Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2010. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2019 här.

Sävehof

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27120601 må 27/12 09:33 må 27/12 Victoriastadion C B13 Grp 3 Sävehof 2 8 - 19 Perchtoldsdorf      
27121501 må 27/12 09:33 må 27/12 Bollhuset A G16 Grp 2 FIF 1 10 - 15 Sävehof 1      
27122500 må 27/12 10:00 må 27/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 5 Sävehof 3 16 - 18 Tatran Bohunice      
27121402 må 27/12 10:06 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 1 Ankaret 2 10 - 6 Sävehof 1      
27120502 må 27/12 10:06 må 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 5 Spandau-Füchse 15 - 5 Sävehof 2      
27120302 må 27/12 10:06 må 27/12 Tetrahallen G9 Grp 3 Lödde Vikings 2 - 10 Sävehof 3      
27122001 må 27/12 10:33 må 27/12 Bråhögshallen B11 Grp 2 Kävlinge HK 12 - 7 Sävehof 2      
27121801 må 27/12 10:33 må 27/12 Dalby/Nyvångshallen G12 Grp 4 LUGI 3 8 - 14 Sävehof 3    
27122901 må 27/12 10:33 må 27/12 Harlösahallen G12 Grp 1 Sävehof 1 4 - 10 TMS Ringsted 1      
27123201 må 27/12 10:33 må 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 1 H43 2 17 - 9 Sävehof 1      
27121503 må 27/12 10:39 må 27/12 Bollhuset A G16 Grp 2 Sävehof 1 8 - 19 Lundagård      
27122402 må 27/12 11:06 må 27/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Grp 5 Sävehof 2 7 - 19 Team Baden 2      
27120504 må 27/12 11:12 må 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 5 Sävehof 2 15 - 4 Dalhems IF      
27121404 må 27/12 11:12 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 1 Sävehof 1 2 - 9 Dalhems IF      
27120304 må 27/12 11:12 må 27/12 Tetrahallen G9 Grp 3 Sävehof 3 7 - 4 VSH 2002      
27120604 må 27/12 11:12 må 27/12 Victoriastadion C B13 Grp 3 LUGI 3 16 - 26 Sävehof 2      
27121803 må 27/12 11:39 må 27/12 Dalby/Nyvångshallen G12 Grp 4 Sävehof 3 14 - 15 H43      
27123203 må 27/12 11:39 må 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 1 Sävehof 1 7 - 24 LUGI 2      
27122503 må 27/12 11:39 må 27/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 5 Ballerup 10 - 14 Sävehof 3      
27121105 må 27/12 11:50 må 27/12 Idrottshallen B16 Grp 2 Redbergslid IK 14 - 14 Sävehof 1      
27121605 må 27/12 11:50 må 27/12 Bollhuset B B9 Grp 2 Sävehof 2 6 - 16 H43 1      
27120405 må 27/12 11:55 må 27/12 Victoriastadion A B12 Grp 2 H43 1 14 - 12 Sävehof 1    
27122904 må 27/12 12:12 må 27/12 Harlösahallen G12 Grp 1 Brabantse SM 2 7 - 12 Sävehof 1      
27121706 må 27/12 12:18 må 27/12 Gunnesbohallen G19 Grp 4 Øresund 9 - 13 Sävehof 2      
27121506 må 27/12 12:23 må 27/12 Bollhuset A B16 Grp 6 Perchtoldsdorf 8 - 13 Sävehof 2      
