Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2012. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2019 här.

H43 Lund

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27120500 to 27/12 09:00 to 27/12 Victoriastadion B B13 Grp 1 H43 Lund 2 17 - 2 TIK - Taastrup    
27120600 to 27/12 09:00 to 27/12 Victoriastadion C B9 Grp 5 H43 Lund 2 3 - 11 IFK Kristianstad 1    
27120301 to 27/12 09:33 to 27/12 Tetrahallen G10 Grp 1 IFK Malmö 13 - 5 H43 Lund 2    
27123101 to 27/12 09:33 to 27/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 2 H43 Lund 4 21 - 4 OV Helsingborg    
27121001 to 27/12 09:33 to 27/12 Tunahallen G15 Grp 1 H43 Lund 2 14 - 7 H 65    
27121601 to 27/12 09:33 to 27/12 Bollhuset B G10 Grp 5 H43 Lund 4 4 - 9 OV Helsingborg 2    
27122700 to 27/12 10:00 to 27/12 Revingehallen/MSB G12 Grp 8 H43 Lund 1 11 - 12 TMS Ringsted    
27122600 to 27/12 10:00 to 27/12 Hjärupshallen G12 Grp 4 Hillerød HK 2 12 - 6 H43 Lund 2    
27123000 to 27/12 10:00 to 27/12 Veberödshallen B11 Grp 5 Veberöds HK 6 - 15 H43 Lund 1    
27121202 to 27/12 10:06 to 27/12 Eos-hallen B10 Grp 1 Kristianstad HK 14 - 5 H43 Lund 5    
27121402 to 27/12 10:06 to 27/12 Vikingahallen G10 Grp 3 H43 Lund 3 3 - 19 Team Helsinge    
27121102 to 27/12 10:06 to 27/12 Idrottshallen B16 Grp 1 Team Baden 1 19 - 10 H43 Lund    
27122501 to 27/12 10:33 to 27/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 2 FIF 12 - 11 H43 Lund    
27121901 to 27/12 10:33 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen B14 Grp 4 H43 Lund 2 13 - 7 Sävehof 1      
27120503 to 27/12 10:39 to 27/12 Victoriastadion B B13 Grp 1 LUGI HF 1 13 - 16 H43 Lund 2    
27120603 to 27/12 10:39 to 27/12 Victoriastadion C B9 Grp 5 Ankaret 2 4 - 5 H43 Lund 2    
27121003 to 27/12 10:39 to 27/12 Tunahallen G15 Grp 1 H43 Lund 2 10 - 12 Team Baden 2    
27120303 to 27/12 10:39 to 27/12 Tetrahallen G10 Grp 1 H43 Lund 2 3 - 21 VSH 2002  
27121603 to 27/12 10:39 to 27/12 Bollhuset B G10 Grp 5 H43 Lund 4 9 - 11 Sävehof 4      
27123002 to 27/12 11:06 to 27/12 Veberödshallen B11 Grp 5 H43 Lund 1 11 - 16 Åhus Handboll    
27121802 to 27/12 11:06 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen G15 Grp 3 H43 Lund 3 16 - 8 Hillerød HK    
27122602 to 27/12 11:06 to 27/12 Hjärupshallen G12 Grp 4 H43 Lund 2 8 - 15 Furesø 2    
27121104 to 27/12 11:12 to 27/12 Idrottshallen B16 Grp 1 H43 Lund 12 - 12 VSH 2002    
27123104 to 27/12 11:12 to 27/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 2 Oberursel 7 - 20 H43 Lund 4    
27121204 to 27/12 11:12 to 27/12 Eos-hallen B10 Grp 1 H43 Lund 5 7 - 11 Eslövs HF    
27122703 to 27/12 11:39 to 27/12 Revingehallen/MSB G12 Grp 8 Brabantse Selectie 2 7 - 16 H43 Lund 1    
