Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2013. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2019 här.

Tabell med anmälda lag

Förening Lagnamn Klass
Achim/Baden Boys 16
Achim/Baden Boys 19
AJAX Girls 10
AJAX Girls 14
AJAX Girls 15
AJAX Girls 16
AJAX Girls 16
AJAX Girls 16
AJAX Girls 19
Amager SK Boys 10
Amager SK Boys 13
Amager SK Girls 11
Amager SK Girls 14
Amager SK Girls 14
Amager SK Girls 15
Ankaret Boys 9
Ankaret Boys 9
Ankaret P03 Boys 10
Ankaret P03 Boys 10
Ankaret Boys 11
Ankaret Boys 11
Ankaret Boys 11
Ankaret Boys 12
Ankaret Boys 13
Ankaret Boys 14
Ankaret Boys 15
Ankaret Boys 16
Ankaret Girls 8
Ankaret Girls 8
Ankaret Girls 9
Ankaret Girls 10
Ankaret Girls 11
Ankaret Girls 12
Ankaret Girls 13
Ankaret Girls 13
Ankaret Girls 16
Aranäs Boys 16
Aurich Boys 14
Aurich Boys 16
Baden Power SG-HHG 1 Boys 16
Bollstanäs SK Girls 16
Bregenz HB Boys 14
Country Girls 16
CO Zagreb Boys 10
CO Zagreb Boys 11
Dachau HCD Girls 19
Dachse Freiberg Boys 19
Dalhems IF Girls 8
Dalhems IF Girls 9
Dalhems IF Girls 10
Dalhems IF Girls 11
Dalhems IF Girls 12
Dalhems IF Girls 14
Dalhems IF Girls 14
Dalhems IF Girls 16
Daverden Boys 19
Dicken Boys 14
DJK Oespel-Kley Boys 14
DJK Oespel-Kley Boys 16
Ellerbek Boys 19
Ellerbek Girls 14
Empor Rostock Boys 10
Empor Rostock Boys 11
Esingen Girls 14
Eslövs HF Boys 9
Eslövs HF Boys 10
Eslövs HF Boys 11
Eslövs HF Boys 12
Eslövs HF Boys 12
Eslövs IK Girls 10
Eslövs IK Girls 10
Eslövs IK Girls 11
Eslövs IK Girls 12
Eslövs IK Girls 14
Eslövs IK Girls 19
Farum HF Girls 10
Farum HF Girls 12
FIF Boys 9
FIF Boys 10
FIF Boys 12
FIF Boys 12
FIF Boys 14
FIF Boys 14
FIF Boys 16
FIF Boys 16
FIF Sparbanken Öresund Elit Cup B18
FIF Boys 19
FIF Girls 9
FIF Girls 10
FIF Girls 12
FIF Girls 12
FIF Girls 14
FIF Girls 14
FIF Girls 16
FIF Girls 16
FIF Sparbanken Öresund Elit Cup G18
FIF Girls 19
Fjellhammer IL Boys 12
Furesø Boys 16
Fürstenfeldbruck Boys 14
Gilching Boys 16
Großwallstadt JA Boys 14
Großwallstadt JA Boys 15
Großwallstadt JA Boys 16
GW Landskrona Boys 14
GW Landskrona Girls 13
H43 Lund Boys 8
H43 Lund Boys 8
H43 Lund Boys 8
H43 Lund Boys 8
H43 Lund Boys 9
H43 Lund Boys 9
H43 Lund Boys 9
H43 Lund Boys 10
H43 Lund Boys 10
H43 Lund Boys 10
H43 Lund Boys 11
H43 Lund Norr Boys 11
H43 Lund Boys 11
H43 Lund Norr Boys 11
H43 Lund Boys 11
H43 Lund Boys 11
H43 Lund Boys 12
H43 Lund Boys 12
H43 Lund Boys 13
H43 Lund Boys 13