27120306 må 27/12 12:28 må 27/12 Tetrahallen B10 Grp 5 Sävehof 4 17 - 9 IFK Kristianstad 2      
27120806 må 27/12 12:28 må 27/12 Östra Tornhallen B14 Grp 6 Sävehof 2 17 - 16 H43 2      
27123106 må 27/12 12:33 må 27/12 Alfa Lavalhallen G13 Grp 3 Sävehof 1 22 - 13 Skövde HF 1      
27122405 må 27/12 12:45 må 27/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Grp 5 Ankaret 19 - 16 Sävehof 2      
27122005 må 27/12 12:45 må 27/12 Bråhögshallen B11 Grp 2 Sävehof 2 10 - 22 Staffanstorp      
27121107 må 27/12 12:56 må 27/12 Idrottshallen B16 Grp 2 Sävehof 1 13 - 15 Novi Beograd      
27120107 må 27/12 12:56 må 27/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 2 Sävehof 1 14 - 12 Oberursel      
27121207 må 27/12 12:56 må 27/12 Eos-hallen B10 Grp 2 Eslövs HF 14 - 12 Sävehof 2      
27121407 må 27/12 12:56 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 2 Lödde Vikings 3 - 4 Sävehof 2      
27120407 må 27/12 13:01 må 27/12 Victoriastadion A B12 Grp 2 Sävehof 1 18 - 13 FIF      
27120507 må 27/12 13:01 må 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 6 Furesø 6 - 13 Sävehof 3      
27121805 må 27/12 13:05 må 27/12 Dalby/Nyvångshallen G13 Grp 4 Sävehof 2 14 - 5 Skövde HF 2      
27121708 må 27/12 13:24 må 27/12 Gunnesbohallen G19 Grp 4 Sävehof 2 12 - 15 Albertslund/Glostrup      
27121508 må 27/12 13:29 må 27/12 Bollhuset A B16 Grp 6 Sävehof 2 17 - 15 FIF 3      
27121608 må 27/12 13:29 må 27/12 Bollhuset B B9 Grp 2 H43 4 8 - 20 Sävehof 2      
27123206 må 27/12 13:38 må 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 Sävehof 3 21 - 9 Eslövs HF      
27122007 må 27/12 13:51 må 27/12 Bråhögshallen B11 Grp 2 Sävehof 2 17 - 2 UTENA      
27122907 må 27/12 14:01 må 27/12 Harlösahallen G12 Grp 2 Team Helsinge 1 1 - 16 Sävehof 2      
27121409 må 27/12 14:02 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 2 Sävehof 2 4 - 14 Ankaret 1      
27121209 må 27/12 14:02 må 27/12 Eos-hallen B10 Grp 2 Sävehof 2 12 - 8 H43 3      
27120509 må 27/12 14:07 må 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 6 Sävehof 3 11 - 7 H43 3      
27120809 må 27/12 14:07 må 27/12 Östra Tornhallen B14 Grp 6 MTV Lübeck 12 - 22 Sävehof 2      
27120309 må 27/12 14:07 må 27/12 Tetrahallen B10 Grp 5 Roskilde 7 - 10 Sävehof 4      
27120209 må 27/12 14:18 må 27/12 Sparbanken Skåne Arena B B19 Grp 2 Sävehof 2 10 - 15 LUGI 2      
27121610 må 27/12 14:40 må 27/12 Bollhuset B B9 Grp 1 H43 2 14 - 2 Sävehof 1      
27121410 må 27/12 14:40 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 3 Eslöv IK 2 4 - 12 Sävehof 3      
27120110 må 27/12 14:40 må 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 Sävehof 1 18 - 15 FIF 1      
