Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2012. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2019 här.

Boys 14



Matcher

Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
29123400 lö 29/12 10:00 lö 29/12 Hagalid 1/16 Final Erlangen 17 - 25 Aurich    
29123500 lö 29/12 10:00 lö 29/12 Staffanshallen 1/16 Final Sävehof 2 20 - 8 HSG91      
29123501 lö 29/12 10:33 lö 29/12 Staffanshallen 1/16 Final Oberursel 23 - 5 Blaustein    
29123401 lö 29/12 10:40 lö 29/12 Hagalid 1/16 Final Warnemünde 22 - 21 Münster    
29123502 lö 29/12 11:06 lö 29/12 Staffanshallen 1/16 Final VSH 2002 22 - 10 Halstenbeker TS    
29123402 lö 29/12 11:20 lö 29/12 Hagalid 1/16 Final Hillerød HK 17 - 6 Herlev Hjorten 2    
29123503 lö 29/12 11:39 lö 29/12 Staffanshallen 1/16 Final Staffanstorps HK 12 - 6 Kävlinge HK    
29123403 lö 29/12 12:00 lö 29/12 Hagalid 1/16 Final MTV Lübeck 11 - 22 Herlev Hjorten 1    
29123504 lö 29/12 12:12 lö 29/12 Staffanshallen 1/16 Final Team Helsinge 11 - 17 Eslövs HF 2    
29123404 lö 29/12 12:40 lö 29/12 Hagalid 1/8 Final Ankaret 2 13 - 20 Aurich    
29123505 lö 29/12 12:50 lö 29/12 Staffanshallen 1/8 Final AJAX København 13 - 12 Hillerød HK    
29123405 lö 29/12 13:15 lö 29/12 Hagalid 1/8 Final Warnemünde 14 - 22 Herlev Hjorten 1    
29123506 lö 29/12 13:23 lö 29/12 Staffanshallen 1/8 Final Stadeln 2 18 - 17 Sävehof 2      
29123507 lö 29/12 13:56 lö 29/12 Staffanshallen 1/8 Final Stadeln 1 11 - 25 Oberursel    
29123508 lö 29/12 14:29 lö 29/12 Staffanshallen 1/8 Final Hochheim/Wicker 16 - 18 VSH 2002    
29123509 lö 29/12 15:02 lö 29/12 Staffanshallen 1/8 Final Øresund 16 - 15 Staffanstorps HK    
29123510 lö 29/12 15:35 lö 29/12 Staffanshallen 1/8 Final Ankaret 1 19 - 12 Eslövs HF 2    
29123511 lö 29/12 16:20 lö 29/12 Staffanshallen 1/4 Final Aurich 16 - 15 Herlev Hjorten 1    
29123512 lö 29/12 16:53 lö 29/12 Staffanshallen 1/4 Final AJAX København 19 - 21 Stadeln 2    
29123513 lö 29/12 17:26 lö 29/12 Staffanshallen 1/4 Final Oberursel 16 - 10 VSH 2002    
29123514 lö 29/12 17:59 lö 29/12 Staffanshallen 1/4 Final Øresund 16 - 20 Ankaret 1    
29123515 lö 29/12 18:40 lö 29/12 Staffanshallen Semifinal Aurich 18 - 19 Stadeln 2    
29123516 lö 29/12 19:13 lö 29/12 Staffanshallen Semifinal Oberursel 11 - 6 Ankaret 1    
30120205 sö 30/12 11:50 sö 30/12 Sparbanken Skåne Arena B Final Stadeln 2 21 - 13 Oberursel