H43 Lund Boys 13
H43 Lund Boys 14
H43 Lund Boys 15
H43 Lund Boys 16
H43 Lund Boys 16
H43 Lund Boys 19
H43 Lund Girls 8
H43 Lund Girls 8
H43 Lund Girls 9
H43 Lund Girls 9
H43 Lund Girls 9
H43 Lund Girls 10
H43 Lund Girls 11
H43 Lund Girls 11
H43 Lund Girls 11
H43 Lund Girls 11
H43 Lund Girls 12
H43 Lund Girls 12
H43 Lund Girls 13
H43 Lund Girls 13
H43 Lund Wheelchair
H43 Lund Wheelchair
H 65 Boys 14
H 65 Girls 10
H 65 Girls 11
H 65 Girls 12
H 65 Girls 13
H 65 Girls 14
H 65 Girls 16
H65 Höör Boys 19
Halmstad Handboll P04 Vit Boys 9
Halstenbeker TS Boys 16
Hamburg-Nord Boys 19
Hatten-Sandkrug Boys 19
HC Erlangen Boys 14
HC Erlangen Boys 14
HC Erlangen Boys 15
HC Erlangen Boys 16
HC Erlangen Girls 15
HC Erlangen Girls 19
Helsingör IF Boys 13
Helsingör IF Boys 14
Helsingör IF Boys 19
Helsingör IF Girls 9
Helsingör IF Girls 11
Helsingör IF Girls 15
Helsingör IF Girls 19
Herrsching Boys 16
HIK Boys 12
HIK Boys 14
HIK / KFUM Boys 16
HIK / KFUM Boys 19
HIK Girls 12
HIK Girls 14
HIK Girls 15
HIK Girls 16
HIK Girls 16
HIK Girls 19
Hillerød HK Boys 12
Hillerød HK Boys 12
Hillerød HK Boys 13
Hillerød HK Boys 14
Hillerød HK Boys 16
Hillerød HK Boys 16
Hillerød HK Boys 19
Hillerød HK Girls 10
Hillerød HK Girls 12
Hillerød HK Girls 12
Hillerød HK Girls 12
Hillerød HK Girls 14
Hillerød HK Girls 14
Hillerød HK Girls 15
Hillerød HK Girls 16
Hillerød HK Girls 19
HK73/ HØJ Boys 15
HK73/ HØJ Boys 16
HK 73 - Frederikssund Girls 12
HK Björnen Boys 12
HK Malmö Boys 10
HK Malmö Special class
Huddinge HK Boys 16
HUK HANDBALL Boys 14
HUK HANDBALL Boys 16
IFK Klagshamn Girls 12
IFK Malmö Boys 10
IFK Malmö Boys 16
IFK Ystad Boys 8
IFK Ystad Boys 8
IK Sävehof Boys 9
IK Sävehof Boys 9
IK Sävehof Boys 9
IK Sävehof Boys 10
IK Sävehof Boys 10
IK Sävehof Boys 10
IK Sävehof Boys 11
IK Sävehof Boys 11
IK Sävehof Boys 11
IK Sävehof Boys 11
IK Sävehof Boys 12
IK Sävehof Boys 12
IK Sävehof Boys 12
IK Sävehof Boys 13
IK Sävehof Boys 13
IK Sävehof Boys 13
IK Sävehof Boys 14
IK Sävehof Boys 14
IK Sävehof Boys 14
IK Sävehof Boys 15
IK Sävehof Boys 15
IK Sävehof Boys 16
IK Sävehof Sparbanken Öresund Elit Cup B18
IK Sävehof Boys 19
IK Sävehof Girls 9
IK Sävehof Girls 9
IK Sävehof Girls 9
IK Sävehof Girls 9
IK Sävehof Girls 9
IK Sävehof Girls 10
IK Sävehof Girls 10
IK Sävehof Girls 10
IK Sävehof Girls 10
IK Sävehof Girls 11
IK Sävehof Girls 11
IK Sävehof Girls 11
IK Sävehof Girls 12
IK Sävehof Girls 12
