Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2010. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2019 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Achim/Baden Girls 19
Albertslund/Glostrup Boys 16
Albertslund/Glostrup Boys 16
Albertslund/Glostrup Girls 19
Allach 09 Boys 14
Amager SK Boys 12
Amager SK Girls 11
Amager SK Girls 12
Amager SK Girls 16
Ankaret Boys 9
Ankaret Boys 9
Ankaret Boys 10
Ankaret Boys 11
Ankaret Boys 11
Ankaret Boys 12
Ankaret Boys 13
Ankaret Boys 13
Ankaret Boys 14
Ankaret Boys 15
Ankaret Boys 19
Ankaret Girls 9
Ankaret Girls 10
Ankaret Girls 10
Ankaret Girls 11
Ankaret Girls 11
Ankaret Girls 12
Ankaret Girls 15
ASV Senden Boys 16
ASV Senden Boys 19
AtomiX Boys 10
AtomiX Boys 13
AtomiX Boys 15
AtomiX Boys 19
AtomiX Girls 16
Ballerup Boys 15
Ballerup Girls 13
Björnen Boys 13
Blaustein Boys 14
Blaustein Boys 16
Blaustein Boys 19
Brabantse SM Girls 12
Brabantse SM Girls 12
Brabantse SM Girls 14
Brabantse SM Girls 14
Cluvenhagen/Langw. Boys 14
Country Röd Girls 13
Dalhems IF Boys 12
Dalhems IF Girls 10
Dalhems IF Girls 11
Dalhems IF Girls 12
Dalhems IF Girls 13
Dalhems IF Girls 14
Daverden Boys 14
Daverden Boys 16
Daverden Girls 14
DJK Everswinkel Girls 14
DJK Everswinkel Girls 16
DJK Sparta Münster Boys 19
Erlangen Boys 13
Erlangen Boys 14
Erlangen Boys 15
Erlangen Boys 16
Erlangen Girls 16
Erlangen Girls 19
Esingen Boys 14
Eslöv IK Girls 10
Eslöv IK Girls 10
Eslöv IK Girls 12
Eslöv IK Girls 12
Eslöv IK Girls 13
Eslöv IK Girls 14
Eslöv IK Girls 19
Eslövs HF Boys 10
Eslövs HF Boys 11
Eslövs HF Boys 13
Eslövs HF Boys 14
Eslövs HF Boys 19
Farum Girls 12
Farum Girls 14
FFI Fredrikshavn Girls 12
FFI Fredrikshavn Girls 14
FFI Fredrikshavn Girls 14
FFI Fredrikshavn Girls 16
FIF Boys 10
FIF Boys 10
FIF Boys 12
FIF Boys 13
FIF Boys 14
FIF Boys 16
FIF Boys 16
FIF Boys 16
FIF Boys 19
FIF Boys 19
FIF Girls 9
FIF Girls 10
FIF Girls 11
FIF Girls 12
FIF Girls 12
FIF Girls 14
FIF Girls 14
FIF Girls 15
FIF Girls 16
FIF Girls 16
FIF Girls 19
FIF Girls 19
Friedberg Boys 16
Friesen Telgte Boys 16
Friesen Telgte Boys 16
Furesø Boys 12
Furesø Boys 19
Furesø Girls 16
Furesø Girls 16
Furesø Girls 19
Fürstenfeldbruck Boys 16
Fürstenfeldbruck Boys 19
Gilching Boys 19
GUIF Boys 15
H43 Boys 9
H43 Boys 9
H43 Boys 9
H43 Boys 9
H43 Boys 10
H43 Boys 10
H43 Boys 10
H43 Boys 11
H43 Boys 11
H43 Boys 12
H43 Boys 12
H43 Boys 12
H43 Boys 13
H43 Boys 14
H43 Boys 14
H43 Boys 16
H43 Boys 19
H43 Boys 19
H43 Girls 9
H43 Girls 9
H43 Girls 10
H43 Girls 10
H43 Girls 11
H43 Girls 12
H43 Girls 13
H43 Girls 13
H43 Girls 14
H43/Lundagård Girls 9
H78 Boys 13
Hamburg-Nord Boys 15
Hastedter TSV Boys 14
Hastedter TSV Boys 16
Heid Boys 14
Henstedt-Ulzburg Boys 15
Henstedt-Ulzburg Girls 12
Herrsching Boys 19
Hillerød HK Boys 9
Hillerød HK Boys 10
Hillerød HK Boys 12
Hillerød HK 1 Boys 14
Hillerød HK 2 Boys 14
Hillerød HK Girls 10
Hillerød HK Girls 11
Hillerød HK Girls 12
Hillerød HK Girls 13
Hillerød HK Girls 13
Hillerød HK Girls 14
Hillerød HK Girls 14
HK Lidköping Girls 15
HK Lidköping Girls 16
