Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2012. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2019 här.

Sävehof

Spara till din kalender
Visa domare
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27121400 to 27/12 09:00 to 27/12 Vikingahallen G10 Grp 3 TMS Ringsted 13 - 9 Sävehof 2      
27121600 to 27/12 09:00 to 27/12 Bollhuset B G10 Grp 5 Sävehof 4 1 - 21 TIK - Taastrup      
27120101 to 27/12 09:33 to 27/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 1 Sävehof 8 - 16 AJAX København    
27120901 to 27/12 09:33 to 27/12 Vipeholmshallen G14 Grp 5 Warnemünde 14 - 17 Sävehof 2      
27121201 to 27/12 09:33 to 27/12 Eos-hallen B10 Grp 1 Eslövs HF 9 - 8 Sävehof 1      
27122500 to 27/12 10:00 to 27/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 2 Ankaret 14 - 10 Sävehof 2      
27120502 to 27/12 10:06 to 27/12 Victoriastadion B B13 Grp 1 TIK - Taastrup 7 - 17 Sävehof 1      
27121301 to 27/12 10:33 to 27/12 Stångby/Tornhallen B11 Grp 4 Sund 12 - 9 Sävehof 3    
27123201 to 27/12 10:33 to 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 1 Kristianstad HK 12 - 14 Sävehof 1      
27122901 to 27/12 10:33 to 27/12 Harlösahallen B12 Grp 1 Sävehof 1 11 - 20 TIK - Taastrup 2      
27123301 to 27/12 10:33 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B14 Grp 8 Sävehof 3 16 - 9 Halstenbeker TS      
27123401 to 27/12 10:33 to 27/12 Hagalid G12 Grp 3 Sävehof 2 18 - 10 Øresund      
27121901 to 27/12 10:33 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen B14 Grp 4 H43 Lund 2 13 - 7 Sävehof 1      
27121203 to 27/12 10:39 to 27/12 Eos-hallen B10 Grp 1 Sävehof 1 7 - 12 Hillerød HK      
27121603 to 27/12 10:39 to 27/12 Bollhuset B G10 Grp 5 H43 Lund 4 9 - 11 Sävehof 4      
27120103 to 27/12 10:39 to 27/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 1 Sävehof 10 - 15 Erlangen    
27120903 to 27/12 10:39 to 27/12 Vipeholmshallen G14 Grp 5 Sävehof 2 11 - 10 HK Malmö      
27120504 to 27/12 11:12 to 27/12 Victoriastadion B B13 Grp 1 Sävehof 1 15 - 14 Fana IL      
27121404 to 27/12 11:12 to 27/12 Vikingahallen G10 Grp 3 Team Helsinge 12 - 6 Sävehof 2      
27122103 to 27/12 11:39 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A B13 Grp 4 WAT Atzgersdorf 16 - 11 Sävehof 3      
27123303 to 27/12 11:39 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B14 Grp 8 Sävehof 3 6 - 18 2010 München      
27123203 to 27/12 11:39 to 27/12 Borgebyhallen B11 Grp 1 Sävehof 1 11 - 15 Fjellhammer      
27121903 to 27/12 11:39 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen B14 Grp 4 Sävehof 1 11 - 14 Erlangen      
27121303 to 27/12 11:39 to 27/12 Stångby/Tornhallen B11 Grp 4 Sävehof 3 18 - 4 Kävlinge HK      
27121205 to 27/12 11:55 to 27/12 Eos-hallen B10 Grp 6 Sävehof 5 13 - 5 Lödde Vikings      