IK Sävehof Girls 12
IK Sävehof Girls 13
IK Sävehof Girls 13
IK Sävehof Girls 13
IK Sävehof Girls 14
IK Sävehof Girls 14
IK Sävehof Girls 14
IK Sävehof Girls 15
IK Sävehof Girls 16
IK Sävehof Girls 16
IK Sävehof Sparbanken Öresund Elit Cup G18
Kattenvenne Boys 16
Kattenvenne Boys 19
Kattenvenne Girls 16
Kristianstad HK Boys 12
Kristianstad HK Girls 10
Kristianstad HK Girls 10
Kävlinge HK Boys 9
Kävlinge HK Boys 10
Kävlinge HK Boys 11
Kävlinge HK Boys 12
Kävlinge HK Boys 13
Kävlinge HK Boys 14
Kävlinge HK Boys 16
Kävlinge HK Girls 8
Kävlinge HK Girls 8
Kävlinge HK Girls 9
Kävlinge HK Girls 9
Kävlinge HK Girls 10
Kävlinge HK Girls 10
Kävlinge HK Girls 11
Kävlinge HK Girls 12
Kävlinge HK Girls 13
Kävlinge HK Girls 14
Langenau/Elchingen Girls 19
Leutershausen/Heddesheim Boys 14
Lidingö SK Boys 15
Ljunghusens HK Boys 14
Lokomotiva Zagreb Girls 13
Lokomotiva Zagreb Girls 13
Lokomotiva Zagreb Girls 15
LUGI Boys 8
LUGI Boys 8
LUGI Boys 8
LUGI Boys 9
LUGI Boys 10
LUGI Boys 10
LUGI Boys 10
LUGI Boys 11
LUGI Boys 12
LUGI Boys 12
LUGI Boys 13
LUGI Boys 13
LUGI Boys 14
LUGI Boys 14
LUGI Boys 15
LUGI Boys 15
LUGI Boys 16
LUGI Sparbanken Öresund Elit Cup B18
LUGI Boys 19
LUGI Girls 8
LUGI Girls 8
LUGI Girls 9
LUGI Girls 9
LUGI Girls 10
LUGI Girls 10
LUGI Girls 10
LUGI Girls 11
LUGI Girls 12
LUGI Girls 12
LUGI Girls 13
LUGI Girls 14
LUGI Girls 14
LUGI Girls 15
LUGI Girls 16
LUGI Sparbanken Öresund Elit Cup G18
Lundagård Girls 12
Lundagård Girls 13
Lundagård Girls 19
Lunds HIF Special class
Lunds HIF Special class
LVHK Boys 9
LVHK Boys 10
LVHK Boys 10
LVHK Boys 11
LVHK Girls 9
LVHK Girls 10
LVHK Girls 10
LVHK Girls 12
Lågan Boys 9
Lågan Boys 10
Løve/Høng Boys 19
MSG Bassen/Grasberg Boys 19
Münster Boys 14
Münster Girls 13
Norrköpings HK Boys 15
Novi Beograd Boys 10
Novi Beograd Boys 11
Novi Beograd Boys 12
Novi Beograd Boys 13
Novi Beograd Boys 14
Näsby Girls 11
Näsby Girls 12
Oberursel Boys 11
Oberursel Boys 12
Oberursel Boys 15
Oberursel Boys 19
Oberursel Girls 16
Oberursel Girls 19
Osaka JC Girls 15
OV Helsingborg Boys 10
OV Helsingborg Boys 13
OV Helsingborg Boys 15
OV Helsingborg Girls 10
OV Helsingborg Girls 11
OV Helsingborg Girls 11
OV Helsingborg Girls 12
OV Helsingborg Girls 12
OV Helsingborg Girls 13
OV Helsingborg Girls 14
Roskilde Girls 19
Schwanewede/ Neuenkirchen Girls 13
Schwerte/Westhofen Girls 13
Schwerte/Westhofen Girls 14
Schwerte/Westhofen Girls 15
