9 Ankaret    
28121303 ti 28/12 11:39 ti 28/12 Stångby/Tornhallen B12 Grp 3 LUGI 2 16 - 15 Svedala HK    
28121205 ti 28/12 11:50 ti 28/12 Eos-hallen B10 Grp 6 Svedala HK 2 - 16 LUGI 2    
28121605 ti 28/12 11:50 ti 28/12 Bollhuset B G9 Grp 2 FIF 18 - 2 LUGI 1    
28120505 ti 28/12 12:00 ti 28/12 Victoriastadion B B12 Grp 4 VSH 2002 12 - 8 LUGI 1    
28123106 ti 28/12 12:18 ti 28/12 Alfa Lavalhallen G12 Grp 6 OV Hbg 6 - 9 LUGI 1    
28120106 ti 28/12 12:23 ti 28/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 LUGI 1 14 - 9 Sävehof 1    
28120306 ti 28/12 12:28 ti 28/12 Tetrahallen B9 Grp 3 LUGI 2 7 - 13 Ankaret 1      
28121106 ti 28/12 12:28 ti 28/12 Idrottshallen B16 Grp 1 FIF 1 16 - 14 LUGI 1    
28121208 ti 28/12 13:29 ti 28/12 Eos-hallen B10 Grp 6 LUGI 2 4 - 11 H43 2  
28120108 ti 28/12 13:29 ti 28/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 Fürstenfeldbruck 15 - 13 LUGI 1    
28121608 ti 28/12 13:29 ti 28/12 Bollhuset B G9 Grp 2 LUGI 1 2 - 17 H43/Lundagård    
28121008 ti 28/12 13:33 ti 28/12 Tunahallen G16 Grp 1 Team Baden 18 - 10 LUGI    
28120308 ti 28/12 13:34 ti 28/12 Tetrahallen B9 Grp 3 OV Hbg 1 - 25 LUGI 2      
28121906 ti 28/12 13:38 ti 28/12 Sandby/Killebäckshallen B14 Grp 1 LUGI 1 20 - 5 Øresund    
28120508 ti 28/12 13:39 ti 28/12 Victoriastadion B B12 Grp 4 LUGI 1 14 - 21 Kolubara    
28121109 ti 28/12 14:07 ti 28/12 Idrottshallen B16 Grp 1 LUGI 1 23 - 13 Daverden    
28121807 ti 28/12 14:11 ti 28/12 Dalby/Nyvångshallen G12 Grp 4 LUGI 3 5 - 16 Næstved Herlufsholm    
28120910 ti 28/12 14:40 ti 28/12 Vipeholmshallen G14 Grp 7 VSH 2002 9 - 19 LUGI    
28121908 ti 28/12 14:44 ti 28/12 Sandby/Killebäckshallen B14 Grp 1 Allach 09 14 - 7 LUGI 1    
28121110 ti 28/12 14:50 ti 28/12 Idrottshallen B16 Grp 4 HSV Hamburg 21 - 15 LUGI 2    
28121011 ti 28/12 15:12 ti 28/12 Tunahallen G16 Grp 1 LUGI 8 - 7 Mörrum/H78    
28121809 ti 28/12 15:17 ti 28/12 Dalby/Nyvångshallen G12 Grp 4 H43 13 - 4 LUGI 3    
28122909 ti 28/12 15:22 ti 28/12 Harlösahallen G13 Grp 3 LUGI 2 18 - 18 Sävehof 1      
28120611 ti 28/12 15:28 ti 28/12 Victoriastadion C B13 Grp 3 LUGI 3 20 - 20 H78  
28123209 ti 28/12 15:32 ti 28/12 Borgebyhallen B11 Grp 1 LUGI 2 10 - 12 H43 2    
28120112 ti 28/12 15:46 ti 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 1 LUGI 15 - 10 Næstved Herlufsholm    
28121212 ti 28/12 15:51 ti 28/12 Eos-hallen G10 Grp 3 LUGI 1 3 - 17 Sävehof 3      
28121412 ti 28/12 15:51 ti 28/12 Vikingahallen B10 Grp 1 LUGI 1 10 - 13 Sävehof 1      
28122611 ti 28/12 16:07 ti 28/12 Hjärupshallen B14 Grp 8 Erlangen 19 - 18 LUGI 2    
28123112 ti 28/12 16:15 ti 28/12 Alfa Lavalhallen G11 Grp 2 Sävehof 2 0 - 10 LUGI 1      
28120913 ti 28/12 16:19 ti 28/12 Vipeholmshallen G14 Grp 7 LUGI 20 - 6 H43    
