Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2011. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2019 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
261 Landskrona HK Girls 13
AJAX Boys 16
AJAX Boys 16
AJAX Girls 14
AJAX Girls 14
AJAX Girls 16
AJAX Girls 16
AJAX Girls 19
Albertslund/Glostrup Boys 10
Albertslund/Glostrup Boys 12
Albertslund/Glostrup Boys 13
Albertslund/Glostrup Boys 14
Albertslund/Glostrup Boys 14
Albertslund/Glostrup Boys 16
Albertslund/Glostrup Boys 16
Albertslund/Glostrup Girls 13
Albertslund/Glostrup Girls 14
Albertslund/Glostrup Girls 14
Albertslund/Glostrup Girls 16
Alstertal-Norderstedt Girls 19
Amager SK Boys 11
Amager SK Girls 12
Amager SK Girls 13
Amager SK Girls 19
Ankaret Boys 9
Ankaret Boys 9
Ankaret Boys 10
Ankaret Boys 10
Ankaret Boys 11
Ankaret Boys 12
Ankaret Boys 12
Ankaret Boys 14
Ankaret Boys 15
Ankaret Boys 16
Ankaret Boys 19
Ankaret Girls 9
Ankaret Girls 10
Ankaret Girls 10
Ankaret Girls 11
Ankaret Girls 11
Ankaret Girls 12
Ankaret Girls 12
Ankaret Girls 13
Ankaret Girls 14
Aranäs Boys 11
Aranäs Boys 11
AtomiX Boys 11
AtomiX Boys 11
AtomiX Boys 14
AtomiX Boys 16
AtomiX Girls 12
AtomiX Girls 16
Ballerup Girls 13
Ballerup Girls 14
Birkerød Girls 14
Blaustein Boys 16
Blaustein Boys 19
Bolton Boys 15
Cluvenhagen-Langwedel Girls 15
Dachse Freiberg Boys 16
Dalhems IF Girls 9
Dalhems IF Girls 10
Dalhems IF Girls 11
Daverden Boys 16
Daverden Girls 19
Dreamteam wheelers Wheelchair
Düsseldorf Boys 13
Düsseldorf Boys 14
Düsseldorf Boys 16
Düsseldorf Boys 16
Düsseldorf Boys 19
Düsseldorf Boys 19
Ellerbek Boys 19
Erlangen Boys 13
Erlangen Boys 14
Erlangen Boys 16
Erlangen Boys 19
Erlangen Boys 19
Erlangen Girls 15
Erlangen Girls 19
Esingen Girls 14
Eskil Boys 14
Eskil Boys 15
Eslövs HF Boys 11
Eslövs HF Boys 11
Eslövs HF Boys 13
Eslövs HF Boys 15
Eslövs IK Girls 9
Eslövs IK Girls 10
Eslövs IK Girls 11
Eslövs IK Girls 13
Eslövs IK Girls 15
Eslövs IK Girls 19
Farum HF Girls 9
Farum HF Girls 10
FIF Boys 9
FIF Boys 10
FIF Boys 12
FIF Boys 12
FIF Boys 14
FIF Boys 14
FIF Boys 16
FIF Boys 16
FIF Boys 16
FIF Boys 19
FIF Girls 9
FIF Girls 10
FIF Girls 10
FIF Girls 11
FIF Girls 12
FIF Girls 12
FIF Girls 13
FIF Girls 14
FIF Girls 14
FIF Girls 16
FIF Girls 16
FIF Girls 16
FIF Girls 19
Friedberg Boys 19
Frosh Boys 10
Frosh Boys 12
Frosh Girls 10
Frosh Girls 16
Fürstenfeldbruck Boys 16
Fürstenfeldbruck Boys 19
Gilching Boys 19
Greve Boys 10
Greve Boys 12
Greve Boys 14
