Dette er resultatet fra Lundaspelen Handball 2016. Se de seneste resultater fra Lundaspelen Handball 2018 her.

Tabell med anmälda lag

Förening Klass Lagnamn
AGF Haandbold Boys 15 AGF Haandbold
AGF Haandbold Boys 16 AGF Haandbold
Ajax København Boys 8 Ajax København 1
Ajax København Boys 8 Ajax København 2
Ajax København Boys 19 Ajax København
Ajax København Girls 8 Ajax København 1
Ajax København Girls 8 Ajax København 2
Ajax København Girls 12 Ajax København
Ajax København Girls 16 Ajax København
Ajax København Girls 19 Ajax København
Alingsås HK Boys 9 Alingsås HK
Alingsås HK Boys 10 Alingsås HK
Alingsås HK Boys 12 Alingsås HK 1
Alingsås HK Boys 12 Alingsås HK 2
Alingsås HK Boys 12 Alingsås HK 3
Alingsås HK Boys 13 Alingsås HK 1
Alingsås HK Boys 13 Alingsås HK 2
Alingsås HK Girls 10 Alingsås HK
Amager Boys 12 Amager Håndbold 1
Amager Boys 12 Amager Håndbold 2
Amager Boys 12 Amager Håndbold 3
Amager Boys 14 Amager Håndbold 1
Amager Boys 14 Amager Håndbold 2
Amager Boys 16 Amager Håndbold
Amager Girls 10 Amager SK 1
Amager Girls 10 Amager SK 2
Amager Girls 12 Amager SK
Amager Girls 15 Amager Håndbold 1
Amager Girls 15 Amager Håndbold 2
Amager Girls 16 Amager Håndbold
Amager Girls 19 Amager Håndbold
Ankaret Boys 8 Ankaret
Ankaret Boys 9 Ankaret 1
Ankaret Boys 9 Ankaret 2
Ankaret Boys 10 Ankaret
Ankaret Boys 11 Ankaret
Ankaret Boys 12 Ankaret 2
Ankaret Boys 12 Ankaret 1
Ankaret Boys 13 Ankaret 1
Ankaret Boys 13 Ankaret 2
Ankaret Boys 14 Ankaret 1
Ankaret Boys 14 Ankaret 2
Ankaret Boys 16 Ankaret 1
Ankaret Boys 16 Ankaret 2
Ankaret Girls 8 Ankaret 1
Ankaret Girls 8 Ankaret 2
Ankaret Girls 8 Ankaret 3
Ankaret Girls 9 Ankaret 3
Ankaret Girls 9 Ankaret 2
Ankaret Girls 10 Ankaret 2
Ankaret Girls 10 Ankaret 1
Ankaret Girls 11 Ankaret
Ankaret Girls 12 Ankaret
Ankaret Girls 16 Ankaret
ASA Tel Aviv Handball Club Boys 15 ASA Tel Aviv Handball Club
ASV Senden Boys 14 ASV Senden
ASV Senden Boys 16 ASV Senden 1
ASV Senden Boys 19 ASV Senden 1
BadenPower Boys 15 BadenPower
BadenPower Boys 16 BadenPower
BadenPower Girls 14 BadenPower 2
Bezirk Wiesbaden/Frankfurt Boys 12 Bezirk Wiesbaden/Frankfurt m2004 -
Bezirk Wiesbaden/Frankfurt Boys 13 Bezirk Wiesbaden/Frankfurt m03/04 -
Bezirk Wiesbaden/Frankfurt Boys 13 Bezirk Wiesbaden/Frankfurt m2003 -
Bezirk Wiesbaden/Frankfurt Boys 14 Bezirk Wiesbaden/Frankfurt m2002 -
Bezirk Wiesbaden/Frankfurt Girls 15 Bezirk Wiesbaden/Frankfurt w2001 -
BK-46 Boys 12 BK-46
BSC Urberach Girls 16 BSC Urberach
BV Garrel Girls 16 BV Garrel
