Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2012. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2019 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
2010 München Boys 14
2010 München Boys 16
Achim/Baden Boys 19
AJAX København Boys 14
AJAX København Boys 16
AJAX København Boys 19
AJAX København Boys 19
AJAX København Girls 14
AJAX København Girls 15
AJAX København Girls 16
AJAX København Girls 19
Allach 09 Boys 16
Ankaret Boys 9
Ankaret Boys 9
Ankaret Boys 10
Ankaret Boys 10
Ankaret Boys 10
Ankaret Boys 11
Ankaret Boys 11
Ankaret Boys 12
Ankaret Boys 13
Ankaret Boys 14
Ankaret Boys 14
Ankaret Boys 15
Ankaret HK Boys 19
Ankaret Girls 9
Ankaret Girls 10
Ankaret Girls 11
Ankaret Girls 11
Ankaret Girls 12
Ankaret Girls 12
Ankaret Girls 13
Ankaret Girls 14
Ankaret 261 Ankaret Girls 15
Aranäs Boys 12
Aranäs Boys 16
Aranäs Boys 16
ART Düsseldorf Boys 13
ART Düsseldorf Boys 14
ART Düsseldorf Boys 16
ART Düsseldorf Boys 16
ART Düsseldorf Girls 16
ASV Senden Boys 16
ASV Senden Boys 19
AtomiX Boys 12
AtomiX Boys 15
AtomiX Girls 11
AtomiX Girls 13
AtomiX Girls 16
Aurich Boys 14
Blaustein Boys 14
Blaustein Boys 16
Blaustein Boys 19
Brabantse Selectie Girls 12
Brabantse Selectie Girls 12
Cluvenhagen-Langwedel Girls 19
Country Girls 15
CO Zagreb Boys 11
CO Zagreb Boys 12
Dalhems IF Girls 9
Dalhems IF Girls 10
Dalhems IF Girls 11
Dalhems IF Girls 12
Dalhems IF Girls 13
Dalhems IF Girls 14
Dalhems IF Girls 16
Daverden Boys 16
Daverden Girls 16
Eintracht Hagen Boys 14
Eintracht Hagen Boys 16
Ellerbek Boys 19
Elmshorner HT Girls 19
Empor Rostock Boys 10
Erlangen Boys 13
Erlangen Boys 14
Erlangen Boys 15
Erlangen Boys 16
Erlangen Girls 16
Erlangen Girls 19
Eslövs HF Vit Boys 9
Eslövs HF Grön Boys 9
Eslövs HF Boys 10
Eslövs HF Boys 12
Eslövs HF Boys 14
Eslövs HF Boys 14
Eslövs HF Boys 16
Eslövs IK Girls 10
Eslövs IK Girls 11
Eslövs IK Girls 12
Eslövs IK Girls 14
Eslövs IK Girls 16
Everswinkel Girls 16
Everswinkel Girls 19
Fana IL Boys 13
FIF Boys 9
FIF Boys 10
FIF Boys 11
FIF Boys 12
FIF Boys 13
FIF Boys 14
FIF Boys 16
FIF Boys 16
FIF Boys 19
FIF Boys 19
FIF Girls 9
FIF Girls 10
FIF Girls 11
FIF Girls 12
FIF Girls 12
FIF Girls 13
FIF Girls 14
FIF Girls 15
FIF Girls 16
FIF Girls 16
FIF Girls 19
Fjellhammer Boys 11
Friesen Telgte Boys 16
Furesø Girls 10
Furesø Girls 12
Furesø Girls 12
Gilching Boys 16
Gilching Boys 19
Großwallstadt JA Boys 14
Großwallstadt JA Boys 15
GW Landskrona Girls 11
GW Landskrona Girls 12
H43/Lundagård Girls 19