28120713 ti 28/12 16:23 ti 28/12 Fäladshallen B15 Grp 1 LUGI 1 17 - 3 Ballerup    
28121113 ti 28/12 16:29 ti 28/12 Idrottshallen B16 Grp 4 LUGI 2 13 - 17 Fürstenfeldbruck    
28121311 ti 28/12 16:33 ti 28/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 3 Hillerød HK 13 - 3 LUGI 2    
28120613 ti 28/12 16:34 ti 28/12 Victoriastadion C B13 Grp 3 Perchtoldsdorf 14 - 11 LUGI 3    
28120114 ti 28/12 16:52 ti 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 1 TB Wuelfrath 12 - 22 LUGI  
28121214 ti 28/12 16:57 ti 28/12 Eos-hallen G10 Grp 3 Eslöv IK 2 8 - 10 LUGI 1    
28121414 ti 28/12 16:57 ti 28/12 Vikingahallen B10 Grp 1 Hillerød HK 8 - 8 LUGI 1    
28120715 ti 28/12 17:29 ti 28/12 Fäladshallen B15 Grp 1 Stadeln 5 - 25 LUGI 1    
28123115 ti 28/12 17:54 ti 28/12 Alfa Lavalhallen G11 Grp 2 LUGI 1 5 - 6 Torslanda HK    
28121314 ti 28/12 18:12 ti 28/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 3 LUGI 2 5 - 14 Sävehof 3      
28120317 ti 28/12 18:46 ti 28/12 Tetrahallen B9 Grp 1 LUGI 1 7 - 5 Sävehof 1    
28120517 ti 28/12 19:01 ti 28/12 Victoriastadion B B13 Grp 2 LUGI 1 9 - 15 Odenwald-Spessart    
28121218 ti 28/12 19:14 ti 28/12 Eos-hallen G10 Grp 4 LUGI 2 7 - 8 Kävlinge HK    
28121018 ti 28/12 19:18 ti 28/12 Tunahallen G15 Grp 1 Holbæk HK 17 - 12 LUGI      
28120319 ti 28/12 19:52 ti 28/12 Tetrahallen B9 Grp 1 H43 2 11 - 3 LUGI 1      
28120519 ti 28/12 20:07 ti 28/12 Victoriastadion B B13 Grp 2 Ankaret 2 11 - 41 LUGI 1    
28121220 ti 28/12 20:20 ti 28/12 Eos-hallen G10 Grp 4 LUGI 2 6 - 6 Øresund    
28121021 ti 28/12 20:57 ti 28/12 Tunahallen G15 Grp 1 LUGI 10 - 10 Team Hamburg      
29120400 on 29/12 09:00 on 29/12 Victoriastadion A B13 Playoff A 1/8 Final LUGI 1 19 - 14 Sävehof 2      
29120401 on 29/12 09:33 on 29/12 Victoriastadion A B13 Playoff A 1/8 Final LUGI 2 10 - 9 H43    
29121201 on 29/12 09:33 on 29/12 Eos-hallen B9 Playoff A 1/4 Final Sävehof 3 13 - 8 LUGI 1      
29120801 on 29/12 09:33 on 29/12 Östra Tornhallen B14 Playoff A 1/16 Final LUGI 2 24 - 19 Blaustein    
29121101 on 29/12 09:33 on 29/12 Idrottshallen B19 Playoff A 1/8 Final LUGI 2 16 - 10 Lågan    
29121401 on 29/12 09:35 on 29/12 Vikingahallen B10 Playoff B 1/8 Final H43 3 9 - 5 LUGI 2    
29122200 on 29/12 10:00 on 29/12 Bjärehovshallen B16 Playoff B 1/16 Final LUGI 2 7 - 13 H43    
29120402 on 29/12 10:10 on 29/12 Victoriastadion A B12 Playoff B 1/16 Final LUGI 1 15 - 4 Dalhems IF    
29121301 on 29/12 10:33 on 29/12 Stångby/Tornhallen G11 Playoff B 1/8 Final Piccard Senec 6 - 9 LUGI 2    
29121603 on 29/12 10:39 on 29/12 Bollhuset B G10 Playoff B 1/8 Final LUGI 2 2 - 5 Sävehof 1      
29120303 on 29/12 10:43 on 29/12 Tetrahallen G9 Playoff B 1/4 Final Sävehof 2 8 - 4 LUGI 2      