Greve Boys 16
Greve Girls 10
Greve Girls 11
Greve Girls 12
Greve Girls 14
Greve Girls 14
Greve Girls 16
Greven 09 Girls 19
Großwallstadt Boys 14
Gröbenzell Boys 16
Gröbenzell Girls 19
GW Landskrona Boys 12
GW Landskrona Girls 11
GW Landskrona Girls 16
GW Landskrona HK Girls 10
Günzburg Boys 16
H2Ku Herrenberg Girls 16
H43 Boys 9
H43 Boys 9
H43 Boys 9
H43 Boys 9
H43 Boys 10
H43 Boys 10
H43 Boys 10
H43 Boys 11
H43 Boys 11
H43 Boys 11
H43 Boys 12
H43 Boys 12
H43 Boys 13
H43 Boys 13
H43 Boys 14
H43 Boys 15
H43 Boys 19
H43 Girls 9
H43 Girls 9
H43 Girls 9
H43 Girls 10
H43 Girls 10
H43 Girls 11
H43 Girls 11
H43 Girls 12
H43 Girls 14
H43 Girls 14
H43 / Lundagård Girls 14
H43 / Lundagård Girls 14
H43 Girls 15
H43 Wheelers Wheelchair
H 65 Girls 15
H 65 Gordies Boys 12
H 65 Gordies Boys 15
H 65 Gordies Girls 16
HAHKC Boys 16
HAHKC Girls 19
HC CO Zagreb Boys 10
HC CO Zagreb Boys 11
Heddesheim Boys 14
Heid Boys 16
Heid Girls 13
Heid Girls 14
Helsingör Boys 11
Helsingör Boys 12
Helsingör Boys 13
Helsingör Boys 14
Helsingör Girls 11
Helsingör Girls 12
Herbrechtingen Bolheim Boys 19
Hillerød Boys 11
Hillerød Boys 11
Hillerød Boys 12
Hillerød Boys 13
Hillerød Boys 14
Hillerød Boys 14
Hillerød Boys 15
Hillerød Boys 16
Hillerød Girls 9
Hillerød Girls 10
Hillerød Girls 10
Hillerød Girls 12
Hillerød Girls 12
Hillerød Girls 13
Hillerød Girls 14
Hillerød Girls 14
Hillerød Girls 15
Hillerød Girls 16
Hillerød Girls 16
HK Malmö Boys 16
HK Malmö Boys 19
HK Malmö Girls 13
HK Malmö Special class
HS Golic-Saric Boys 16
HS Golic-Saric Boys 19
HSV Hamburg Boys 10
HSV Hamburg Boys 12
Huddinge Boys 14
Huddinge Girls 15
IFK Klagshamn Girls 11
IFK Kristianstad Boys 15
IFK Kristianstad Boys 15
IFK Kristianstad Boys 16
IFK Malmö Boys 11
IFK Malmö Boys 12
IFK Malmö Boys 13
IFK Malmö Boys 15
IFK Ystad Boys 15
Ismaning HC 2010 München Boys 14
JSG Hastedter TSV/HC Bremen Boys 14
JSG Hastedter TSV/HC Bremen Boys 16
JSG Hastedter TSV/HC Bremen Boys 19
Kattenvenne Boys 16
Kattenvenne Girls 16
Kristianstad HK Boys 9
Kristianstad HK Boys 10
Kristianstad HK Boys 10
Kronau/Östringen Boys 14
Kävlinge Boys 9
Kävlinge Boys 10
Kävlinge Boys 11
Kävlinge Boys 13
Kävlinge Boys 14
Kävlinge Girls 10
Kävlinge Girls 12
Kävlinge Girls 14
Kävlinge Girls 14
Kävlinge HK Girls 11
Kävlinge HK Girls 19
Lidköping Boys 15
Lidköping Girls 14
Lidköping Girls 16
Ljunghusen Boys 12
Ljunghusen Boys 15
LUGI Boys 9
LUGI Boys 10
LUGI Boys 10
LUGI Boys 11
LUGI Boys 11
LUGI Boys 12