27121105 to 27/12 11:55 to 27/12 Idrottshallen B16 Grp 2 Sävehof 1 19 - 11 Norrköpings HK      
27122504 to 27/12 12:12 to 27/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 2 Lödde Vikings 9 - 11 Sävehof 2      
27122904 to 27/12 12:12 to 27/12 Harlösahallen B12 Grp 1 Team Helsinge 2 5 - 21 Sävehof 1      
27123404 to 27/12 12:12 to 27/12 Hagalid G12 Grp 3 IFK Klagshamn 5 - 16 Sävehof 2      
27120106 to 27/12 12:18 to 27/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 1 H43/Lundagård 14 - 18 Sävehof    
27120606 to 27/12 12:33 to 27/12 Victoriastadion C G9 Grp 1 Dalhems IF 9 - 2 Sävehof 1      
27123106 to 27/12 12:33 to 27/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 7 Ystads IF 3 11 - 8 Sävehof 6      
27121607 to 27/12 12:51 to 27/12 Bollhuset B G10 Grp 5 OV Helsingborg 2 6 - 6 Sävehof 4      
27122205 to 27/12 13:00 to 27/12 Bjärehovshallen G11 Grp 2 Sävehof 2 17 - 3 Hillerød HK 2      
27122605 to 27/12 13:00 to 27/12 Hjärupshallen G12 Grp 6 Furesø 1 17 - 10 Sävehof 4      
27120307 to 27/12 13:06 to 27/12 Tetrahallen G10 Grp 2 FIF 13 - 6 Sävehof 1      
27120707 to 27/12 13:06 to 27/12 Fäladshallen B15 Grp 2 Sävehof 14 - 14 Hamburg Lions      
27123306 to 27/12 13:18 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B14 Grp 8 HSG91 9 - 19 Sävehof 3      
27121306 to 27/12 13:33 to 27/12 Stångby/Tornhallen B11 Grp 2 Sävehof 2 17 - 6 Oberursel      
27121208 to 27/12 13:34 to 27/12 Eos-hallen B10 Grp 6 Ankaret 2 3 - 18 Sävehof 5      
27121108 to 27/12 13:34 to 27/12 Idrottshallen B16 Grp 2 ART Düsseldorf 1 13 - 24 Sävehof 1      
27121906 to 27/12 13:38 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen G11 Grp 6 Sävehof 3 14 - 3 OV Helsingborg 2      
27123108 to 27/12 13:39 to 27/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 7 Sävehof 6 10 - 9 Staffanstorps HK      
27120608 to 27/12 13:39 to 27/12 Victoriastadion C G9 Grp 1 Sävehof 1 7 - 14 Ankaret      
27121608 to 27/12 13:40 to 27/12 Bollhuset B B10 Grp 5 FIF 12 - 11 Sävehof 4      
27121008 to 27/12 13:45 to 27/12 Tunahallen G15 Grp 2 AJAX København 11 - 14 Sävehof    
27122907 to 27/12 14:06 to 27/12 Harlösahallen B13 Grp 3 TMS Ringsted 1 10 - 18 Sävehof 2      
27122607 to 27/12 14:06 to 27/12 Hjärupshallen G12 Grp 6 Sävehof 4 8 - 16 GW Landskrona      
27120309 to 27/12 14:12 to 27/12 Tetrahallen G10 Grp 2 Sävehof 1 7 - 11 Helsingör IF      
27122208 to 27/12 14:39 to 27/12 Bjärehovshallen G11 Grp 2 Ankaret 1 9 - 9 Sävehof 2      
27121908 to 27/12 14:44 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen G11 Grp 6 Sävehof 3 12 - 4 Staffanstorps HK      
27122708 to 27/12 14:45 to 27/12 Revingehallen/MSB G12 Grp 1 Sävehof 1 8 - 11 IFK Malmö      
27120710 to 27/12 14:45 to 27/12 Fäladshallen B15 Grp 2 Oyten 6 - 19 Sävehof      
27121610 to 27/12 14:46 to 27/12 Bollhuset B B10 Grp 5 Sävehof 4 5 - 15 H43 Lund 3      