Bækkelagets SPKL Boys 15 Bækkelagets SPKL
Charlottenlund Håndball Girls 16 Charlottenlund Håndball 1
Dalhems IF Girls 8 Dalhems IF 2
Dalhems IF Girls 8 Dalhems IF 1
Dalhems IF Girls 11 Dalhems IF
Dalhems IF Girls 19 Dalhems IF
DJK SPARTA Münster Boys 16 DJK SPARTA Münster
Enköpings HF Boys 15 Enköpings HF
Eskilstuna Guif Boys 14 Eskilstuna GUIF
Eskilstuna Guif Boys 15 Eskilstuna Guif 2
Eskilstuna Guif Boys 15 Eskilstuna Guif 1
Eskilstuna Guif Boys 16 Eskilstuna Guif 1
Eskilstuna Guif Boys 16 Eskilstuna Guif 2
Eslövs HF Boys 9 Eslövs HF
Eslövs HF Boys 10 Eslövs HF 1
Eslövs HF Boys 10 Eslövs HF 2
Eslövs HF Boys 11 Eslövs HF 1
Eslövs HF Boys 12 Eslövs HF
Eslövs HF Boys 13 Eslövs HF
Eslövs HF Boys 14 Eslövs HF
Eslövs HF Boys 16 Eslövs HF
Eslövs IK Girls 10 Eslövs IK 1
Eslövs IK Girls 10 Eslövs IK 2
Eslövs IK Girls 11 Eslövs IK
Eslövs IK Girls 12 Eslövs IK 2
Eslövs IK Girls 12 Eslövs IK 1
Eslövs IK Girls 13 Eslövs IK 2
Eslövs IK Girls 13 Eslövs IK 1
Eslövs IK Girls 14 Eslövs IK
Eslövs IK Girls 16 Eslövs IK
FIF Boys 9 FIF
FIF Boys 10 FIF
FIF Boys 11 FIF
FIF Boys 12 FIF
FIF Boys 13 FIF 1
FIF Boys 13 FIF 2
FIF Boys 14 FIF
FIF Boys 15 FIF
FIF Boys 16 FIF
FIF Boys 19 FIF
FIF Girls 9 FIF
FIF Girls 10 FIF
FIF Girls 11 FIF
FIF Girls 12 FIF 1
FIF Girls 12 FIF 2
FIF Girls 13 FIF
FIF Girls 14 FIF
FIF Girls 15 FIF
FIF Girls 16 FIF
FIF Girls 19 FIF 1
FIF Girls 19 FIF 3
Fjordbyerne Girls 16 Fjordbyerne
Funka För Livet IF Wheelchair Funka För Livet IF
Furesø Håndbold Boys 14 Furesø Håndbold 1
Furesø Håndbold Boys 14 Furesø Håndbold 2
Furesø Håndbold Boys 19 Furesø Håndbold
Furesø Håndbold Girls 10 Furesø Håndbold
Furesø Håndbold Girls 12 Furesø Håndbold
Furesø Håndbold Girls 14 Furesø Håndbold 2
Furesø Håndbold Girls 14 Furesø Håndbold 1
Furesø Håndbold Girls 19 Furesø Håndbold
Fyllingen Håndball Boys 14 Fyllingen Håndball
GF Kroppskultur Boys 16 GF Kroppskultur
Gökstens BK Girls 13 Gökstens BK
H43 Lund Boys 8 H43 Lund
H43 Lund Boys 9 H43 Lund
H43 Lund Boys 10 H43 Lund 1
H43 Lund Boys 10 H43 Lund 2
H43 Lund Boys 11 H43 Lund 2
H43 Lund Boys 11 H43 Lund 3
H43 Lund Boys 11 H43 Lund 1
H43 Lund Boys 12 H43 Lund 1
H43 Lund Boys 12 H43 Lund 2
H43 Lund Boys 12 H43 Lund 3
H43 Lund Boys 12 H43 Lund 4
H43 Lund Boys 13 H43 Lund
H43 Lund Boys 14 H43 Lund 1
H43 Lund Boys 14 H43 Lund 2
H43 Lund Boys 15 H43 Lund 1
H43 Lund Boys 15 H43 Lund 2
H43 Lund Boys 16 H43 Lund
H43 Lund Boys 19 H43 Lund 1
H43 Lund Boys 19 H43 Lund 2
H43 Lund Girls 9 H43 Lund 2
H43 Lund Girls 9 H43 Lund 1
H43 Lund Girls 10 H43 Lund 1