27121405 to 27/12 11:45 to 27/12 Vikingahallen G10 Grp 3 OV Helsingborg 1 6 - 4 H43 Lund 3    
27123105 to 27/12 12:00 to 27/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 7 Staffanstorps HK 12 - 7 H43 Lund NF 1    
27121904 to 27/12 12:12 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen B14 Grp 4 AJAX København 11 - 17 H43 Lund 2    
27121006 to 27/12 12:18 to 27/12 Tunahallen G15 Grp 1 FIF 18 - 13 H43 Lund 2    
27121606 to 27/12 12:18 to 27/12 Bollhuset B G10 Grp 5 Eslövs IK 11 - 2 H43 Lund 4    
27121206 to 27/12 12:28 to 27/12 Eos-hallen B10 Grp 6 H43 Lund 6 18 - 2 Ankaret 2    
27120706 to 27/12 12:33 to 27/12 Fäladshallen B15 Grp 2 H43 Lund 15 - 6 Oyten    
27121805 to 27/12 12:45 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen G15 Grp 3 Ankaret 261 Ankaret 10 - 10 H43 Lund 3    
27122505 to 27/12 12:45 to 27/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 2 H43 Lund 10 - 10 TuS Esingen    
27121305 to 27/12 13:00 to 27/12 Stångby/Tornhallen B11 Grp 2 VSH 2002 15 - 14 H43 Lund 3    
27123107 to 27/12 13:06 to 27/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 7 H43 Lund NF 1 8 - 19 TMS Ringsted    
27120708 to 27/12 13:39 to 27/12 Fäladshallen B15 Grp 2 H43 Lund 9 - 14 Hillerød HK    
27122507 to 27/12 13:51 to 27/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 2 H43 Lund 21 - 10 Ankaret    
27122707 to 27/12 13:51 to 27/12 Revingehallen/MSB G12 Grp 8 Trelleborg HBK 11 - 8 H43 Lund 1    
27121307 to 27/12 14:06 to 27/12 Stångby/Tornhallen B11 Grp 2 H43 Lund 3 22 - 4 LUGI HF 2    
27121209 to 27/12 14:07 to 27/12 Eos-hallen B10 Grp 6 Team Helsinge 7 - 16 H43 Lund 6  
27121907 to 27/12 14:11 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen G11 Grp 6 H43 Lund 1 14 - 8 Team Helsinge    
27120410 to 27/12 14:41 to 27/12 Victoriastadion A B12 Grp 2 Helsingör IF 2 10 - 20 H43 Lund 1    
27121410 to 27/12 14:46 to 27/12 Vikingahallen B9 Grp 2 Eslövs HF Vit 13 - 10 H43 Lund 1    
27121610 to 27/12 14:46 to 27/12 Bollhuset B B10 Grp 5 Sävehof 4 5 - 15 H43 Lund 3      
27121210 to 27/12 14:50 to 27/12 Eos-hallen B9 Grp 3 Sävehof 1 22 - 6 H43 Lund 5    
27121010 to 27/12 14:51 to 27/12 Tunahallen G15 Grp 2 LUGI HF 14 - 15 H43 Lund / Lundagård      
27120810 to 27/12 15:00 to 27/12 Östra Tornhallen B14 Grp 3 H43 Lund 1 20 - 11 MTV Lübeck  
27120310 to 27/12 15:00 to 27/12 Tetrahallen B9 Grp 1 Lödde Vikings 2 16 - 2 H43 Lund 4    
27120711 to 27/12 15:18 to 27/12 Fäladshallen B15 Grp 2 Hamburg Lions 13 - 16 H43 Lund    
27120511 to 27/12 15:33 to 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 6 H43 Lund 3 10 - 10 Sund    
27120412 to 27/12 15:47 to 27/12 Victoriastadion A B12 Grp 2 H43 Lund 1 13 - 15 Øresund    
