Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2011. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2019 här.

Girls 14



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29122600 to 29/12 10:00 to 29/12 Hjärupshallen 1/16 Final MTV Stadeln 3 - 12 Greve 2    
29121800 to 29/12 10:05 to 29/12 Dalby/Nyvångshallen 1/16 Final Hillerød 2 10 - 0 FIF 1      
29121801 to 29/12 10:35 to 29/12 Dalby/Nyvångshallen 1/16 Final Albertslund/Glostrup 1 20 - 8 Sävehof 3      
29122601 to 29/12 10:35 to 29/12 Hjärupshallen 1/16 Final Münster 1 13 - 21 Esingen    
29122602 to 29/12 11:09 to 29/12 Hjärupshallen 1/16 Final Hillerød 1 15 - 7 Vhc-Vidar    
29121802 to 29/12 11:10 to 29/12 Dalby/Nyvångshallen 1/16 Final Kävlinge 2 13 - 9 Oyten    
29122603 to 29/12 11:43 to 29/12 Hjärupshallen 1/16 Final H43 / Lundagård 1 16 - 4 Albertslund/Glostrup 2    
29121803 to 29/12 11:50 to 29/12 Dalby/Nyvångshallen 1/8 Final AJAX 2 16 - 10 Hillerød 2    
29122604 to 29/12 12:20 to 29/12 Hjärupshallen 1/8 Final VSH 2002 2 13 - 11 Greve 2    
29121804 to 29/12 12:30 to 29/12 Dalby/Nyvångshallen 1/8 Final Team Helsinge 8 - 15 Upsala SIF    
29122605 to 29/12 12:54 to 29/12 Hjärupshallen 1/8 Final Birkerød 8 - 7 Esingen    
29121805 to 29/12 13:10 to 29/12 Dalby/Nyvångshallen 1/8 Final H43 / Lundagård 2 0 - 8 Albertslund/Glostrup 1    
29122606 to 29/12 13:28 to 29/12 Hjärupshallen 1/8 Final LUGI 20 - 15 Hillerød 1    
29121806 to 29/12 13:50 to 29/12 Dalby/Nyvångshallen 1/8 Final Team Baden 2 7 - 5 Kävlinge 2    
29122607 to 29/12 14:02 to 29/12 Hjärupshallen 1/8 Final AJAX 1 6 - 11 H43 / Lundagård 1    
29121807 to 29/12 14:30 to 29/12 Dalby/Nyvångshallen 1/4 Final AJAX 2 0 - 3 Upsala SIF  
29122608 to 29/12 14:40 to 29/12 Hjärupshallen 1/4 Final VSH 2002 2 6 - 20 Birkerød    
29121808 to 29/12 15:10 to 29/12 Dalby/Nyvångshallen 1/4 Final Albertslund/Glostrup 1 3 - 2 Team Baden 2    
29122609 to 29/12 15:14 to 29/12 Hjärupshallen 1/4 Final LUGI 11 - 12 H43 / Lundagård 1    
29121809 to 29/12 16:05 to 29/12 Dalby/Nyvångshallen Semifinal Upsala SIF 11 - 12 Albertslund/Glostrup 1  
29122610 to 29/12 16:15 to 29/12 Hjärupshallen Semifinal Birkerød 5 - 10 H43 / Lundagård 1    
30120204 fr 30/12 11:10 fr 30/12 Sparbanken Skåne Arena B Final Albertslund/Glostrup 1 9 - 5 H43 / Lundagård 1