HK Malmö Boys 16
HK Malmö Boys 19
HK Malmö Special class
HK Münster Boys 14
Holbæk HK Girls 15
HSG Düsseldorf Boys 14
HSG Düsseldorf Boys 15
HSV Hamburg Boys 16
HSV Hamburg Boys 19
IFK Kristianstad Boys 10
IFK Kristianstad Boys 10
IFK Mariefred Girls 14
IFK Ystad Boys 15
IK Sund Boys 9
interaktiv e.V Boys 16
Irsta HF Boys 15
Irsta HF Boys 16
Ismaning Boys 13
Ismaning Boys 14
Ismaning Boys 16
JSG Goldstadt Boys 15
JSG Untermain Boys 14
Kahl/Kleinostheim Boys 16
Kolubara Boys 12
Kristianstad HK Boys 10
Kronau/Östringen Boys 14
Kroppskultur Boys 14
Kävlinge HK Boys 9
Kävlinge HK Boys 10
Kävlinge HK Boys 11
Kävlinge HK Boys 12
Kävlinge HK Boys 13
Kävlinge HK Girls 10
Kävlinge HK Girls 11
Kävlinge HK Girls 12
Kävlinge HK Girls 13
Kävlinge HK Girls 16
Kävlinge HK Girls 16
Ledøje Smørum Boys 13
Lillebælt Elite Girls 16
Ljunghusens HK Boys 14
Lok Rangsdorf Boys 19
Longericher SC Boys 19
LUGI Boys 9
LUGI Boys 9
LUGI Boys 10
LUGI Boys 10
LUGI Boys 11
LUGI Boys 11
LUGI Boys 12
LUGI Boys 12
LUGI Boys 13
LUGI Boys 13
LUGI Boys 13
LUGI Boys 14
LUGI Boys 14
LUGI Boys 15
LUGI Boys 15
LUGI Boys 16
LUGI Boys 16
LUGI Boys 19
LUGI Boys 19
LUGI Girls 9
LUGI Girls 9
LUGI Girls 10
LUGI Girls 10
LUGI Girls 11
LUGI Girls 11
LUGI Girls 12
LUGI Girls 12
LUGI Girls 12
LUGI Girls 13
LUGI Girls 13
LUGI Girls 14
LUGI Girls 15
LUGI Girls 16
LUGI Girls 19
Lundagård Girls 13
Lundagård Girls 16
Lunds Handikapp IF Special class
Lågan Boys 19
Lödde Vikings Girls 9
Lödde Vikings Girls 10
Lödde Vikings Girls 11
Lödde Vikings Girls 12
Lödde Vikings Girls 14
Maksimir-Pastela Boys 12
Maksimir-Pastela Boys 14
Maksimir-Pastela Boys 16
Mantorp Boys 19
Melsungen-Hersfeld Boys 13
MTV Lübeck Boys 14
MTV Lübeck Boys 16
MTV Lübeck Boys 16
MTV Lübeck Girls 14
Mörrum/H78 Girls 16
Neusäss Girls 14
NKIK Norrköping Girls 14
Norderstedt Girls 19
Nordsjælland Boys 16
Nordsjælland Boys 16
Nordsjælland Girls 16
Nordsjælland Girls 19
Norrköpings HK Boys 15
Novi Beograd Boys 16
Novi Beograd Boys 19
Næstved Herlufsholm Boys 12
Næstved Herlufsholm Boys 12
Næstved Herlufsholm Boys 13
Næstved Herlufsholm Boys 14
Næstved Herlufsholm Boys 14
Næstved Herlufsholm Girls 12
Næstved Herlufsholm Girls 14
Næstved Herlufsholm Girls 16
Næstved Herlufsholm Girls 19
Oberursel Boys 12
Oberursel Boys 13
Oberursel Boys 16
Oberursel Girls 12
Oberursel Girls 14
Oberursel Girls 16
Oberursel Girls 19
Odenwald-Spessart Boys 13
Odenwald-Spessart Boys 14
Oldenburg Boys 14
OV Hbg Boys 9
OV Hbg Boys 10
OV Hbg Boys 14
OV Hbg Boys 16
OV Hbg Girls 12
Oyten Boys 14
Oyten Girls 14
Oyten Girls 16
Oyten Girls 19
Perchtoldsdorf Boys 13
Perchtoldsdorf Boys 15
Perchtoldsdorf Boys 16
Perchtoldsdorf Girls 15
Piccard Senec Boys 10
Piccard Senec Girls 11
Piccard Senec Girls 19
Redbergslid IK Boys 16
Roskilde Boys 10
Roskilde Boys 12
Roskilde Boys 13
Roskilde Boys 14
Roskilde Boys 15
Roskilde Boys 19
Roskilde Boys 19
Roskilde Girls 9
Roskilde Girls 10
Roskilde Girls 12
Roskilde Girls 12
Roskilde Girls 14
Roskilde Girls 14
Roskilde Girls 15
Roskilde Girls 16
Roskilde Girls 19
RP IF Boys 13
RP IF Boys 16