H43 Lund Boys 9
H43 Lund Boys 9
H43 Lund Boys 9
H43 Lund Boys 9
H43 Lund Boys 9
H43 Lund NF Boys 10
H43 Lund Boys 10
H43 Lund Boys 10
H43 Lund Boys 10
H43 Lund NF Boys 10
H43 Lund Boys 10
H43 Lund Boys 11
H43 Lund Boys 11
H43 Lund Boys 11
H43 Lund Boys 12
H43 Lund Boys 12
H43 Lund Boys 12
H43 Lund Boys 13
H43 Lund Boys 13
H43 Lund Boys 14
H43 Lund Boys 14
H43 Lund Boys 15
H43 Lund Boys 16
H43 Lund Boys 19
H43 Lund Girls 9
H43 Lund Girls 10
H43 Lund Girls 10
H43 Lund Girls 10
H43 Lund Girls 10
H43 Lund Girls 11
H43 Lund Girls 11
H43 Lund Girls 12
H43 Lund Girls 12
H43 Lund Girls 13
H43 Lund Girls 15
H43 Lund / Lundagård Girls 15
H43 Lund Girls 15
H43 Wheelers Wheelchair
H43 Wheelers Wheelchair
H 65 Girls 10
H 65 Girls 15
H65 Höör Girls 16
Halstenbeker TS Boys 14
Hamburg Lions Boys 15
Hamburg Lions /JSG Boys 16
Hamburg Lions Boys 19
Hamburg Lions /JSG Girls 14
Hamburg Lions Girls 14
Hamburg Lions /JSG Girls 16
Hamburg Lions /JSG Girls 19
Hastedter/Bremen Boys 16
Havixbeck/Roxel Boys 16
Heid Boys 19
Helsingör IF Boys 12
Helsingör IF Boys 12
Helsingör IF Boys 16
Helsingör IF Boys 19
Helsingör IF Girls 10
Helsingör IF Girls 12
Helsingör IF Girls 15
Helsingör IF Girls 19
Herbrechtingen Bolheim Boys 16
Herlev Hjorten Boys 14
Herlev Hjorten Boys 14
Herlev Hjorten Girls 14
Herlev Hjorten Girls 14
Hillerød HK Boys 10
Hillerød HK Boys 12
Hillerød HK Boys 12
Hillerød HK Boys 13
Hillerød HK Boys 14
Hillerød HK Boys 15
Hillerød HK Girls 9
Hillerød HK Girls 10
Hillerød HK Girls 11
Hillerød HK Girls 11
Hillerød HK Girls 12
Hillerød HK Girls 12
Hillerød HK Girls 13
Hillerød HK Girls 14
Hillerød HK Girls 14
Hillerød HK Girls 15
Hillerød HK Girls 16
Hillerød HK Girls 19
HK Ivančice Girls 12
HK Malmö Boys 9
HK Malmö Girls 14
HK Malmö Special class
Hochheim/Wicker Boys 14
HSG91 Boys 14
HSG91 Girls 10
HSG91 Girls 12
HSG91 Girls 14
HØJ / HK73 Boys 16
IFK Klagshamn Girls 12
IFK Kristianstad Boys 9
IFK Kristianstad Boys 9
IFK Kristianstad Boys 11
IFK Malmö Boys 16
IFK Malmö Girls 10
IFK Malmö Girls 12
IK Sund Boys 9
JSG Hastedter/Bremen Girls 16
KFUM Lundagård Girls 19
Kristianstad HK Boys 10
Kristianstad HK Boys 11
Kronau/Östringen Boys 14
Kävlinge HK Boys 9
Kävlinge HK Boys 10
Kävlinge HK Boys 11
Kävlinge HK Boys 12
Kävlinge HK Boys 13
Kävlinge HK Boys 14
Kävlinge HK Girls 9
Kävlinge HK Girls 10
Kävlinge HK Girls 11
Kävlinge HK Girls 11
Kävlinge HK Girls 12
Kävlinge HK Girls 16
LUGI HF Boys 9
LUGI HF Boys 9
LUGI HF Boys 9
LUGI HF Boys 10
LUGI HF Boys 11
LUGI HF Boys 11