H43 Lund Girls 10 H43 Lund 2
H43 Lund Girls 10 H43 Lund 3
H43 Lund Girls 11 H43 Lund 1
H43 Lund Girls 11 H43 Lund 2
H43 Lund Girls 11 H43 Lund 3
H43 Lund Girls 12 H43 Lund 2
H43 Lund Girls 12 H43 Lund 1
H43 Lund Girls 12 H43 Lund 3
H43 Lund Girls 12 H43 Lund 4
H43 Lund Girls 14 H43 Lund 2
H43 Lund Girls 14 H43 Lund 1
H43 Lund Girls 15 H43 Lund
H43 Lund Girls 16 H43 Lund
H43 Lund Girls 19 H43 Lund 1
H43 Lund Girls 19 H43 Lund 2
H65 Höör Girls 13 H65 Höör
H65 Höör Girls 14 H65 Höör
Halmstad Handboll Boys 15 Halmstad Handboll
Hammarby IF Boys 11 Hammarby IF
Hammarby IF Boys 14 Hammarby IF 1
Hammarby IF Boys 14 Hammarby IF 2
Hammarby IF Boys 19 Hammarby IF
Handbalschool Rijnmond Boys 14 Handbalschool Rijnmond 1
Handbalschool Rijnmond Boys 14 Handbalschool Rijnmond 2
Handbalschool Rijnmond Boys 15 Handbalschool Rijnmond
Handbalschool Rijnmond Boys 19 Handbalschool Rijnmond
Handbalschool Rijnmond Girls 12 Handbalschool Rijnmond
Handbalschool Rijnmond Girls 13 Handbalschool Rijnmond
Handbalschool Rijnmond Girls 14 Handbalschool Rijnmond
Handbalschool Rijnmond Girls 15 Handbalschool Rijnmond
Handbalschool Rijnmond Girls 16 Handbalschool Rijnmond
HC ATOMIX Boys 15 HC ATOMIX
HC ATOMIX Girls 15 HC ATOMIX
HC UTENA Boys 13 HC UTENA
Hellerup Idrætsklub (HIK) Boys 10 Hellerup Idrætsklub (HIK)
Hellerup Idrætsklub (HIK) Boys 12 Hellerup Idrætsklub (HIK)
Hellerup Idrætsklub (HIK) Boys 14 Hellerup Idrætsklub (HIK)
Hellerup Idrætsklub (HIK) Girls 12 Hellerup Idrætsklub (HIK) 1
Hellerup Idrætsklub (HIK) Girls 12 Hellerup Idrætsklub (HIK) 2
Hellerup Idrætsklub (HIK) Girls 14 Hellerup Idrætsklub (HIK)
Hellerup Idrætsklub (HIK) Girls 16 Hellerup Idrætsklub (HIK)
Hellerup Idrætsklub (HIK) Girls 19 Hellerup Idrætsklub (HIK)
Helsingör Håndbold Boys 12 Helsingör Håndbold 1
Helsingör Håndbold Boys 12 Helsingör Håndbold 2
Helsingör Håndbold Girls 12 Helsingör Håndbold 1
Helsingör Håndbold Girls 12 Helsingör Håndbold 2
Helsingör Håndbold Girls 14 Helsingör Håndbold 1
Helsingör Håndbold Girls 14 Helsingör Håndbold 2
Hillerød HK Boys 8 Hillerød HK
Hillerød HK Boys 9 Hillerød HK
Hillerød HK Boys 12 Hillerød HK 1
Hillerød HK Boys 12 Hillerød HK 2
Hillerød HK Boys 13 Hillerød HK
Hillerød HK Boys 14 Hillerød HK
Hillerød HK Boys 15 Hillerød HK
Hillerød HK Boys 19 Hillerød HK
Hillerød HK Girls 8 Hillerød HK
Hillerød HK Girls 9 Hillerød HK
Hillerød HK Girls 10 Hillerød HK
Hillerød HK Girls 12 Hillerød HK
Hillerød HK Girls 15 Hillerød HK
Hillerød HK Girls 16 Hillerød HK 2
Hillerød HK Girls 16 Hillerød HK 1