27121808 må 27/12 14:44 må 27/12 Dalby/Nyvångshallen G13 Grp 4 H43 2 7 - 22 Sävehof 2      
27120310 må 27/12 14:50 må 27/12 Tetrahallen G9 Grp 1 Roskilde 3 - 7 Sävehof 1      
27122209 må 27/12 15:03 må 27/12 Bjärehovshallen G11 Grp 1 Lödde Vikings 8 - 12 Sävehof 1      
27122909 må 27/12 15:07 må 27/12 Harlösahallen G12 Grp 2 Sävehof 2 15 - 15 TMS Ringsted 2      
27123209 må 27/12 15:17 må 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 LUGI 1 12 - 20 Sävehof 3      
27120711 må 27/12 15:23 må 27/12 Fäladshallen B15 Grp 3 HSG Düsseldorf 13 - 11 Sävehof 1      
27120511 må 27/12 15:23 må 27/12 Victoriastadion B B13 Grp 1 Sävehof 1 23 - 18 Erlangen      
27123111 må 27/12 15:33 må 27/12 Alfa Lavalhallen G11 Grp 3 Sävehof 3 13 - 11 Team København      
27122910 må 27/12 15:45 må 27/12 Harlösahallen G14 Grp 8 Sävehof 2 11 - 11 Hillerød HK 1      
27121612 må 27/12 15:46 må 27/12 Bollhuset B B9 Grp 1 Sävehof 1 11 - 10 Ankaret 2      
27121412 må 27/12 15:46 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 3 Sävehof 3 7 - 7 Roskilde      
27121310 må 27/12 15:55 må 27/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 2 VSH 2002 10 - 0 Sävehof 2      
27120312 må 27/12 15:56 må 27/12 Tetrahallen G9 Grp 1 Sävehof 1 4 - 11 H43 1      
27120212 må 27/12 15:57 må 27/12 Sparbanken Skåne Arena B B19 Grp 2 Ankaret 12 - 20 Sävehof 2      
27122211 må 27/12 16:09 må 27/12 Bjärehovshallen G11 Grp 1 Sävehof 1 12 - 7 Trelleborg HBK      
27120113 må 27/12 16:19 må 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 Fürstenfeldbruck 11 - 17 Sävehof 1      
27120713 må 27/12 16:29 må 27/12 Fäladshallen B15 Grp 3 Sävehof 1 10 - 11 Norrköpings HK      
27121312 må 27/12 17:01 må 27/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 2 Sävehof 2 0 - 10 Torslanda HK      
27120514 må 27/12 17:02 må 27/12 Victoriastadion B B13 Grp 1 RP IF 16 - 18 Sävehof 1      
27123114 må 27/12 17:12 må 27/12 Alfa Lavalhallen G11 Grp 3 Hillerød HK 7 - 7 Sävehof 3      
27122913 må 27/12 17:24 må 27/12 Harlösahallen G14 Grp 8 Dalhems IF 10 - 12 Sävehof 2      
27121615 må 27/12 17:40 må 27/12 Bollhuset B B9 Grp 3 Ankaret 1 6 - 15 Sävehof 3      
27121215 må 27/12 17:40 må 27/12 Eos-hallen B10 Grp 1 Hillerød HK 7 - 13 Sävehof 1      
27121716 må 27/12 17:58 må 27/12 Gunnesbohallen G16 Grp 6 Roskilde 15 - 11 Sävehof 2      
27121416 må 27/12 18:08 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 Sävehof 4 7 - 12 Eslöv IK 1      
27120316 må 27/12 18:13 må 27/12 Tetrahallen G9 Grp 2 Sävehof 2 20 - 9 LUGI 1      
27120616 må 27/12 18:13 må 27/12 Victoriastadion C B14 Grp 3 Sävehof 1 11 - 15 Maksimir-Pastela      
27122215 må 27/12 18:26 må 27/12 Bjärehovshallen G11 Grp 4 FIF 19 - 5 Sävehof 4      