LUGI HF Boys 12
LUGI HF Boys 13
LUGI HF Boys 13
LUGI HF Boys 14
LUGI HF Boys 15
LUGI HF Boys 15
LUGI HF Boys 16
LUGI HF Boys 16
LUGI HF Boys 19
LUGI HF Boys 19
LUGI HF Girls 9
LUGI HF Girls 9
LUGI HF Girls 9
LUGI HF Girls 10
LUGI HF Girls 11
LUGI HF Girls 11
LUGI HF Girls 11
LUGI HF Girls 12
LUGI HF Girls 12
LUGI HF Girls 13
LUGI HF Girls 13
LUGI HF Girls 14
LUGI HF Girls 14
LUGI HF Girls 15
LUGI HF Girls 16
Lundagård Girls 11
Lundagård F00 Girls 12
Lundagård Girls 16
Lunds HIF Special class
Lunds HIF Special class
Lödde Vikings Boys 9
Lödde Vikings Boys 9
Lödde Vikings Boys 10
Lödde Vikings Boys 12
Lödde Vikings Girls 9
Lödde Vikings Girls 11
Lödde Vikings Girls 11
Lödde Vikings Girls 13
Lödde Vikings Girls 14
Løve Høng Boys 16
MTV Lübeck Boys 14
MTV Lübeck Boys 16
Münster Boys 14
Münster Girls 13
Nieder-Eschbach Eagles Boys 14
Norrköpings HK Boys 15
Norrköpings HK Boys 16
Novi Beograd Boys 11
Novi Beograd Boys 13
Novi Beograd Boys 19
Oberursel Boys 10
Oberursel Boys 11
Oberursel Boys 12
Oberursel Boys 14
Oberursel Boys 15
Oberursel Boys 19
Oberursel Boys 19
Oberursel Girls 14
Odenheim/Unteröwisheim Boys 14
OV Helsingborg Boys 10
OV Helsingborg Boys 12
OV Helsingborg Boys 15
OV Helsingborg Girls 10
OV Helsingborg Girls 10
OV Helsingborg Girls 11
OV Helsingborg Girls 11
OV Helsingborg Girls 12
OV Helsingborg Girls 13
OV Helsingborg Girls 14
Oyten Boys 15
Oyten Girls 16
Oyten Girls 19
Pandora Girls 13
RP IF Linköping Boys 12
Schwabmünchen Boys 19
Schwerte/Westhofen Girls 12
Schwerte/Westhofen Girls 14
Schwerte/Westhofen Girls 16
Silwing/Troja Boys 15
Skogås HK Girls 16
Skogås HK Girls 16
Skuru IK Girls 16
Sparta Münster Boys 19
Sparta Münster Girls 16
Stadeln Boys 14
Stadeln Boys 14
Stadeln Boys 16
Stadeln Boys 19
Stadeln Girls 14
Staffanstorps HK Boys 10
Staffanstorps HK Boys 12
Staffanstorps HK Boys 13
Staffanstorps HK Boys 14
Staffanstorps HK Girls 9
Staffanstorps HK Girls 10
Staffanstorps HK Girls 11
Staffanstorps HK Girls 12
Sund Boys 10
Sund Boys 11
Sund Boys 12
Svedala HK Boys 13
Sävehof Boys 9
Sävehof Boys 9
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 10
Sävehof Boys 11
Sävehof Boys 11
Sävehof Boys 11
Sävehof Boys 12
Sävehof Boys 12
Sävehof Boys 12
Sävehof Boys 13
Sävehof Boys 13
Sävehof Boys 13
Sävehof Boys 14
Sävehof Boys 14
Sävehof Boys 14
Sävehof Boys 15
Sävehof Boys 16
Sävehof Boys 16
Sävehof Boys 19
Sävehof Boys 19
Sävehof Girls 9
Sävehof Girls 9
Sävehof Girls 9
Sävehof Girls 10
Sävehof Girls 10
Sävehof Girls 10