RP IF Girls 13
RP IF Girls 14
RP IF Girls 15
S:t Hans IF Special class
Schwerte/Westhofen Boys 12
Schwerte/Westhofen Boys 14
Schwerte/Westhofen Girls 12
SC Magdeburg Boys 16
Skogås Girls 12
Skuru Girls 14
Skuru Girls 16
Skånela Girls 15
Skövde HF Girls 13
Skövde HF Girls 13
Skövde HF Girls 15
Slangerup OIF Boys 12
Spandau-Füchse Boys 12
SSV Bozen Boys 15
Stadeln Boys 13
Stadeln Boys 14
Stadeln Boys 14
Stadeln Boys 15
Stadeln Boys 16
Stadeln Boys 19
Stadeln Girls 19
Staffanstorp Boys 10
Staffanstorp Boys 11
Staffanstorp Girls 9
Staffanstorp Girls 13
Stenungsund Girls 16
Svedala HK Boys 10
Svedala HK Boys 12
Svedala HK Boys 14
Svedala HK Girls 14
Sävehof Boys 9
Sävehof Boys 9
Sävehof Boys 9
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 11
Sävehof Boys 11
Sävehof Boys 11
Sävehof Boys 12
Sävehof Boys 12
Sävehof Boys 12
Sävehof Boys 13
Sävehof Boys 13
Sävehof Boys 14
Sävehof Boys 14
Sävehof Boys 15
Sävehof Boys 15
Sävehof Boys 16
Sävehof Boys 16
Sävehof Boys 19
Sävehof Boys 19
Sävehof Girls 9
Sävehof Girls 9
Sävehof Girls 9
Sävehof Girls 10
Sävehof Girls 10
Sävehof Girls 10
Sävehof Girls 10
Sävehof Girls 11
Sävehof Girls 11
Sävehof Girls 11
Sävehof Girls 11
Sävehof Girls 12
Sävehof Girls 12
Sävehof Girls 12
Sävehof Girls 13
Sävehof Girls 13
Sävehof Girls 13
Sävehof Girls 14
Sävehof Girls 14
Sävehof Girls 16
Sävehof Girls 16
Sävehof Girls 19
Sävehof Girls 19
Tatran Bohunice Girls 13
Tatran Bohunice Girls 14
TB Wuelfrath Girls 19
Team Baden Boys 15
Team Baden Boys 15
Team Baden Boys 16
Team Baden Girls 14
Team Baden Girls 14
Team Baden Girls 15
Team Baden Girls 15
Team Baden Girls 16
Team Hamburg Boys 16
Team Hamburg Girls 15
Team Helsinge Boys 10
Team Helsinge Boys 11
Team Helsinge Boys 14
Team Helsinge Girls 10
Team Helsinge Girls 12
Team Helsinge Girls 12
Team Helsinge Girls 14
Team Helsinge Girls 14
Team København Girls 11
Team København Girls 12
Team København Girls 19
Tills Löwen 08 Girls 14
TMS Ringsted Boys 10
TMS Ringsted Boys 10
TMS Ringsted Boys 11
TMS Ringsted Boys 12
TMS Ringsted Boys 14
TMS Ringsted Boys 14
TMS Ringsted Boys 15
TMS Ringsted Boys 16
TMS Ringsted Girls 12
TMS Ringsted Girls 12
TMS Ringsted Girls 14
TMS Ringsted Girls 14
TMS Ringsted Girls 16
TMS Ringsted Girls 16
Torslanda HK Girls 11
Trelleborg HBK Girls 11
Trelleborg HBK Trelleborg HBK Girls 14
TSV Vollerich Boys 10
Tårnby HK Girls 16
Täby Boys 15
UTENA Boys 11
UTENA Ivartis Boys 12
UTENA RK VIGIS Boys 15
UTENA KKSC Girls 12
Vallensbaek Girls 14
Warnemünde Boys 12
Warnemünde Girls 16
Veberöds HK Girls 13
Vhc-Vidar Girls 14
Vhc-Vidar Girls 14
VSH 2002 Boys 10
VSH 2002 Boys 10
VSH 2002 Boys 12
VSH 2002 Boys 14
VSH 2002 Boys 14
VSH 2002 Boys 16
VSH 2002 Girls 9
VSH 2002 Girls 10
VSH 2002 Girls 11
VSH 2002 Girls 12
VSH 2002 Girls 13
VSH 2002 Girls 14
VSH 2002 Girls 16
VSH 2002 Girls 16
VSH 2002 Girls 19
Værløse HK Boys 14
Værløse HK Girls 14
Zlín Girls 13
Zlín Girls 16
Österlens IK Boys 15
Øresund Boys 12
Øresund Boys 14
Øresund Girls 10
Øresund Girls 12
Øresund Girls 13
Øresund Girls 14
Øresund Girls 19