27121910 to 27/12 15:50 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen G11 Grp 6 OV Helsingborg 2 6 - 21 H43 Lund 1    
27121412 to 27/12 15:52 to 27/12 Vikingahallen B9 Grp 2 H43 Lund 1 16 - 7 LUGI HF 1    
27121212 to 27/12 15:56 to 27/12 Eos-hallen B9 Grp 3 H43 Lund 5 12 - 21 IFK Kristianstad 2    
27121012 to 27/12 15:57 to 27/12 Tunahallen G15 Grp 2 H43 Lund / Lundagård 11 - 20 Sävehof      
27121310 to 27/12 16:00 to 27/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 4 LUGI HF 2 2 - 15 H43 Lund 2    
27120312 to 27/12 16:06 to 27/12 Tetrahallen B9 Grp 1 H43 Lund 4 6 - 17 Ankaret 1    
27122910 to 27/12 16:10 to 27/12 Harlösahallen B13 Grp 2 Hillerød HK 6 - 18 H43 Lund 1    
27122110 to 27/12 16:10 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A B19 Grp 5 H43 Lund 13 - 9 Blaustein    
27121413 to 27/12 16:35 to 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 Furesø 4 - 10 H43 Lund 1    
27120813 to 27/12 16:39 to 27/12 Östra Tornhallen B14 Grp 3 Stadeln 1 12 - 19 H43 Lund 1    
27123211 to 27/12 16:43 to 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 CO Zagreb 13 - 15 H43 Lund 2    
27121014 to 27/12 17:03 to 27/12 Tunahallen G15 Grp 2 H43 Lund / Lundagård 18 - 6 Warnemünde      
27121312 to 27/12 17:06 to 27/12 Stångby/Tornhallen G11 Grp 4 H43 Lund 2 6 - 7 Eslövs IK    
27120514 to 27/12 17:12 to 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 6 FIF 20 - 12 H43 Lund 3    
27122912 to 27/12 17:16 to 27/12 Harlösahallen B13 Grp 2 H43 Lund 1 27 - 11 Ankaret      
27121615 to 27/12 17:41 to 27/12 Bollhuset B G9 Grp 3 H43 Lund 13 - 1 Team Helsinge    
27122113 to 27/12 17:49 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A B19 Grp 5 Team Helsinge 16 - 15 H43 Lund    
27123213 to 27/12 17:49 to 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 H43 Lund 2 16 - 18 FIF    
27120515 to 27/12 17:50 to 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 3 H43 Lund 2 10 - 7 Lödde Vikings    
27121216 to 27/12 18:18 to 27/12 Eos-hallen B9 Grp 4 Team Helsinge 9 - 3 H43 Lund 3    
27123116 to 27/12 18:33 to 27/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 4 LUGI HF 8 - 13 H43 Lund NF 2  
27121417 to 27/12 18:47 to 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 HSG91 3 - 12 H43 Lund 1    
27121618 to 27/12 19:20 to 27/12 Bollhuset B G9 Grp 3 Lödde Vikings 4 - 14 H43 Lund  
27121218 to 27/12 19:24 to 27/12 Eos-hallen B9 Grp 4 H43 Lund 3 12 - 17 Sävehof 2      
27120518 to 27/12 19:29 to 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 3 Hillerød HK 1 20 - 12 H43 Lund 2    
27123118 to 27/12 19:39 to 27/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 4 H43 Lund NF 2 8 - 11 Sävehof 3    
28120300 fr 28/12 09:00 fr 28/12 Tetrahallen B9 Grp 1 H43 Lund 4 3 - 9 IK Sund    