Hillerød HK Girls 19 Hillerød HK
HK Aranäs Boys 14 HK Aranäs 1
HK Aranäs Boys 14 HK Aranäs 2
HK Lidköping Girls 13 HK Lidköping
HK Lidköping Girls 15 HK Lidköping 1
HK Lidköping Girls 19 HK Lidköping
HK Malmö Boys 11 HK Malmö
HK Malmö Boys 19 HK Malmö
HK Malmö Girls 11 HK Malmö
HK Malmö Special class HK Malmö
HK Münster Girls 13 HK Münster
HK Silwing/Troja Girls 15 HK Silwing/Troja
HLZ Ahlen Boys 14 HLZ Ahlen
HLZ Ahlen Boys 16 HLZ Ahlen
HLZ Ahlen Girls 16 HLZ Ahlen
Holte IF Boys 12 Holte IF
Hong Kong Boys 16 Hong Kong
Hong Kong Girls 16 Hong Kong
HSG Bremer-Kreuz Boys 14 HSG Bremer-Kreuz
HSG Gremmendorf-Angelmodde Boys 14 HSG Gremmendorf-Angelmodde
HSG Isar-Loisach Boys 19 HSG Isar-Loisach
HSG Schwanewede Neuenkirchen Boys 19 HSG Schwanewede Neuenkirchen
HSG Würm-Mitte Girls 14 HSG Würm-Mitte
HT Siek Boys 16 HT Siek
HUK Girls 11 HUK
HUK Øresund Boys 12 HUK Øresund
HUK Øresund Boys 13 HUK Øresund
HUK Øresund Boys 14 HUK Øresund
HUK Øresund Boys 16 HUK Øresund 2
HUK Øresund Boys 16 HUK Øresund 1
HUK Øresund Boys 19 HUK Øresund
HUK Øresund Girls 13 HUK Øresund
HUK Øresund Girls 15 HUK Øresund
HUK Øresund Girls 19 HUK Øresund
IFK Klagshamn Girls 13 IFK Klagshamn
IFK Kristianstad Boys 10 IFK Kristianstad 2
IFK Kristianstad Boys 10 IFK Kristianstad 1
IFK Kristianstad Boys 11 IFK Kristianstad 1
IFK Kristianstad Boys 11 IFK Kristianstad 2
IFK Kristianstad Boys 12 IFK Kristianstad 2
IFK Kristianstad Boys 12 IFK Kristianstad 3
IFK Kristianstad Boys 12 IFK Kristianstad 1
IFK Kristianstad Boys 13 IFK Kristianstad 3
IFK Kristianstad Boys 13 IFK Kristianstad 1
IFK Kristianstad Boys 13 IFK Kristianstad 2
IFK Kristianstad Boys 14 IFK Kristianstad 1
IFK Kristianstad Boys 14 IFK Kristianstad 2
IFK Kristianstad Boys 15 IFK Kristianstad 1
IFK Kristianstad Boys 15 IFK Kristianstad 2
IFK Kristianstad Boys 16 IFK Kristianstad
IFK Kristianstad Girls 10 IFK Kristianstad
IFK Kristianstad Girls 11 IFK Kristianstad
IFK Kristianstad Girls 13 IFK Kristianstad
IFK Kristianstad Girls 14 IFK Kristianstad
IFK Kristianstad Girls 15 IFK Kristianstad
IFK Kristianstad Girls 19 IFK Kristianstad 1
IFK Kristianstad Girls 19 IFK Kristianstad 2
IFK Kristianstad Wheelchair IFK Kristianstad
IFK Malmö Boys 13 IFK Malmö 1
IFK Malmö Boys 13 IFK Malmö 2
IFK Malmö Girls 13 IFK Malmö
IFK Malmö Girls 19 IFK Malmö
IFK Skövde HK Boys 15 IFK Skövde HK 1
IFK Skövde HK Boys 15 IFK Skövde HK 2
IK Bolton Girls 16 IK Bolton
IK Lågan Boys 10 IK Lågan
IK Lågan Boys 12 IK Lågan
IK Sund Boys 9 IK Sund