LUGI Boys 12
LUGI Boys 13
LUGI Boys 13
LUGI Boys 14
LUGI Boys 14
LUGI Boys 14
LUGI Boys 15
LUGI Boys 15
LUGI Boys 16
LUGI Boys 16
LUGI Boys 19
LUGI Boys 19
LUGI Girls 9
LUGI Girls 9
LUGI Girls 10
LUGI Girls 10
LUGI Girls 10
LUGI Girls 11
LUGI Girls 11
LUGI Girls 11
LUGI Girls 12
LUGI Girls 12
LUGI Girls 13
LUGI Girls 13
LUGI Girls 14
LUGI Girls 15
LUGI Girls 16
LUGI Girls 19
Lundagård Girls 10
Lundagård Girls 11
Lundagård Girls 16
Lundagård Girls 16
Lundagård Girls 19
Lunds HIF Special class
Lödde Vikings Girls 10
Lödde Vikings Girls 12
Lödde Vikings Girls 13
Løve Høng Boys 14
Mariefred Girls 15
MTV Stadeln Boys 14
MTV Stadeln Boys 16
MTV Stadeln Boys 19
MTV Stadeln Girls 14
Münster 1 Boys 14
Münster 1 Girls 13
Münster 1 Girls 14
Nacka Girls 19
Nieder-Eschbach Eagles Boys 13
Nordsjælland Boys 19
Novi Beograd Boys 12
Novi Beograd Boys 19
Näsby Girls 16
Oberursel Boys 13
Oberursel Boys 14
Oberursel Boys 19
Oberursel Girls 16
Oppsal G96 Boys 15
OV Helsingborg Boys 11
OV Helsingborg Boys 11
OV Helsingborg Boys 15
OV Helsingborg Boys 16
OV Helsingborg Girls 9
OV Helsingborg Girls 10
OV Helsingborg Girls 11
OV Helsingborg Girls 12
OV Helsingborg Girls 13
Oyten Boys 13
Oyten Boys 16
Oyten Girls 14
Oyten Girls 16
Oyten Girls 19
Piccard Senec Boys 11
Post SV Nürnberg Boys 16
Ratekau Girls 16
Redbergslid Boys 16
RK Smederevo Boys 12
RP Boys 16
S:t Hans IF Special class
Schwerte/Westhofen Boys 14
Schwerte/Westhofen Girls 13
Schwerte/Westhofen Girls 15
Selectie Brabant Girls 11
Selectie Brabant Girls 13
Selectie Brabant Girls 13
Selectie Brabant Girls 15
Selectie Brabant Girls 15
Senden Boys 16
Senden Boys 19
Sjundeå Boys 15
Skedsmo Girls 15
Skogås HK Girls 15
Skånela Boys 15
Skånela IF Girls 16
Sokol Juliánov Boys 12
Sparta Münster Boys 16
Sparta Münster Boys 19
Sparta Münster Girls 15
Spårvägen Girls 11
Spårvägen Girls 11
Staffanstorp Boys 9
Staffanstorp Boys 11
Staffanstorp Boys 12
Staffanstorp Boys 13
Staffanstorp Girls 9
Staffanstorp Girls 11
Stenungsund Boys 11
Sund Boys 9
Sund Boys 10
Svedala Boys 15
Sävehof Boys 9
Sävehof Boys 9
Sävehof Boys 9
Sävehof Boys 9
Sävehof Boys 9
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 11
Sävehof Boys 11
Sävehof Boys 11
Sävehof Boys 11
Sävehof Boys 12
Sävehof Boys 12
Sävehof Boys 12
Sävehof Boys 13
Sävehof Boys 13
Sävehof Boys 13
Sävehof Boys 14
Sävehof Boys 14
Sävehof Boys 14
Sävehof Boys 15
Sävehof Boys 16
Sävehof Boys 16
Sävehof Boys 19
Sävehof Boys 19