27121210 to 27/12 14:50 to 27/12 Eos-hallen B9 Grp 3 Sävehof 1 22 - 6 H43 Lund 5    
27123110 to 27/12 15:00 to 27/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 3 Ystads IF 2 11 - 4 Sävehof 2      
27120510 to 27/12 15:00 to 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 6 TIK - Taastrup 1 9 - 9 Sävehof 3      
27120610 to 27/12 15:05 to 27/12 Victoriastadion C G13 Grp 1 Sävehof 1 10 - 18 Münster      
27123309 to 27/12 15:08 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B14 Grp 6 Sävehof 2 15 - 24 ART Düsseldorf      
27121309 to 27/12 15:12 to 27/12 Stångby/Tornhallen B11 Grp 2 LUGI HF 2 12 - 19 Sävehof 2      
27122909 to 27/12 15:12 to 27/12 Harlösahallen B13 Grp 3 Sävehof 2 17 - 7 FIF      
27121809 to 27/12 15:13 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen B16 Grp 8 Sävehof 2 23 - 11 Stadeln      
27122510 to 27/12 15:51 to 27/12 Lödde/Nyvångshallen G14 Grp 3 TMS Ringsted 2 6 - 18 Sävehof 1      
27121512 to 27/12 15:56 to 27/12 Bollhuset A G16 Grp 4 Sparta Münster Sävehof 2      
27121012 to 27/12 15:57 to 27/12 Tunahallen G15 Grp 2 H43 Lund / Lundagård 11 - 20 Sävehof      
27120512 to 27/12 16:06 to 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 6 Sävehof 3 4 - 18 FIF      
27123112 to 27/12 16:06 to 27/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 3 Sävehof 2 2 - 17 Sund    
27123410 to 27/12 16:10 to 27/12 Hagalid G11 Grp 1 OV Helsingborg 1 3 - 18 Sävehof 1      
27122610 to 27/12 16:10 to 27/12 Hjärupshallen G12 Grp 5 LUGI HF 2 12 - 6 Sävehof 3      
27120612 to 27/12 16:11 to 27/12 Victoriastadion C G13 Grp 1 Pandora 12 - 17 Sävehof 4      
27121811 to 27/12 16:19 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen B16 Grp 8 Sävehof 2 20 - 13 ART Düsseldorf 2      
27121911 to 27/12 16:23 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen G11 Grp 6 Team Helsinge 13 - 12 Sävehof 3      
27122711 to 27/12 16:24 to 27/12 Revingehallen/MSB G12 Grp 1 Team Helsinge 21 - 11 Sävehof 1      
27121213 to 27/12 16:29 to 27/12 Eos-hallen B9 Grp 3 FIF 20 - 9 Sävehof 1      
27121613 to 27/12 16:35 to 27/12 Bollhuset B G9 Grp 3 LUGI HF 3 7 - 8 Sävehof 3      
27120613 to 27/12 16:44 to 27/12 Victoriastadion C G13 Grp 1 LUGI HF 2 14 - 18 Sävehof 1    
27123312 to 27/12 16:47 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B14 Grp 6 Ankaret 1 19 - 15 Sävehof 2      
27122512 to 27/12 16:57 to 27/12 Lödde/Nyvångshallen G14 Grp 3 Sävehof 1 17 - 3 Visse IF      
27121514 to 27/12 17:02 to 27/12 Bollhuset A G16 Grp 4 Sävehof 2 Skogås HK 1      
27121414 to 27/12 17:08 to 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 Sävehof 3 7 - 10 Staffanstorps HK      
27120414 to 27/12 17:13 to 27/12 Victoriastadion A G13 Grp 3 Sävehof 3 11 - 13 LUGI HF 1      
27123412 to 27/12 17:16 to 27/12 Hagalid G11 Grp 1 Sävehof 1 8 - 3 Visse IF      