SG Ratingen Boys 16
Silwing/Troja Boys 11
Ski IL Boys 15
Skogås HK Boys 15
Stadeln Boys 14
Stadeln Boys 15
Stadeln Girls 14
Stadeln - Münchberg Girls 14
Staffanstorps HK Boys 8
Staffanstorps HK Boys 9
Staffanstorps HK Boys 11
Staffanstorps HK Boys 15
Staffanstorps HK Girls 8
Staffanstorps HK Girls 9
Staffanstorps HK Girls 10
Staffanstorps HK Girls 11
Staffanstorps HK Girls 12
Stockholm Special class
Sund Boys 10
Sund Boys 13
Team Baden Boys 15
Team Baden Boys 15
Team Baden Boys 16
Team Baden Boys 16
Team Baden Girls 14
Team Baden Girls 14
Team Baden Girls 15
Team Baden Girls 15
Team Helsinge Boys 9
Team Helsinge Boys 10
Team Helsinge Boys 11
Team Helsinge Boys 12
Team Helsinge Boys 14
Team Helsinge Boys 16
Team Helsinge Girls 9
Team Helsinge Girls 10
Team Helsinge Girls 10
Team Helsinge Girls 12
Team Helsinge Girls 12
Team Helsinge Girls 13
Team Helsinge Girls 14
Team Helsinge Girls 16
Team Stockholm Sparbanken Öresund Elit Cup G18
Teutonia Riemke Girls 19
TMS Ringsted Boys 9
TMS Ringsted Boys 10
TMS Ringsted Boys 12
TMS Ringsted Boys 12
TMS Ringsted Boys 13
TMS Ringsted Boys 14
TMS Ringsted Boys 14
TMS Ringsted Boys 16
TMS Ringsted Girls 11
TMS Ringsted Girls 12
TMS Ringsted Girls 13
TMS Ringsted Girls 14
TMS Ringsted Girls 16
TMS Ringsted Girls 19
TMS Ringsted Girls 19
Tollarps IF Boys 10
Torslanda HK Girls 12
Trelleborg HBK Boys 13
Trelleborg HBK F 02 Girls 11
Trelleborg HBK Girls 13
Trelleborg HBK Girls 15
Tårnby HK Girls 14
Uetersen Boys 19
Ulm Wiblingen Boys 14
Ulm Wiblingen Boys 15
Ulm Wiblingen Boys 16
Ulm Wiblingen Boys 19
Union St. Pölten Girls 19
Warendorfer SU Boys 19
Veberöds HK Boys 12
Veberöds HK Girls 13
VSH 2002 Boys 10
VSH 2002 Boys 12
VSH 2002 Boys 13
VSH 2002 Boys 14
VSH 2002 Boys 16
VSH 2002 Girls 9
VSH 2002 Girls 10
VSH 2002 Girls 10
VSH 2002 Girls 11
VSH 2002 Girls 12
VSH 2002 Girls 12
Vympel Korolyov Boys 13
Vympel Korolyov Boys 14
VästeråsIrsta HF Boys 15
Växjö HF Wheelers Wheelchair
Ystads IF Boys 11
Ystads IF Boys 11
Ystads IF Boys 11
Ystads IF Boys 12
Ystads IF Boys 12
Ystads IF Sparbanken Öresund Elit Cup B18
Ystads IF Girls 11
Ystads IF Girls 12
Åhus Boys 12
Åhus Girls 12
Åstorps HF Girls 16
Älmhult Boys 8
Älmhult Boys 11
Älmhult Girls 8
Önnereds HK Boys 13
Önnereds HK Girls 13
Önnereds HK Sparbanken Öresund Elit Cup G18
Øresund Boys 10
Øresund Boys 10
Øresund Boys 14
Øresund Boys 15
Øresund Boys 16
Øresund Boys 19
Øresund Girls 16