29120803 on 29/12 10:50 on 29/12 Östra Tornhallen B14 Playoff A 1/8 Final LUGI 1 11 - 12 HK Münster    
29122902 on 29/12 11:05 on 29/12 Harlösahallen B13 Playoff B 1/8 Final LUGI 3 20 - 15 Björnen    
29122402 on 29/12 11:06 on 29/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Playoff B 1/8 Final LUGI 2 14 - 13 Ankaret    
29122702 on 29/12 11:10 on 29/12 Revingehallen/MSB G12 Playoff B 1/16 Final VSH 2002 9 - 7 LUGI 3    
29123002 on 29/12 11:10 on 29/12 Veberödshallen G16 Playoff B 1/8 Final LUGI 21 - 4 Furesø 2    
29120604 on 29/12 11:11 on 29/12 Victoriastadion C G12 Playoff A 1/8 Final Team Helsinge 2 9 - 10 LUGI 1    
29120304 on 29/12 11:16 on 29/12 Tetrahallen G9 Playoff B 1/4 Final Lödde Vikings 11 - 8 LUGI 1    
29120704 on 29/12 11:30 on 29/12 Fäladshallen B15 Playoff A 1/4 Final LUGI 1 19 - 17 HSG Düsseldorf    
29121903 on 29/12 11:39 on 29/12 Sandby/Killebäckshallen G13 Playoff B 1/8 Final Hillerød HK 1 13 - 7 LUGI 1    
29121105 on 29/12 11:42 on 29/12 Idrottshallen B11 Playoff A 1/4 Final Ankaret 2 9 - 13 LUGI 2    
29122703 on 29/12 11:45 on 29/12 Revingehallen/MSB G12 Playoff B 1/16 Final LUGI 2 3 - 7 Hillerød HK    
29121205 on 29/12 11:55 on 29/12 Eos-hallen B10 Playoff B 1/8 Final LUGI 1 6 - 3 Roskilde    
29120405 on 29/12 11:55 on 29/12 Victoriastadion A B13 Playoff A 1/4 Final Sävehof 1 20 - 19 LUGI 1      
29121106 on 29/12 12:20 on 29/12 Idrottshallen B19 Playoff A 1/4 Final LUGI 1 22 - 10 Longericher SC  
29120106 on 29/12 12:25 on 29/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Playoff A 1/4 Final LUGI 14 - 12 Roskilde    
29120406 on 29/12 12:28 on 29/12 Victoriastadion A B13 Playoff A 1/4 Final Odenwald-Spessart 22 - 10 LUGI 2    
29120806 on 29/12 12:29 on 29/12 Östra Tornhallen B14 Playoff A 1/8 Final Sävehof 2 18 - 16 LUGI 2    
29121107 on 29/12 12:53 on 29/12 Idrottshallen B19 Playoff A 1/4 Final Fürstenfeldbruck 15 - 10 LUGI 2  
29121305 on 29/12 12:53 on 29/12 Stångby/Tornhallen G11 Playoff B 1/4 Final Ankaret 2 4 - 5 LUGI 2    
29120907 on 29/12 13:02 on 29/12 Vipeholmshallen G14 Playoff A 1/8 Final LUGI 15 - 10 FIF 1    
29122905 on 29/12 13:15 on 29/12 Harlösahallen B13 Playoff B 1/4 Final LUGI 3 13 - 12 Erlangen    
29121608 on 29/12 13:34 on 29/12 Bollhuset B G10 Playoff B 1/4 Final LUGI 1 10 - 9 Øresund  
29120208 on 29/12 13:40 on 29/12 Sparbanken Skåne Arena B B9 Playoff B 1/4 Final Ankaret 2 17 - 3 LUGI 2    
29120408 on 29/12 13:40 on 29/12 Victoriastadion A B12 Playoff B 1/8 Final Slangerup OIF 12 - 11 LUGI 1    
29121009 on 29/12 14:13 on 29/12 Tunahallen G11 Playoff A 1/4 Final FIF 13 - 3 LUGI 1    
29121209 on 29/12 14:20 on 29/12 Eos-hallen B10 Playoff B 1/4 Final AtomiX 10 - 4 LUGI 1    