28121600 fr 28/12 09:00 fr 28/12 Bollhuset B B9 Grp 3 H43 Lund 5 3 - 21 FIF  
28121400 fr 28/12 09:00 fr 28/12 Vikingahallen G10 Grp 4 LUGI HF 4 - 13 H43 Lund 1    
28120600 fr 28/12 09:00 fr 28/12 Victoriastadion C G10 Grp 3 H43 Lund 3 5 - 5 Sävehof 2      
28123101 fr 28/12 09:33 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 5 H43 Lund 3 13 - 2 FIF    
28123500 fr 28/12 10:00 fr 28/12 Staffanshallen G11 Grp 6 H43 Lund 1 14 - 3 Hillerød HK 1    
28123000 fr 28/12 10:00 fr 28/12 Veberödshallen B11 Grp 5 H43 Lund 1 14 - 5 IFK Kristianstad    
28120802 fr 28/12 10:06 fr 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 4 H43 Lund 2 23 - 11 Oberursel    
28120702 fr 28/12 10:06 fr 28/12 Fäladshallen B15 Grp 2 Vadstena HF 10 - 21 H43 Lund    
28120302 fr 28/12 10:06 fr 28/12 Tetrahallen B9 Grp 1 HK Malmö 15 - 10 H43 Lund 4    
28121602 fr 28/12 10:06 fr 28/12 Bollhuset B B9 Grp 3 LUGI HF 3 10 - 7 H43 Lund 5  
28121402 fr 28/12 10:06 fr 28/12 Vikingahallen G10 Grp 4 H43 Lund 1 15 - 1 Sävehof 3      
28122501 fr 28/12 10:33 fr 28/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 2 H43 Lund 10 - 11 Lödde Vikings    
28121901 fr 28/12 10:33 fr 28/12 Sandby/Killebäckshallen B12 Grp 2 H43 Lund 1 10 - 17 Oberursel    
28123103 fr 28/12 10:39 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 5 Kävlinge HK 8 - 10 H43 Lund 3    
28120603 fr 28/12 10:39 fr 28/12 Victoriastadion C G10 Grp 3 TMS Ringsted 10 - 3 H43 Lund 3    
28121802 fr 28/12 11:06 fr 28/12 Dalby/Nyvångshallen G15 Grp 1 Øresund 11 - 15 H43 Lund 2    
28121302 fr 28/12 11:06 fr 28/12 Stångby/Tornhallen B12 Grp 6 H43 Lund 3 16 - 13 Sävehof 3      
28123002 fr 28/12 11:06 fr 28/12 Veberödshallen B11 Grp 5 TMS Ringsted 17 - 10 H43 Lund 1    
28120804 fr 28/12 11:12 fr 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 4 Erlangen 8 - 24 H43 Lund 2    
28121404 fr 28/12 11:12 fr 28/12 Vikingahallen G10 Grp 4 H43 Lund 1 14 - 9 Staffanstorps HK    
28123503 fr 28/12 11:39 fr 28/12 Staffanshallen G11 Grp 6 Staffanstorps HK 5 - 12 H43 Lund 1    
28121903 fr 28/12 11:39 fr 28/12 Sandby/Killebäckshallen B12 Grp 2 Ystads IF 1 19 - 9 H43 Lund 1    
28121605 fr 28/12 12:00 fr 28/12 Bollhuset B B9 Grp 4 Kävlinge HK 14 - 11 H43 Lund 3    
28121005 fr 28/12 12:00 fr 28/12 Tunahallen G15 Grp 3 H43 Lund 3 9 - 9 VästeråsIrsta    
28121205 fr 28/12 12:00 fr 28/12 Eos-hallen G9 Grp 3 H43 Lund 18 - 2 Sävehof 3      
28121304 fr 28/12 12:12 fr 28/12 Stångby/Tornhallen B12 Grp 6 TIK - Taastrup 1 10 - 10 H43 Lund 3    
28122504 fr 28/12 12:12 fr 28/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 2 Sävehof 2 5 - 17 H43 Lund      
28120606 fr 28/12 12:18 fr 28/12 Victoriastadion C G10 Grp 3 H43 Lund 3 9 - 15 Kävlinge HK    