27120917 må 27/12 18:41 må 27/12 Vipeholmshallen G14 Grp 4 Svedala HK 1 - 26 Sävehof 1      
27121217 må 27/12 18:46 må 27/12 Eos-hallen B10 Grp 1 Sävehof 1 10 - 16 TMS Ringsted 1      
27121617 må 27/12 18:46 må 27/12 Bollhuset B B9 Grp 3 Sävehof 3 16 - 5 LUGI 2      
27121418 må 27/12 19:14 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 Sävehof 4 16 - 5 LUGI 2      
27122217 må 27/12 19:32 må 27/12 Bjärehovshallen G11 Grp 4 Sävehof 4 8 - 6 H43      
27120919 må 27/12 19:47 må 27/12 Vipeholmshallen G14 Grp 4 Sävehof 1 20 - 5 FFI Fredrikshavn 2      
27120619 må 27/12 19:52 må 27/12 Victoriastadion C B14 Grp 3 Svedala HK 8 - 23 Sävehof 1      
27120319 må 27/12 19:52 må 27/12 Tetrahallen G9 Grp 2 H43/Lundagård 20 - 14 Sävehof 2      
27121720 må 27/12 20:10 må 27/12 Gunnesbohallen G16 Grp 6 Sävehof 2 9 - 16 AtomiX      
27121421 må 27/12 20:53 må 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 Øresund 3 - 19 Sävehof 4      
27121722 må 27/12 21:16 må 27/12 Gunnesbohallen G16 Grp 6 Sävehof 2 8 - 10 Oberursel      
28120100 ti 28/12 09:00 ti 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 2 Sävehof 1 9 - 13 FIF 1      
28121100 ti 28/12 09:00 ti 28/12 Idrottshallen B16 Grp 2 Sävehof 1 15 - 8 Albertslund/Glostrup 1      
28121600 ti 28/12 09:00 ti 28/12 Bollhuset B G9 Grp 1 Sävehof 1 4 - 11 Ankaret      
28120301 ti 28/12 09:33 ti 28/12 Tetrahallen G10 Grp 2 Sävehof 2 8 - 5 Hillerød HK      
28120501 ti 28/12 09:33 ti 28/12 Victoriastadion B B12 Grp 5 Sävehof 2 18 - 5 Øresund      
28122200 ti 28/12 10:00 ti 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 1 Ankaret 1 7 - 11 Sävehof 1      
28121102 ti 28/12 10:06 ti 28/12 Idrottshallen B16 Grp 2 Team Baden 13 - 10 Sävehof 1      
28120102 ti 28/12 10:06 ti 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 2 Roskilde 13 - 10 Sävehof 1    
28121602 ti 28/12 10:06 ti 28/12 Bollhuset B G9 Grp 1 LUGI 2 7 - 7 Sävehof 1      
28121202 ti 28/12 10:06 ti 28/12 Eos-hallen B10 Grp 5 Sävehof 4 13 - 4 H43 1      
28122901 ti 28/12 10:33 ti 28/12 Harlösahallen G13 Grp 5 LUGI 1 9 - 17 Sävehof 3      
28122501 ti 28/12 10:33 ti 28/12 Lödde/Nyvångshallen G12 Grp 2 Sävehof 2 11 - 19 Skogås      
28121801 ti 28/12 10:33 ti 28/12 Dalby/Nyvångshallen G13 Grp 4 Zlín 18 - 12 Sävehof 2      
28120503 ti 28/12 10:39 ti 28/12 Victoriastadion B B12 Grp 5 UTENA Ivartis 11 - 20 Sävehof 2      
28120303 ti 28/12 10:39 ti 28/12 Tetrahallen G10 Grp 2 H43 1 14 - 7 Sävehof 2      
28123002 ti 28/12 11:06 ti 28/12 Veberödshallen B19 Grp 2 Sävehof 2 27 - 5 Stadeln      
28123202 ti 28/12 11:06 ti 28/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 Sävehof 3 9 - 11 Ankaret 2      
28121204 ti 28/12 11:12 ti 28/12 Eos-hallen B10 Grp 5 VSH 2002 2 2 - 10 Sävehof 4      