29122906 on 29/12 14:25 on 29/12 Harlösahallen B13 Playoff B Semifinal Roskilde 15 - 8 LUGI 3    
29121710 on 29/12 14:38 on 29/12 Gunnesbohallen B16 Playoff A 1/8 Final LUGI 1 19 - 20 Team Hamburg    
29121308 on 29/12 14:45 on 29/12 Stångby/Tornhallen G11 Playoff B Semifinal Ankaret 1 5 - 2 LUGI 2    
29120410 on 29/12 14:45 on 29/12 Victoriastadion A B12 Playoff B 1/8 Final Hillerød HK 15 - 13 LUGI 2    
29121610 on 29/12 14:58 on 29/12 Bollhuset B G10 Playoff B Semifinal Sävehof 1 4 - 6 LUGI 1      
29122409 on 29/12 15:08 on 29/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Playoff B 1/4 Final LUGI 2 8 - 12 Sävehof 1      
29120611 on 29/12 15:09 on 29/12 Victoriastadion C G13 Playoff A 1/4 Final LUGI 2 11 - 15 Country Röd    
29121111 on 29/12 15:13 on 29/12 Idrottshallen B11 Playoff A Semifinal H43 1 12 - 18 LUGI 2    
29123009 on 29/12 15:15 on 29/12 Veberödshallen G16 Playoff B 1/4 Final LUGI 12 - 8 DJK Everswinkel    
29120110 on 29/12 15:15 on 29/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Playoff A Semifinal LUGI 1 16 - 13 Fürstenfeldbruck    
29120711 on 29/12 15:40 on 29/12 Fäladshallen B15 Playoff A Semifinal LUGI 1 15 - 9 GUIF    
29121412 on 29/12 15:53 on 29/12 Vikingahallen B11 Playoff B 1/4 Final LUGI 1 28 - 2 UTENA    
29120912 on 29/12 16:01 on 29/12 Vipeholmshallen G14 Playoff A 1/4 Final Team Baden 1 17 - 10 LUGI    
29120112 on 29/12 16:25 on 29/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Playoff A Semifinal LUGI 18 - 7 Næstved Herlufsholm    
29120713 on 29/12 17:00 on 29/12 Fäladshallen G15 Playoff B 1/4 Final LUGI 10 - 9 Ankaret 1    
29121114 on 29/12 17:20 on 29/12 Idrottshallen G10 Playoff B Final Team Helsinge 14 - 10 LUGI 1    
29120615 on 29/12 17:33 on 29/12 Victoriastadion C G12 Playoff A 1/4 Final Næstved Herlufsholm 11 - 6 LUGI 1    
29123013 on 29/12 17:35 on 29/12 Veberödshallen G16 Playoff B Semifinal LUGI 9 - 4 Kävlinge HK 2    
29121415 on 29/12 17:38 on 29/12 Vikingahallen B11 Playoff B Semifinal LUGI 1 15 - 10 Team Helsinge    
29120717 on 29/12 19:20 on 29/12 Fäladshallen G15 Playoff B Semifinal LUGI 12 - 14 Team Hamburg    
29121117 on 29/12 19:30 on 29/12 Idrottshallen B11 Playoff B Final Ankaret 1 15 - 13 LUGI 1    
30120103 to 30/12 10:45 to 30/12 Sparbanken Skåne Arena A B15 Playoff A Final LUGI 1 16 - 15 Team Baden 1    
30121106 to 30/12 13:10 to 30/12 Idrottshallen B11 Playoff A Final Sävehof 3 10 - 9 LUGI 2      
30120207 to 30/12 14:00 to 30/12 Sparbanken Skåne Arena B G16 Playoff B Final LUGI 12 - 11 Sävehof 1    
30120107 to 30/12 14:00 to 30/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Playoff A Final LUGI 17 - 13 VSH 2002    
30120108 to 30/12 14:50 to 30/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Playoff A Final LUGI 1 19 - 13 Sävehof 1