28120706 fr 28/12 12:18 fr 28/12 Fäladshallen B15 Grp 2 Sävehof 17 - 11 H43 Lund      
28120306 fr 28/12 12:33 fr 28/12 Tetrahallen B9 Grp 5 Eslövs HF Grön 10 - 2 H43 Lund 2    
28123107 fr 28/12 13:06 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 2 H43 Lund 4 17 - 7 Ystads IF 1    
28121407 fr 28/12 13:10 fr 28/12 Vikingahallen G10 Grp 1 Ankaret 9 - 7 H43 Lund 2    
28122705 fr 28/12 13:10 fr 28/12 Revingehallen/MSB G11 Grp 4 H43 Lund 2 11 - 6 Kävlinge HK 2    
28121806 fr 28/12 13:18 fr 28/12 Dalby/Nyvångshallen G15 Grp 1 Country 11 - 7 H43 Lund 2    
28123506 fr 28/12 13:18 fr 28/12 Staffanshallen G11 Grp 6 H43 Lund 1 11 - 9 Sävehof 3      
28121608 fr 28/12 13:39 fr 28/12 Bollhuset B B9 Grp 4 H43 Lund 3 13 - 5 LUGI HF 2    
28121208 fr 28/12 13:39 fr 28/12 Eos-hallen G9 Grp 3 LUGI HF 3 4 - 16 H43 Lund    
28121008 fr 28/12 13:39 fr 28/12 Tunahallen G15 Grp 3 TuS Esingen 17 - 7 H43 Lund 3    
28122906 fr 28/12 14:03 fr 28/12 Harlösahallen B12 Grp 3 TMS Ringsted 12 - 10 H43 Lund 2    
28123109 fr 28/12 14:12 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 2 Øresund 6 - 13 H43 Lund 4    
28122507 fr 28/12 14:15 fr 28/12 Lödde/Nyvångshallen G12 Grp 4 H43 Lund 2 4 - 20 Eslövs IK    
28120609 fr 28/12 14:16 fr 28/12 Victoriastadion C G10 Grp 5 TIK - Taastrup 12 - 3 H43 Lund 4    
28122707 fr 28/12 14:16 fr 28/12 Revingehallen/MSB G11 Grp 4 FIF 9 - 12 H43 Lund 2  
28121410 fr 28/12 14:49 fr 28/12 Vikingahallen G10 Grp 1 H43 Lund 2 6 - 8 Øresund    
28122608 fr 28/12 14:49 fr 28/12 Hjärupshallen G12 Grp 8 H43 Lund 1 17 - 3 FIF 2    
28123110 fr 28/12 15:10 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 7 H43 Lund NF 1 6 - 15 Sävehof 6      
28121011 fr 28/12 15:18 fr 28/12 Tunahallen G15 Grp 3 H43 Lund 3 8 - 18 Team Baden 1    
28121211 fr 28/12 15:18 fr 28/12 Eos-hallen G9 Grp 3 H43 Lund 16 - 3 FIF    
28122509 fr 28/12 15:21 fr 28/12 Lödde/Nyvångshallen G12 Grp 4 HK Ivančice 17 - 1 H43 Lund 2    
28121611 fr 28/12 15:38 fr 28/12 Bollhuset B B9 Grp 2 H43 Lund 1 9 - 11 TMS Ringsted    
28123210 fr 28/12 15:39 fr 28/12 Borgebyhallen B11 Grp 3 H43 Lund 2 28 - 6 Ankaret 1    
28122909 fr 28/12 15:42 fr 28/12 Harlösahallen B12 Grp 3 H43 Lund 2 5 - 13 Sävehof 2      
28120311 fr 28/12 15:43 fr 28/12 Tetrahallen B10 Grp 1 H43 Lund 5 7 - 13 Hillerød HK  
28122610 fr 28/12 15:55 fr 28/12 Hjärupshallen G12 Grp 8 H43 Lund 1 12 - 10 Önnereds HK    
28123112 fr 28/12 16:16 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 7 Ystads IF 3 14 - 6 H43 Lund NF 1  
28120613 fr 28/12 16:28 fr 28/12 Victoriastadion C G10 Grp 5 Hillerød HK 3 - 5 H43 Lund 4    
28121113 fr 28/12 16:33 fr 28/12 Idrottshallen B16 Grp 1 H43 Lund 13 - 13 Aranäs 1    