28122203 ti 28/12 11:39 ti 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 1 Sävehof 1 16 - 4 Piccard Senec      
28122503 ti 28/12 11:39 ti 28/12 Lödde/Nyvångshallen G12 Grp 2 FIF 1 18 - 3 Sävehof 2      
28120705 ti 28/12 11:50 ti 28/12 Fäladshallen B15 Grp 5 Sävehof 2 11 - 16 Täby      
28120305 ti 28/12 11:55 ti 28/12 Tetrahallen B9 Grp 3 Sävehof 3 25 - 2 OV Hbg      
28122904 ti 28/12 12:12 ti 28/12 Harlösahallen G13 Grp 5 Sävehof 3 10 - 12 RP IF      
28123004 ti 28/12 12:12 ti 28/12 Veberödshallen B19 Grp 2 Roskilde 1 11 - 14 Sävehof 2      
28123204 ti 28/12 12:12 ti 28/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 Team Helsinge 10 - 15 Sävehof 3      
28121804 ti 28/12 12:12 ti 28/12 Dalby/Nyvångshallen G13 Grp 4 Sävehof 2 21 - 5 Hillerød HK 2      
28120106 ti 28/12 12:23 ti 28/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 LUGI 1 14 - 9 Sävehof 1    
28120906 ti 28/12 12:23 ti 28/12 Vipeholmshallen G14 Grp 8 FFI Fredrikshavn 1 8 - 11 Sävehof 2      
28121406 ti 28/12 12:28 ti 28/12 Vikingahallen B10 Grp 2 Sävehof 2 12 - 4 FIF 2      
28122405 ti 28/12 12:55 ti 28/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Grp 3 Roskilde 11 - 12 Sävehof 1      
28121607 ti 28/12 12:56 ti 28/12 Bollhuset B G9 Grp 2 Sävehof 2 9 - 13 FIF      
28120307 ti 28/12 13:01 ti 28/12 Tetrahallen B9 Grp 3 H43 3 9 - 17 Sävehof 3      
28121805 ti 28/12 13:05 ti 28/12 Dalby/Nyvångshallen G12 Grp 4 Næstved Herlufsholm 9 - 6 Sävehof 3      
28123205 ti 28/12 13:20 ti 28/12 Borgebyhallen B11 Grp 1 Ankaret 1 14 - 5 Sävehof 1      
28122006 ti 28/12 13:28 ti 28/12 Bråhögshallen B11 Grp 2 Sävehof 2 5 - 21 H43 1      
28120708 ti 28/12 13:29 ti 28/12 Fäladshallen B15 Grp 5 Hamburg-Nord 13 - 12 Sävehof 2      
28121408 ti 28/12 13:34 ti 28/12 Vikingahallen B10 Grp 2 TMS Ringsted 2 5 - 8 Sävehof 2      
28120409 ti 28/12 14:01 ti 28/12 Victoriastadion A B13 Grp 1 Sävehof 1 21 - 15 Ismaning      
28120109 ti 28/12 14:02 ti 28/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 Sävehof 1 21 - 18 Novi Beograd      
28120909 ti 28/12 14:02 ti 28/12 Vipeholmshallen G14 Grp 8 Sävehof 2 12 - 11 Brabantse SM 2      
28122907 ti 28/12 14:16 ti 28/12 Harlösahallen G13 Grp 3 Sävehof 1 12 - 17 Lundagård      
28123109 ti 28/12 14:16 ti 28/12 Alfa Lavalhallen G12 Grp 1 Sävehof 1 13 - 8 Ankaret      
28122108 ti 28/12 14:28 ti 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A G16 Grp 6 Sävehof 2 12 - 9 TMS Ringsted 2      
28122408 ti 28/12 14:34 ti 28/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Grp 3 Sävehof 1 5 - 17 Team Baden 1      
28121808 ti 28/12 14:44 ti 28/12 Dalby/Nyvångshallen G12 Grp 4 Sävehof 3 9 - 5 Team København      