27122612 to 27/12 17:16 to 27/12 Hjärupshallen G12 Grp 5 Sävehof 3 7 - 29 FIF 1      
27120614 to 27/12 17:17 to 27/12 Victoriastadion C G13 Grp 1 Sävehof 4 12 - 14 Münster      
27120115 to 27/12 17:36 to 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 Sävehof 1 11 - 17 LUGI HF 1      
27121115 to 27/12 17:40 to 27/12 Idrottshallen G16 Grp 1 Sävehof 1 14 - 12 LUGI HF      
27122713 to 27/12 17:45 to 27/12 Revingehallen/MSB G12 Grp 7 Sävehof 5 15 - 14 Ankaret 1      
27121215 to 27/12 17:45 to 27/12 Eos-hallen B9 Grp 4 Sävehof 2 7 - 12 Kävlinge HK    
27121814 to 27/12 17:58 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen B16 Grp 8 ASV Senden 20 - 17 Sävehof 2      
27123115 to 27/12 18:00 to 27/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 4 Sävehof 3 13 - 6 VSH 2002      
27120315 to 27/12 18:00 to 27/12 Tetrahallen G9 Grp 2 Hillerød HK 11 - 6 Sävehof 2      
27121416 to 27/12 18:14 to 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 Sävehof 3 1 - 7 Furesø      
27120416 to 27/12 18:19 to 27/12 Victoriastadion A G13 Grp 3 Sävehof 3 9 - 22 Hillerød HK      
27120516 to 27/12 18:23 to 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 3 Sävehof 2 16 - 12 Hillerød HK 1      
27120616 to 27/12 18:23 to 27/12 Victoriastadion C G13 Grp 1 Sävehof 4 23 - 10 LUGI HF 2      
27121617 to 27/12 18:47 to 27/12 Bollhuset B G9 Grp 3 Team Helsinge 5 - 5 Sävehof 3      
27120617 to 27/12 18:56 to 27/12 Victoriastadion C G13 Grp 1 TIK - Taastrup 19 - 8 Sävehof 1      
27120317 to 27/12 19:06 to 27/12 Tetrahallen G9 Grp 2 Sävehof 2 2 - 10 Staffanstorps HK      
27120118 to 27/12 19:15 to 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 FIF 1 16 - 11 Sävehof 1      
27121118 to 27/12 19:19 to 27/12 Idrottshallen G16 Grp 1 FIF 1 14 - 7 Sävehof 1    
27122716 to 27/12 19:24 to 27/12 Revingehallen/MSB G12 Grp 7 Hillerød HK 1 20 - 6 Sävehof 5      
27121218 to 27/12 19:24 to 27/12 Eos-hallen B9 Grp 4 H43 Lund 3 12 - 17 Sävehof 2      
27123118 to 27/12 19:39 to 27/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 4 H43 Lund NF 2 8 - 11 Sävehof 3    
27121719 to 27/12 19:48 to 27/12 Gunnesbohallen B19 Grp 2 Sävehof 2 15 - 9 Helsingör IF      
27121419 to 27/12 19:53 to 27/12 Vikingahallen G10 Grp 4 HSG91 12 - 5 Sävehof 3      
27120419 to 27/12 19:58 to 27/12 Victoriastadion A G13 Grp 3 OV Helsingborg 17 - 11 Sävehof 3      
27120519 to 27/12 20:02 to 27/12 Victoriastadion B B12 Grp 3 TMS Ringsted 13 - 16 Sävehof 2      
27121722 to 27/12 21:27 to 27/12 Gunnesbohallen B19 Grp 2 ASV Senden 15 - 15 Sävehof 2      
27121122 to 27/12 21:31 to 27/12 Idrottshallen G16 Grp 1 VSH 2002 1 12 - 13 Sävehof 1      
28120700 fr 28/12 09:00 fr 28/12 Fäladshallen B15 Grp 2 Sävehof 22 - 12 Vadstena HF      
28120800 fr 28/12 09:00 fr 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 4 Oberursel 13 - 14 Sävehof 1      