IK Sund Boys 10 IK Sund 1
IK Sund Boys 10 IK Sund 2
IK Sund Boys 12 IK Sund
IK Sund Boys 13 IK Sund
IK Sund Boys 15 IK Sund
IK Sävehof Boys 9 IK Sävehof 1
IK Sävehof Boys 9 IK Sävehof 2
IK Sävehof Boys 10 IK Sävehof 3
IK Sävehof Boys 10 IK Sävehof 2
IK Sävehof Boys 10 IK Sävehof 1
IK Sävehof Boys 11 IK Sävehof 1
IK Sävehof Boys 11 IK Sävehof 3
IK Sävehof Boys 11 IK Sävehof 4
IK Sävehof Boys 11 IK Sävehof 2
IK Sävehof Boys 12 IK Sävehof 1
IK Sävehof Boys 12 IK Sävehof 3
IK Sävehof Boys 12 IK Sävehof 2
IK Sävehof Boys 13 IK Sävehof 2
IK Sävehof Boys 13 IK Sävehof 1
IK Sävehof Boys 14 IK Sävehof 2
IK Sävehof Boys 14 IK Sävehof 3
IK Sävehof Boys 14 IK Sävehof 1
IK Sävehof Boys 15 IK Sävehof
IK Sävehof Boys 16 IK Sävehof 2
IK Sävehof Boys 16 IK Sävehof 1
IK Sävehof Boys 19 IK Sävehof 1
IK Sävehof Boys 19 IK Sävehof 2
IK Sävehof Girls 9 IK Sävehof 3
IK Sävehof Girls 9 IK Sävehof 1
IK Sävehof Girls 10 IK Sävehof 4
IK Sävehof Girls 10 IK Sävehof 6
IK Sävehof Girls 10 IK Sävehof 1
IK Sävehof Girls 10 IK Sävehof 3
IK Sävehof Girls 10 IK Sävehof 5
IK Sävehof Girls 10 IK Sävehof 2
IK Sävehof Girls 11 IK Sävehof 3
IK Sävehof Girls 11 IK Sävehof 2
IK Sävehof Girls 11 IK Sävehof 1
IK Sävehof Girls 11 IK Sävehof 4
IK Sävehof Girls 12 IK Sävehof 4
IK Sävehof Girls 12 IK Sävehof 1
IK Sävehof Girls 12 IK Sävehof 2
IK Sävehof Girls 12 IK Sävehof 3
IK Sävehof Girls 13 IK Sävehof 1
IK Sävehof Girls 13 IK Sävehof 3
IK Sävehof Girls 13 IK Sävehof 2
IK Sävehof Girls 14 IK Sävehof 1
IK Sävehof Girls 14 IK Sävehof 2
IK Sävehof Girls 15 IK Sävehof
IK Sävehof Girls 16 IK Sävehof 1
IK Sävehof Girls 16 IK Sävehof 2
IK Sävehof Girls 19 IK Sävehof 1
IK Sävehof Girls 19 IK Sävehof 2
IK Sävehof Girls 19 IK Sävehof 3
Kristianstad HK Girls 10 Kristianstad HK
Kristianstad HK Girls 11 Kristianstad HK 2
Kristianstad HK Girls 11 Kristianstad HK 1
Kristianstad HK Girls 12 Kristianstad HK 1
Kristianstad HK Girls 12 Kristianstad HK 2
Kristianstad HK Girls 13 Kristianstad HK 2
Kristianstad HK Girls 13 Kristianstad HK 1
Kävlinge HK Boys 8 Kävlinge HK 2
Kävlinge HK Boys 8 Kävlinge HK 1
Kävlinge HK Boys 8 Kävlinge HK 3
Kävlinge HK Boys 9 Kävlinge HK
Kävlinge HK Boys 10 Kävlinge HK
Kävlinge HK Boys 11 Kävlinge HK 2
Kävlinge HK Boys 11 Kävlinge HK 1
Kävlinge HK Boys 12 Kävlinge HK
Kävlinge HK Boys 13 Kävlinge HK
Kävlinge HK Boys 14 Kävlinge HK
Kävlinge HK Boys 16 Kävlinge HK
Kävlinge HK Boys 19 Kävlinge HK
Kävlinge HK Girls 8 Kävlinge HK 1
Kävlinge HK Girls 8 Kävlinge HK 2
Kävlinge HK Girls 9 Kävlinge HK
Kävlinge HK Girls 10 Kävlinge HK