28121210 ti 28/12 14:45 ti 28/12 Eos-hallen G10 Grp 3 Sävehof 3 9 - 5 H43 2      
28121410 ti 28/12 14:45 ti 28/12 Vikingahallen B10 Grp 1 Sävehof 1 6 - 2 Staffanstorp      
28121710 ti 28/12 14:50 ti 28/12 Gunnesbohallen G19 Grp 4 Norderstedt 10 - 11 Sävehof 2      
28120510 ti 28/12 14:55 ti 28/12 Victoriastadion B B12 Grp 2 Sävehof 1 18 - 12 Hillerød HK      
28122009 ti 28/12 15:07 ti 28/12 Bråhögshallen B11 Grp 2 TMS Ringsted 18 - 8 Sävehof 2      
28120411 ti 28/12 15:07 ti 28/12 Victoriastadion A B13 Grp 1 FIF 9 - 13 Sävehof 1      
28120711 ti 28/12 15:08 ti 28/12 Fäladshallen B15 Grp 5 Sävehof 2 20 - 16 Österlens IK      
28121611 ti 28/12 15:13 ti 28/12 Bollhuset B G9 Grp 3 Sävehof 3 5 - 6 Staffanstorp      
28122909 ti 28/12 15:22 ti 28/12 Harlösahallen G13 Grp 3 LUGI 2 18 - 18 Sävehof 1      
28123111 ti 28/12 15:22 ti 28/12 Alfa Lavalhallen G12 Grp 1 FIF 2 5 - 12 Sävehof 1      
28120311 ti 28/12 15:23 ti 28/12 Tetrahallen B9 Grp 2 Kävlinge HK 7 - 16 Sävehof 2      
28121212 ti 28/12 15:51 ti 28/12 Eos-hallen G10 Grp 3 LUGI 1 3 - 17 Sävehof 3      
28121412 ti 28/12 15:51 ti 28/12 Vikingahallen B10 Grp 1 LUGI 1 10 - 13 Sävehof 1      
28121012 ti 28/12 15:55 ti 28/12 Tunahallen G16 Grp 2 Skuru 16 - 11 Sävehof 1      
28120512 ti 28/12 16:01 ti 28/12 Victoriastadion B B12 Grp 2 Maksimir-Pastela 12 - 14 Sävehof 1    
28120612 ti 28/12 16:01 ti 28/12 Victoriastadion C B13 Grp 3 Sävehof 2 12 - 11 AtomiX      
28122111 ti 28/12 16:07 ti 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A G16 Grp 6 Amager SK 14 - 8 Sävehof 2      
28123112 ti 28/12 16:15 ti 28/12 Alfa Lavalhallen G11 Grp 2 Sävehof 2 0 - 10 LUGI 1      
28121613 ti 28/12 16:19 ti 28/12 Bollhuset B G9 Grp 3 H43 2 4 - 11 Sävehof 3      
28122211 ti 28/12 16:23 ti 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 4 Sävehof 4 6 - 7 Ankaret 2      
28121713 ti 28/12 16:29 ti 28/12 Gunnesbohallen G19 Grp 4 Sävehof 2 8 - 12 Piccard Senec      
28120814 ti 28/12 16:51 ti 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 6 Sävehof 2 15 - 12 VSH 2002 1      
28120314 ti 28/12 17:02 ti 28/12 Tetrahallen B9 Grp 2 Sävehof 2 6 - 16 IK Sund      
28121312 ti 28/12 17:06 ti 28/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 3 Sävehof 3 5 - 8 Kävlinge HK      
28120614 ti 28/12 17:07 ti 28/12 Victoriastadion C B13 Grp 3 H78 10 - 24 Sävehof 2    
28123114 ti 28/12 17:21 ti 28/12 Alfa Lavalhallen G11 Grp 2 Dalhems IF 10 - 0 Sävehof 2      
28122213 ti 28/12 17:29 ti 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 4 Amager SK 7 - 2 Sävehof 4      
28121015 ti 28/12 17:34 ti 28/12 Tunahallen G16 Grp 2 Sävehof 1 14 - 20 TMS Ringsted 1      