Sävehof Girls 10
Sävehof Girls 11
Sävehof Girls 11
Sävehof Girls 11
Sävehof Girls 12
Sävehof Girls 12
Sävehof Girls 12
Sävehof Girls 12
Sävehof Girls 12
Sävehof Girls 13
Sävehof Girls 13
Sävehof Girls 13
Sävehof Girls 13
Sävehof Girls 14
Sävehof Girls 14
Sävehof Girls 15
Sävehof Girls 16
Sävehof Girls 16
Sävehof Girls 19
Tatran Bohunice Girls 11
Tatran Bohunice Girls 14
Team Baden Boys 15
Team Baden Boys 16
Team Baden Boys 16
Team Baden Girls 14
Team Baden Girls 14
Team Baden Girls 15
Team Baden Girls 15
Team Helsinge Boys 9
Team Helsinge Boys 10
Team Helsinge Boys 12
Team Helsinge Boys 12
Team Helsinge Boys 14
Team Helsinge Boys 16
Team Helsinge Boys 16
Team Helsinge Boys 19
Team Helsinge Girls 9
Team Helsinge Girls 10
Team Helsinge Girls 11
Team Helsinge Girls 12
Team Helsinge Girls 14
Team Helsinge Girls 14
Team Helsinge Girls 16
Team København Girls 12
Team København Girls 14
TIK - Taastrup Boys 12
TIK - Taastrup Boys 12
TIK - Taastrup Boys 13
TIK - Taastrup Boys 19
TIK - Taastrup Girls 10
TIK - Taastrup Girls 13
TMS Ringsted Boys 9
TMS Ringsted Boys 10
TMS Ringsted Boys 11
TMS Ringsted Boys 12
TMS Ringsted Boys 13
TMS Ringsted Boys 14
TMS Ringsted Boys 16
TMS Ringsted Boys 19
TMS Ringsted Girls 10
TMS Ringsted Girls 11
TMS Ringsted Girls 12
TMS Ringsted Girls 14
TMS Ringsted Girls 14
TMS Ringsted Girls 16
Trelleborg HBK Boys 12
Trelleborg HBK Girls 11
Trelleborg HBK Girls 12
TuS Esingen Boys 16
TuS Esingen Girls 13
TuS Esingen Girls 15
Tårnby HK Boys 12
Tårnby HK Girls 12
Ulm Wiblingen Boys 14
UTENA HC UTENA Boys 13
Vadstena HF Boys 15
Vallentuna HK Boys 13
Warendorfer SU Boys 19
Warnemünde Boys 14
Warnemünde Girls 14
Warnemünde Girls 15
WAT Atzgersdorf Boys 13
Veberöds HK Boys 11
Westfalia Kinderhaus Girls 14
Westfalia Kinderhaus Girls 16
VHC/Vidar Girls 12
Visse IF Boys 11
Visse IF Boys 13
Visse IF Girls 11
Visse IF Girls 14
VSH 2002 Boys 10
VSH 2002 Boys 11
VSH 2002 Boys 12
VSH 2002 Boys 14
VSH 2002 Boys 16
VSH 2002 Boys 19
VSH 2002 Girls 9
VSH 2002 Girls 10
VSH 2002 Girls 11
VSH 2002 Girls 12
VSH 2002 Girls 14
VSH 2002 Girls 14
VSH 2002 Girls 16
VSH 2002 Girls 16
VSH 2002 Girls 19
VästeråsIrsta Girls 15
Växjö HF Wheelers Wheelchair
Ystads IF Boys 10
Ystads IF Boys 10
Ystads IF Boys 10
Ystads IF Boys 12
Ystads IF Boys 12
Åhus Boys 13
Åhus Handboll Boys 11
Önnereds HK Boys 12
Önnereds HK Girls 12
Øresund Boys 10
Øresund Boys 12
Øresund Boys 14
Øresund Boys 16
Øresund Girls 10
Øresund Girls 12
Øresund Girls 14
Øresund Girls 15