Kävlinge HK Girls 11 Kävlinge HK
Kävlinge HK Girls 12 Kävlinge HK 1
Kävlinge HK Girls 12 Kävlinge HK 2
Kävlinge HK Girls 13 Kävlinge HK
Kävlinge HK Girls 14 Kävlinge HK
Kävlinge HK Girls 15 Kävlinge HK
Kävlinge HK Girls 19 Kävlinge HK
Køge Håndbold Boys 12 Køge Håndbold
Ljunghusens HK Boys 10 Ljunghusens HK
LUGI HF Boys 8 LUGI HF 2
LUGI HF Boys 8 LUGI HF 5
LUGI HF Boys 8 LUGI HF 1
LUGI HF Boys 8 LUGI HF 4
LUGI HF Boys 8 LUGI HF 3
LUGI HF Boys 8 LUGI HF 6
LUGI HF Boys 9 LUGI HF 1
LUGI HF Boys 9 LUGI HF 2
LUGI HF Boys 10 LUGI HF 1
LUGI HF Boys 10 LUGI HF 3
LUGI HF Boys 10 LUGI HF 2
LUGI HF Boys 11 LUGI HF 2
LUGI HF Boys 11 LUGI HF 1
LUGI HF Boys 11 LUGI HF 3
LUGI HF Boys 12 LUGI HF
LUGI HF Boys 13 LUGI HF 3
LUGI HF Boys 13 LUGI HF 4
LUGI HF Boys 13 LUGI HF 1
LUGI HF Boys 13 LUGI HF 2
LUGI HF Boys 14 LUGI HF
LUGI HF Boys 15 LUGI HF 1
LUGI HF Boys 15 LUGI HF 2
LUGI HF Boys 16 LUGI HF 1
LUGI HF Boys 16 LUGI HF 2
LUGI HF Boys 19 LUGI HF 1
LUGI HF Boys 19 LUGI HF 2
LUGI HF Boys 19 LUGI HF 3
LUGI HF Girls 8 LUGI HF 1
LUGI HF Girls 8 LUGI HF 2
LUGI HF Girls 9 LUGI HF 3
LUGI HF Girls 9 LUGI HF 2
LUGI HF Girls 9 LUGI HF 1
LUGI HF Girls 10 LUGI HF 2
LUGI HF Girls 10 LUGI HF 1
LUGI HF Girls 11 LUGI HF 2
LUGI HF Girls 12 LUGI HF 3
LUGI HF Girls 12 LUGI HF 2
LUGI HF Girls 12 LUGI HF 1
LUGI HF Girls 13 LUGI HF 3
LUGI HF Girls 13 LUGI HF 1
LUGI HF Girls 13 LUGI HF 2
LUGI HF Girls 14 LUGI HF
LUGI HF Girls 15 LUGI HF
LUGI HF Girls 16 LUGI HF 2
LUGI HF Girls 16 LUGI HF 1
LUGI HF Girls 19 LUGI HF
Lundagård Girls 11 Lundagård
Lundagård Girls 15 Lundagård
Lunds HIF Special class Lunds HIF 1
Lunds HIF Special class Lunds HIF 2
LVHK Boys 8 LVHK 1
LVHK Boys 8 LVHK 2
LVHK Boys 8 LVHK 3
LVHK Boys 9 LVHK 2
LVHK Boys 9 LVHK 1
LVHK Boys 10 LVHK 3
LVHK Boys 10 LVHK 2
LVHK Boys 11 LVHK 1
LVHK Boys 11 LVHK 2
LVHK Boys 12 LVHK
LVHK Boys 13 LVHK 1
LVHK Boys 13 LVHK 2
LVHK Boys 14 LVHK
LVHK Girls 8 LVHK 2
LVHK Girls 8 LVHK 1
LVHK Girls 8 LVHK 3
LVHK Girls 9 LVHK
LVHK Girls 10 LVHK 1
LVHK Girls 10 LVHK 2
LVHK Girls 11 LVHK 1
LVHK Girls 11 LVHK 2
LVHK Girls 11 LVHK 3
LVHK Girls 12 LVHK
LVHK Girls 13 LVHK 2
Mellendorfer TV Girls 16 Mellendorfer TV
MTG Wangen Boys 14 MTG Wangen
MTG Wangen Boys 16 MTG Wangen
MTG Wangen Girls 16 MTG Wangen
MTG Wangen Girls 19 MTG Wangen
MTV Stadeln Boys 13 MTV Stadeln
MTV Stadeln Boys 15 MTV Stadeln
MTV Stadeln Boys 19 MTV Stadeln
MTV Stadeln Girls 13 MTV Stadeln
MTV Stadeln Girls 15 MTV Stadeln
MTV Stadeln Girls 19 MTV Stadeln
NoLimits Göteborg Wheelchair NoLimits Göteborg