28120315 ti 28/12 17:40 ti 28/12 Tetrahallen B9 Grp 1 Sävehof 1 20 - 3 Hillerød HK      
28121715 ti 28/12 17:40 ti 28/12 Gunnesbohallen B16 Grp 6 MTV Lübeck 2 6 - 29 Sävehof 2      
28120816 ti 28/12 17:57 ti 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 6 Næstved Herlufsholm 2 4 - 20 Sävehof 2      
28121616 ti 28/12 18:03 ti 28/12 Bollhuset B G10 Grp 1 Sävehof 1 2 - 15 FIF      
28120916 ti 28/12 18:08 ti 28/12 Vipeholmshallen G14 Grp 4 Sävehof 1 6 - 11 Roskilde 1      
28121314 ti 28/12 18:12 ti 28/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 3 LUGI 2 5 - 14 Sävehof 3      
28120616 ti 28/12 18:28 ti 28/12 Victoriastadion C B12 Grp 6 Sävehof 3 10 - 17 Schwerte/Westhofen      
28121217 ti 28/12 18:41 ti 28/12 Eos-hallen G10 Grp 4 VSH 2002 3 - 15 Sävehof 4      
28120317 ti 28/12 18:46 ti 28/12 Tetrahallen B9 Grp 1 LUGI 1 7 - 5 Sävehof 1    
28121618 ti 28/12 19:09 ti 28/12 Bollhuset B G10 Grp 1 Team Helsinge 7 - 5 Sävehof 1      
28120918 ti 28/12 19:14 ti 28/12 Vipeholmshallen G14 Grp 4 Vallensbaek 12 - 18 Sävehof 1      
28121718 ti 28/12 19:19 ti 28/12 Gunnesbohallen B16 Grp 6 Sävehof 2 10 - 0 Friesen Telgte 2      
28120618 ti 28/12 19:34 ti 28/12 Victoriastadion C B12 Grp 6 Roskilde 10 - 10 Sävehof 3      
28120819 ti 28/12 19:41 ti 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 3 Sävehof 1 21 - 7 Stadeln 1      
28120821 ti 28/12 20:47 ti 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 3 Hastedter TSV 10 - 16 Sävehof 1      
28121221 ti 28/12 20:53 ti 28/12 Eos-hallen G10 Grp 4 Kävlinge HK 11 - 13 Sävehof 4      
29120400 on 29/12 09:00 on 29/12 Victoriastadion A B13 Playoff A 1/8 Final LUGI 1 19 - 14 Sävehof 2      
29120500 on 29/12 09:00 on 29/12 Victoriastadion B B12 Playoff A 1/8 Final Sävehof 1 20 - 13 Warnemünde      
29123100 on 29/12 09:00 on 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff A 1/8 Final Sävehof 2 10 - 4 IFK Kristianstad 1      
29120601 on 29/12 09:33 on 29/12 Victoriastadion C G13 Playoff A 1/8 Final Sävehof 2 11 - 8 RP IF      
29123101 on 29/12 09:33 on 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff A 1/8 Final Sävehof 4 12 - 5 H43 2    
29121201 on 29/12 09:33 on 29/12 Eos-hallen B9 Playoff A 1/4 Final Sävehof 3 13 - 8 LUGI 1      
29120901 on 29/12 09:33 on 29/12 Vipeholmshallen G14 Playoff A 1/16 Final Sävehof 2 14 - 13 NKIK Norrköping      
29121300 on 29/12 10:00 on 29/12 Stångby/Tornhallen G11 Playoff B 1/8 Final Sävehof 4 10 - 5 Sävehof 2      
29121300 on 29/12 10:00 on 29/12 Stångby/Tornhallen G11 Playoff B 1/8 Final Sävehof 4 10 - 5 Sävehof 2      
29123102 on 29/12 10:06 on 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff A 1/8 Final Sävehof 1 9 - 5 TSV Vollerich      