28121200 fr 28/12 09:00 fr 28/12 Eos-hallen G9 Grp 2 Sävehof 2 4 - 6 Kävlinge HK      
28120600 fr 28/12 09:00 fr 28/12 Victoriastadion C G10 Grp 3 H43 Lund 3 5 - 5 Sävehof 2      
28123100 fr 28/12 09:00 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 5 Sävehof 4 7 - 15 Kävlinge HK      
28121001 fr 28/12 09:33 fr 28/12 Tunahallen G12 Grp 1 Brabantse Selectie 1 13 - 10 Sävehof 1    
28121601 fr 28/12 09:33 fr 28/12 Bollhuset B B9 Grp 3 IFK Kristianstad 2 17 - 19 Sävehof 1      
28120401 fr 28/12 09:33 fr 28/12 Victoriastadion A B13 Grp 3 Sävehof 2 12 - 20 Åhus      
28120901 fr 28/12 09:33 fr 28/12 Vipeholmshallen G14 Grp 3 Sävehof 1 17 - 5 LUGI HF 2      
28121101 fr 28/12 09:33 fr 28/12 Idrottshallen B16 Grp 2 AJAX København 11 - 16 Sävehof 1      
28121300 fr 28/12 10:00 fr 28/12 Stångby/Tornhallen B12 Grp 6 Sävehof 3 15 - 13 Sund      
28123300 fr 28/12 10:00 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B G14 Grp 5 Team København 1 10 - 18 Sävehof 2    
28122600 fr 28/12 10:00 fr 28/12 Hjärupshallen G12 Grp 6 Sävehof 4 8 - 14 Tårnby HK      
28122500 fr 28/12 10:00 fr 28/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 2 TuS Esingen 12 - 5 Sävehof 2      
28120602 fr 28/12 10:06 fr 28/12 Victoriastadion C G10 Grp 3 Sävehof 2 7 - 8 Kävlinge HK      
28121202 fr 28/12 10:06 fr 28/12 Eos-hallen G9 Grp 2 LUGI HF 1 7 - 4 Sävehof 2      
28121402 fr 28/12 10:06 fr 28/12 Vikingahallen G10 Grp 4 H43 Lund 1 15 - 1 Sävehof 3      
28122101 fr 28/12 10:33 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A G16 Grp 4 Sävehof 2 Everswinkel      
28122201 fr 28/12 10:33 fr 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 2 LUGI HF 3 13 - 9 Sävehof 2      
28120903 fr 28/12 10:39 fr 28/12 Vipeholmshallen G14 Grp 3 Team Helsinge 2 11 - 17 Sävehof 1      
28120703 fr 28/12 10:39 fr 28/12 Fäladshallen B15 Grp 2 Hillerød HK 18 - 20 Sävehof      
28120403 fr 28/12 10:39 fr 28/12 Victoriastadion A B13 Grp 3 UTENA HC UTENA 7 - 9 Sävehof 2      
28120803 fr 28/12 10:39 fr 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 4 Sävehof 1 16 - 15 AJAX København      
28121302 fr 28/12 11:06 fr 28/12 Stångby/Tornhallen B12 Grp 6 H43 Lund 3 16 - 13 Sävehof 3      
28122502 fr 28/12 11:06 fr 28/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 2 Sävehof 2 11 - 14 FIF      
28122602 fr 28/12 11:06 fr 28/12 Hjärupshallen G12 Grp 6 Ankaret 2 18 - 9 Sävehof 4      
28123502 fr 28/12 11:06 fr 28/12 Staffanshallen G11 Grp 6 Hillerød HK 1 4 - 9 Sävehof 3      
28122902 fr 28/12 11:06 fr 28/12 Harlösahallen B12 Grp 1 Sävehof 1 20 - 12 Trelleborg HBK      
28121004 fr 28/12 11:12 fr 28/12 Tunahallen G12 Grp 1 Sävehof 1 19 - 6 OV Helsingborg    
28121604 fr 28/12 11:12 fr 28/12 Bollhuset B B9 Grp 3 Sävehof 1 14 - 11 LUGI HF 3      