28123011 fr 28/12 16:43 fr 28/12 Veberödshallen B14 Grp 3 Eintracht Hagen 20 - 14 H43 Lund 1    
28121013 fr 28/12 16:43 fr 28/12 Tunahallen G15 Grp 2 Helsingör IF 7 - 8 H43 Lund / Lundagård    
28121613 fr 28/12 16:44 fr 28/12 Bollhuset B B9 Grp 2 Lödde Vikings 1 14 - 6 H43 Lund 1    
28122111 fr 28/12 16:48 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A B19 Grp 5 Sparta Münster 14 - 12 H43 Lund    
28120313 fr 28/12 16:49 fr 28/12 Tetrahallen B10 Grp 1 Sävehof 1 9 - 15 H43 Lund 5      
28122612 fr 28/12 17:10 fr 28/12 Hjärupshallen B11 Grp 2 H43 Lund 3 23 - 6 Oberursel    
28120614 fr 28/12 17:25 fr 28/12 Victoriastadion C B13 Grp 2 H43 Lund 1 10 - 14 Novi Beograd    
28121115 fr 28/12 17:39 fr 28/12 Idrottshallen B16 Grp 1 FIF 1 12 - 12 H43 Lund    
28121615 fr 28/12 18:10 fr 28/12 Bollhuset B B10 Grp 4 VSH 2002 7 - 16 H43 Lund NF 2    
28122614 fr 28/12 18:16 fr 28/12 Hjärupshallen B11 Grp 2 Sävehof 2 6 - 19 H43 Lund 3      
28123014 fr 28/12 18:22 fr 28/12 Veberödshallen B14 Grp 3 H43 Lund 1 28 - 6 Herlev Hjorten 2    
28122114 fr 28/12 18:27 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A B19 Grp 5 H43 Lund 9 - 15 VSH 2002    
28120616 fr 28/12 18:31 fr 28/12 Victoriastadion C B13 Grp 2 ART Düsseldorf 15 - 16 H43 Lund 1    
28120516 fr 28/12 18:38 fr 28/12 Victoriastadion B B13 Grp 1 Sävehof 1 13 - 14 H43 Lund 2      
28121017 fr 28/12 18:55 fr 28/12 Tunahallen G15 Grp 2 AJAX København 13 - 10 H43 Lund / Lundagård    
28120317 fr 28/12 19:11 fr 28/12 Tetrahallen B10 Grp 6 H43 Lund 6 14 - 10 Lödde Vikings    
28121618 fr 28/12 19:49 fr 28/12 Bollhuset B B10 Grp 4 H43 Lund NF 2 12 - 9 Ankaret 3    
28120319 fr 28/12 20:17 fr 28/12 Tetrahallen B10 Grp 6 Sävehof 5 3 - 10 H43 Lund 6      
28120519 fr 28/12 20:17 fr 28/12 Victoriastadion B B13 Grp 1 H43 Lund 2 21 - 15 Fana IL    
29121000 lö 29/12 09:00 lö 29/12 Tunahallen G15 Playoff A 1/8 Final H43 Lund / Lundagård 12 - 14 TuS Esingen    
29120500 lö 29/12 09:00 lö 29/12 Victoriastadion B G10 Playoff B 1/16 Final H43 Lund 3 7 - 1 Hillerød HK    
29120400 lö 29/12 09:00 lö 29/12 Victoriastadion A G13 Playoff A 1/8 Final H43 Lund 15 - 8 Dalhems IF    
29121201 lö 29/12 09:33 lö 29/12 Eos-hallen G9 Playoff A 1/4 Final H43 Lund 7 - 6 VSH 2002    
29120501 lö 29/12 09:33 lö 29/12 Victoriastadion B G10 Playoff B 1/16 Final H43 Lund 4 3 - 4 Sävehof 3      
29120301 lö 29/12 09:33 lö 29/12 Tetrahallen B9 Playoff B 1/8 Final Sävehof 2 17 - 3 H43 Lund 4    
29121401 lö 29/12 09:35 lö 29/12 Vikingahallen B10 Playoff B 1/16 Final Lödde Vikings 4 - 11 H43 Lund NF 1    
29122500 lö 29/12 10:00 lö 29/12 Lödde/Nyvångshallen G12 Playoff B 1/16 Final H43 Lund 2 11 - 10 HSG91    
29120302 lö 29/12 10:06 lö 29/12 Tetrahallen B9 Playoff B 1/8 Final H43 Lund 2 9 - 11 H43 Lund 1    