29121102 on 29/12 10:06 on 29/12 Idrottshallen B19 Playoff A 1/8 Final HSV Hamburg 14 - 15 Sävehof 2      
29120302 on 29/12 10:10 on 29/12 Tetrahallen G9 Playoff B 1/4 Final Sävehof 1 2 - 9 VSH 2002      
29121202 on 29/12 10:10 on 29/12 Eos-hallen G9 Playoff A 1/4 Final H43/Lundagård 11 - 8 Sävehof 3      
29121603 on 29/12 10:39 on 29/12 Bollhuset B G10 Playoff B 1/8 Final LUGI 2 2 - 5 Sävehof 1      
29120503 on 29/12 10:39 on 29/12 Victoriastadion B B12 Playoff A 1/8 Final Schwerte/Westhofen 13 - 14 Sävehof 2      
29120303 on 29/12 10:43 on 29/12 Tetrahallen G9 Playoff B 1/4 Final Sävehof 2 8 - 4 LUGI 2      
29121902 on 29/12 11:06 on 29/12 Sandby/Killebäckshallen G13 Playoff B 1/8 Final Sävehof 3 17 - 6 H43 1      
29121104 on 29/12 11:09 on 29/12 Idrottshallen B11 Playoff A 1/4 Final Staffanstorp 7 - 8 Sävehof 3      
29123104 on 29/12 11:20 on 29/12 Alfa Lavalhallen G10 Playoff A 1/4 Final FIF 19 - 3 Sävehof 3      
29120204 on 29/12 11:20 on 29/12 Sparbanken Skåne Arena B G19 Playoff B 1/4 Final Sävehof 2 18 - 12 Achim/Baden      
29120504 on 29/12 11:25 on 29/12 Victoriastadion B B12 Playoff A 1/4 Final H43 2 11 - 13 Sävehof 1      
29122503 on 29/12 11:39 on 29/12 Lödde/Nyvångshallen G12 Playoff B 1/16 Final Sävehof 2 10 - 0 Roskilde 2      
29122403 on 29/12 11:39 on 29/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Playoff B 1/8 Final Perchtoldsdorf 0 - 10 Sävehof 1      
29120605 on 29/12 11:44 on 29/12 Victoriastadion C G12 Playoff A 1/8 Final Kävlinge HK 15 - 8 Sävehof 1      
29120105 on 29/12 11:45 on 29/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Playoff A 1/8 Final Sävehof 1 16 - 11 Albertslund/Glostrup      
29120305 on 29/12 11:50 on 29/12 Tetrahallen B9 Playoff B 1/4 Final Sävehof 2 17 - 3 Hillerød HK      
29120405 on 29/12 11:55 on 29/12 Victoriastadion A B13 Playoff A 1/4 Final Sävehof 1 20 - 19 LUGI 1      
29120805 on 29/12 11:56 on 29/12 Östra Tornhallen B14 Playoff A 1/8 Final Ismaning 23 - 24 Sävehof 1      
29122404 on 29/12 12:12 on 29/12 Lödde/Tolvåkershallen B15 Playoff B 1/8 Final UTENA RK VIGIS 14 - 31 Sävehof 2      
29121304 on 29/12 12:20 on 29/12 Stångby/Tornhallen G11 Playoff B 1/4 Final Ankaret 1 9 - 7 Sävehof 4      
29121706 on 29/12 12:26 on 29/12 Gunnesbohallen B16 Playoff A 1/8 Final Sävehof 1 12 - 18 Hastedter TSV      
29123106 on 29/12 12:26 on 29/12 Alfa Lavalhallen G10 Playoff A 1/4 Final Ankaret 1 13 - 12 Sävehof 4      
29120906 on 29/12 12:29 on 29/12 Vipeholmshallen G14 Playoff A 1/8 Final Team Baden 1 19 - 10 Sävehof 2      
29120806 on 29/12 12:29 on 29/12 Östra Tornhallen B14 Playoff A 1/8 Final Sävehof 2 18 - 16 LUGI 2    
29121905 on 29/12 12:45 on 29/12 Sandby/Killebäckshallen G13 Playoff B 1/8 Final