28120604 fr 28/12 11:12 fr 28/12 Victoriastadion C G10 Grp 3 Sävehof 2 1 - 3 OV Helsingborg 1      
28121104 fr 28/12 11:12 fr 28/12 Idrottshallen B16 Grp 2 Sävehof 1 13 - 12 LUGI HF 1      
28122103 fr 28/12 11:39 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A G16 Grp 4 AtomiX Sävehof 2      
28123303 fr 28/12 11:39 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B G14 Grp 5 Sävehof 2 15 - 8 Herlev Hjorten 1      
28121205 fr 28/12 12:00 fr 28/12 Eos-hallen G9 Grp 3 H43 Lund 18 - 2 Sävehof 3      
28122204 fr 28/12 12:12 fr 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 2 Sävehof 2 16 - 7 GW Landskrona      
28122504 fr 28/12 12:12 fr 28/12 Lödde/Nyvångshallen G13 Grp 2 Sävehof 2 5 - 17 H43 Lund      
28122904 fr 28/12 12:12 fr 28/12 Harlösahallen B12 Grp 1 Eslövs HF 11 - 6 Sävehof 1      
28120706 fr 28/12 12:18 fr 28/12 Fäladshallen B15 Grp 2 Sävehof 17 - 11 H43 Lund      
28121406 fr 28/12 12:18 fr 28/12 Vikingahallen G10 Grp 4 LUGI HF 9 - 6 Sävehof 3      
28120406 fr 28/12 12:33 fr 28/12 Victoriastadion A G13 Grp 1 TIK - Taastrup 18 - 10 Sävehof 4      
28121606 fr 28/12 12:33 fr 28/12 Bollhuset B B9 Grp 4 LUGI HF 2 7 - 21 Sävehof 2    
28120506 fr 28/12 12:33 fr 28/12 Victoriastadion B G12 Grp 7 Helsingör IF 12 - 12 Sävehof 5      
28121207 fr 28/12 13:06 fr 28/12 Eos-hallen G9 Grp 3 Sävehof 3 7 - 8 FIF      
28120207 fr 28/12 13:06 fr 28/12 Sparbanken Skåne Arena B B19 Grp 2 Sävehof 2 9 - 8 Ankaret HK    
28123005 fr 28/12 13:10 fr 28/12 Veberödshallen B11 Grp 4 Novi Beograd 7 - 12 Sävehof 3      
28123506 fr 28/12 13:18 fr 28/12 Staffanshallen G11 Grp 6 H43 Lund 1 11 - 9 Sävehof 3      
28120408 fr 28/12 13:39 fr 28/12 Victoriastadion A G13 Grp 1 Sävehof 1 12 - 11 Pandora      
28121108 fr 28/12 13:39 fr 28/12 Idrottshallen G16 Grp 1 Sävehof 1 12 - 11 AJAX København      
28123306 fr 28/12 13:43 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B13 Grp 4 Svedala HK 9 - 18 Sävehof 3      
28121609 fr 28/12 14:12 fr 28/12 Bollhuset B B9 Grp 4 Sävehof 2 9 - 12 Team Helsinge    
28120209 fr 28/12 14:12 fr 28/12 Sparbanken Skåne Arena B B19 Grp 2 Achim/Baden 8 - 20 Sävehof 2      
28121209 fr 28/12 14:12 fr 28/12 Eos-hallen G9 Grp 3 Sävehof 3 3 - 12 Lödde Vikings      
28120509 fr 28/12 14:12 fr 28/12 Victoriastadion B G12 Grp 7 Sävehof 5 11 - 17 LUGI HF 1      
28120109 fr 28/12 14:21 fr 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 1 FIF 18 - 11 Sävehof    
28122907 fr 28/12 14:36 fr 28/12 Harlösahallen B12 Grp 3 Sävehof 2 17 - 6 Lödde Vikings      
28120410 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Victoriastadion A G13 Grp 1 Sävehof 1 12 - 17 Sävehof 4      
28121110 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Idrottshallen G16 Grp 1 Sävehof 1 16 - 5 TMS Ringsted      
28120410 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Victoriastadion A G13 Grp 1 Sävehof 1 12 - 17 Sävehof 4      