29120802 lö 29/12 10:06 lö 29/12 Östra Tornhallen B14 Playoff A 1/8 Final H43 Lund 2 29 - 13 Odenheim/Unteröwisheim    
29120302 lö 29/12 10:06 lö 29/12 Tetrahallen B9 Playoff B 1/8 Final H43 Lund 2 9 - 11 H43 Lund 1    
29123102 lö 29/12 10:06 lö 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff A 1/8 Final H43 Lund 3 15 - 2 Sävehof 5      
29120202 lö 29/12 10:10 lö 29/12 Sparbanken Skåne Arena B G10 Playoff A 1/4 Final H43 Lund 1 3 - 5 TIK - Taastrup    
29122501 lö 29/12 10:33 lö 29/12 Lödde/Nyvångshallen G12 Playoff B 1/16 Final H43 Lund 1 15 - 16 Sävehof 5      
29120803 lö 29/12 10:39 lö 29/12 Östra Tornhallen B14 Playoff A 1/8 Final Großwallstadt JA 19 - 12 H43 Lund 1    
29122702 lö 29/12 11:06 lö 29/12 Revingehallen/MSB B11 Playoff B 1/8 Final H43 Lund 1 16 - 4 Oberursel    
29120304 lö 29/12 11:12 lö 29/12 Tetrahallen B9 Playoff B 1/8 Final H43 Lund 3 15 - 4 H43 Lund 5    
29120304 lö 29/12 11:12 lö 29/12 Tetrahallen B9 Playoff B 1/8 Final H43 Lund 3 15 - 4 H43 Lund 5    
29120404 lö 29/12 11:20 lö 29/12 Victoriastadion A G13 Playoff A 1/4 Final TIK - Taastrup 11 - 5 H43 Lund  
29120704 lö 29/12 11:20 lö 29/12 Fäladshallen B15 Playoff A 1/8 Final H43 Lund 14 - 20 Silwing/Troja    
29123105 lö 29/12 11:45 lö 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff A 1/8 Final H43 Lund 6 11 - 10 H43 Lund NF 2    
29123105 lö 29/12 11:45 lö 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff A 1/8 Final H43 Lund 6 11 - 10 H43 Lund NF 2    
29120405 lö 29/12 11:55 lö 29/12 Victoriastadion A G10 Playoff B 1/8 Final Dalhems IF 7 - 2 H43 Lund 3    
29120505 lö 29/12 11:55 lö 29/12 Victoriastadion B G10 Playoff B 1/8 Final HSG91 5 - 6 H43 Lund 2    
29121605 lö 29/12 12:00 lö 29/12 Bollhuset B B10 Playoff B 1/8 Final Team Helsinge 8 - 12 H43 Lund 5    
29121405 lö 29/12 12:00 lö 29/12 Vikingahallen B10 Playoff B 1/8 Final Empor Rostock 11 - 7 H43 Lund NF 1    
29121205 lö 29/12 12:03 lö 29/12 Eos-hallen G9 Playoff A Semifinal Kävlinge HK 3 - 18 H43 Lund  
29122104 lö 29/12 12:38 lö 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A B12 Playoff B 1/8 Final Aranäs 12 - 8 H43 Lund 2      
29121707 lö 29/12 12:51 lö 29/12 Gunnesbohallen B19 Playoff B 1/8 Final Hamburg Lions 10 - 14 H43 Lund    
29123107 lö 29/12 12:58 lö 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff A 1/4 Final Ystads IF 3 5 - 15 H43 Lund 3    
29122505 lö 29/12 13:00 lö 29/12 Lödde/Nyvångshallen G12 Playoff B 1/8 Final IFK Malmö 11 - 4 H43 Lund 2  
29120507 lö 29/12 13:05 lö 29/12 Victoriastadion B G10 Playoff B 1/4 Final Dalhems IF 14 - 1 H43 Lund 2    
29122105 lö 29/12 13:11 lö 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A B12 Playoff B 1/8 Final H43 Lund 1 11 - 15 Sävehof 3