Sävehof Boys 19
Sävehof Girls 9
Sävehof Girls 9
Sävehof Girls 9
Sävehof Girls 9
Sävehof Girls 10
Sävehof Girls 10
Sävehof Girls 10
Sävehof Girls 10
Sävehof Girls 11
Sävehof Girls 11
Sävehof Girls 11
Sävehof Girls 11
Sävehof Girls 12
Sävehof Girls 12
Sävehof Girls 12
Sävehof Girls 13
Sävehof Girls 13
Sävehof Girls 13
Sävehof Girls 14
Sävehof Girls 14
Sävehof Girls 14
Sävehof Girls 16
Sävehof Girls 16
Sävehof Girls 16
Sävehof Girls 19
Tatran Bohunice Girls 11
Tatran Bohunice Girls 15
Team Baden Boys 15
Team Baden Boys 15
Team Baden Boys 16
Team Baden Boys 16
Team Baden Girls 14
Team Baden Girls 14
Team Baden Girls 15
Team Hamburg Boys 16
Team Hamburg Girls 16
Team Helsinge Boys 10
Team Helsinge Boys 12
Team Helsinge Girls 10
Team Helsinge Girls 10
Team Helsinge Girls 11
Team Helsinge Girls 12
Team Helsinge Girls 14
Team København Girls 19
TIK - Taastrup Boys 10
TIK - Taastrup Boys 12
TIK - Taastrup Boys 19
TIK - Taastrup Girls 10
TIK - Taastrup Girls 10
TIK - Taastrup Girls 12
TMS Ringsted Boys 10
TMS Ringsted Boys 10
TMS Ringsted Boys 11
TMS Ringsted Boys 12
TMS Ringsted Boys 13
TMS Ringsted Boys 16
TMS Ringsted Boys 16
TMS Ringsted Boys 19
TMS Ringsted Girls 10
TMS Ringsted Girls 10
TMS Ringsted Girls 11
TMS Ringsted Girls 12
TMS Ringsted Girls 13
TMS Ringsted Girls 14
TMS Ringsted Girls 16
TMS Ringsted Girls 16
TMS Ringsted Girls 19
Torslanda Girls 10
Trelleborg HBK Boys 16
Trelleborg HBK Girls 11
Trelleborg HBK Girls 12
Trelleborg HBK Girls 13
TuS Esingen Boys 15
Tårnby Boys 12
Universal SA Boys 12
Upsala SIF Boys 13
Upsala SIF Boys 15
Upsala SIF Boys 16
Upsala SIF Girls 14
Vallensbaek Girls 15
Vallentuna Boys 12
Warendorfer Boys 16
Warendorfer Boys 19
Warendorfer Girls 19
Veberöd Boys 10
Verden Girls 12
Westfalia Kinderhaus Boys 16
Westfalia Kinderhaus Girls 15
Vhc-Vidar Girls 14
Voller Boys 10
Voller Boys 12
Voller Boys 14
VSH 2002 Boys 10
VSH 2002 Boys 10
VSH 2002 Boys 11
VSH 2002 Boys 12
VSH 2002 Boys 14
VSH 2002 Boys 16
VSH 2002 /Holte Boys 19
VSH 2002 Girls 10
VSH 2002 Girls 10
VSH 2002 Girls 12
VSH 2002 Girls 12
VSH 2002 Girls 14
VSH 2002 Girls 14
VSH 2002 Girls 16
VSH 2002 Girls 16
Växjö HF WCH Wheelchair
Ystads IF Boys 9
Ystads IF Boys 9
Ystads IF Boys 9
Ystads IF Boys 15
Zlin Girls 13
Zlin Girls 16
Zlin Girls 16
Åhus Boys 12
Årsta AIK Girls 16
Øresund Boys 10
Øresund Boys 12
Øresund Boys 14
Øresund Boys 16
Øresund Girls 10
Øresund Girls 11
Øresund Girls 13
Øresund Girls 15
Øresund Girls 19