28123008 fr 28/12 14:49 fr 28/12 Veberödshallen B11 Grp 4 Sävehof 3 11 - 1 Visse IF      
28120610 fr 28/12 14:49 fr 28/12 Victoriastadion C G10 Grp 5 Sävehof 4 9 - 5 Hillerød HK      
28120510 fr 28/12 15:00 fr 28/12 Victoriastadion B G12 Grp 5 Sävehof 3 5 - 10 Dalhems IF    
28120310 fr 28/12 15:10 fr 28/12 Tetrahallen B10 Grp 1 Kristianstad HK 9 - 4 Sävehof 1      
28123110 fr 28/12 15:10 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 7 H43 Lund NF 1 6 - 15 Sävehof 6      
28123309 fr 28/12 15:22 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B13 Grp 4 Sävehof 3 9 - 13 Kävlinge HK      
28123509 fr 28/12 15:41 fr 28/12 Staffanshallen G12 Grp 3 Sävehof 2 20 - 2 Staffanstorps HK      
28122909 fr 28/12 15:42 fr 28/12 Harlösahallen B12 Grp 3 H43 Lund 2 5 - 13 Sävehof 2      
28120612 fr 28/12 15:55 fr 28/12 Victoriastadion C G10 Grp 5 Sävehof 4 3 - 6 Eslövs IK      
28121512 fr 28/12 16:01 fr 28/12 Bollhuset A B16 Grp 8 Daverden 17 - 17 Sävehof 2      
28120512 fr 28/12 16:06 fr 28/12 Victoriastadion B G12 Grp 5 VHC/Vidar 16 - 21 Sävehof 3    
28122710 fr 28/12 16:10 fr 28/12 Revingehallen/MSB G11 Grp 1 Sävehof 1 14 - 6 Lödde Vikings 1      
28121012 fr 28/12 16:10 fr 28/12 Tunahallen G15 Grp 2 LUGI HF 9 - 12 Sävehof      
28121212 fr 28/12 16:10 fr 28/12 Eos-hallen G9 Grp 1 LUGI HF 2 2 - 4 Sävehof 1      
28120812 fr 28/12 16:11 fr 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 6 Sävehof 2 10 - 9 Herlev Hjorten 1      
28120113 fr 28/12 16:33 fr 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 1 VSH 2002 11 - 15 Sävehof      
28121413 fr 28/12 16:43 fr 28/12 Vikingahallen G10 Grp 2 Sävehof 1 2 - 5 H 65      
28123511 fr 28/12 16:47 fr 28/12 Staffanshallen G12 Grp 3 VSH 2002 7 - 14 Sävehof 2      
28123113 fr 28/12 16:49 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B10 Grp 7 Sävehof 6 4 - 18 TMS Ringsted      
28120313 fr 28/12 16:49 fr 28/12 Tetrahallen B10 Grp 1 Sävehof 1 9 - 15 H43 Lund 5      
28123212 fr 28/12 17:00 fr 28/12 Borgebyhallen B11 Grp 1 LUGI HF 1 9 - 9 Sävehof 1      
28120414 fr 28/12 17:11 fr 28/12 Victoriastadion A G13 Grp 3 Dalhems IF 15 - 14 Sävehof 3      
28121014 fr 28/12 17:16 fr 28/12 Tunahallen G15 Grp 2 Sävehof 14 - 3 Warnemünde      
28122712 fr 28/12 17:16 fr 28/12 Revingehallen/MSB G11 Grp 1 Lundagård 14 - 4 Sävehof 1      
28120814 fr 28/12 17:17 fr 28/12 Östra Tornhallen B14 Grp 6 Odenheim/Unteröwisheim 18 - 16 Sävehof 2    
28120114 fr 28/12 17:20 fr 28/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 Sävehof 1 11 - 10 TMS Ringsted    
28123312 fr 28/12 17:21 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B14 Grp 8 Kävlinge HK 5 - 14 Sävehof 3      
28121215 fr 28/12 17:49 fr 28/12 Eos-hallen G9 Grp 1 Sävehof 1 5 - 11 VSH 2002      
28121415 fr 28/12 17:49 fr 28/12 Vikingahallen G10 Grp 2