Nordic Handball Club Boys 19 Nordic Handball Club
Norrköpings HK Boys 16 Norrköpings HK
Oberursel Boys 12 Oberursel
Oberursel Boys 13 Oberursel
Oberursel Boys 14 Oberursel
Oberursel Boys 19 Oberursel
Oberursel Girls 15 Oberursel
Oberursel Girls 19 Oberursel
OV Helsingborg Boys 9 OV Helsingborg
OV Helsingborg Boys 10 OV Helsingborg
OV Helsingborg Boys 11 OV Helsingborg
OV Helsingborg Boys 13 OV Helsingborg
OV Helsingborg Boys 14 OV Helsingborg
OV Helsingborg Girls 11 OV Helsingborg 1
OV Helsingborg Girls 11 OV Helsingborg 2
OV Helsingborg Girls 12 OV Helsingborg
OV Helsingborg Girls 13 OV Helsingborg 1
OV Helsingborg Girls 13 OV Helsingborg 2
OV Helsingborg Girls 14 OV Helsingborg
OV Helsingborg Girls 15 OV Helsingborg
OV Helsingborg Girls 16 OV Helsingborg
Pallamano Modena Boys 13 Pallamano Modena
Pallamano Modena Boys 15 Pallamano Modena
Partille IF Girls 16 Partille IF
RP IF Linköping Boys 14 RP IF Linköping
RP IF Linköping Girls 15 RP IF Linköping
Rudersdal Boys 14 Rudersdal
Rudersdal Girls 13 Rudersdal
Rudersdal Girls 14 Rudersdal
Rudersdal Girls 19 Rudersdal
SC Lehr Boys 19 SC Lehr
SC Lehr Girls 19 SC Lehr
SC Markranstädt Girls 16 SC Markranstädt
SC Westfalia Kinderhaus Boys 14 SC Westfalia Kinderhaus
SG Achim/Baden Boys 16 SG Achim/Baden
SG Achim/Baden Boys 19 SG Achim/Baden
SG H2KU Herrenberg Girls 14 SG H2KU Herrenberg
SG HC Bremen/Hastedt Boys 14 SG HC Bremen/Hastedt
SG HC Bremen/Hastedt Boys 16 SG HC Bremen/Hastedt
SG Herbrechtingen/Bolheim Boys 14 SG Herbrechtingen/Bolheim
SG Herbrechtingen/Bolheim Boys 16 SG Herbrechtingen/Bolheim
SG Herbrechtingen/Bolheim Girls 16 SG Herbrechtingen/Bolheim
SG Kappelwindeck/Steinbach Girls 13 SG Kappelwindeck/Steinbach
SG Kappelwindeck/Steinbach Girls 14 SG Kappelwindeck/Steinbach
SG Kappelwindeck/Steinbach Girls 16 SG Kappelwindeck/Steinbach
SG Ulm&Wiblingen Boys 14 SG Ulm&Wiblingen
SG Ulm&Wiblingen Boys 16 SG Ulm&Wiblingen
SG Ulm&Wiblingen Boys 19 SG Ulm&Wiblingen
SG Ulm&Wiblingen Girls 16 SG Ulm&Wiblingen
SG Überruhr Girls 19 SG Überruhr
Skara HF Girls 16 Skara HF
Ski IL Boys 13 Ski IL
Ski IL Boys 16 Ski IL
Skuru IK Girls 13 Skuru IK
Skuru IK Girls 16 Skuru IK 2
Skuru IK Girls 16 Skuru IK 1
Skuru IK Special class Skuru IK
Skurups Handboll Girls 12 Skurups Handboll
Staffanstorps HK Boys 8 Staffanstorps HK
Staffanstorps HK Boys 10 Staffanstorps HK
Staffanstorps HK Boys 12 Staffanstorps HK
Staffanstorps HK Boys 14 Staffanstorps HK
Staffanstorps HK Girls 8 Staffanstorps HK
Staffanstorps HK Girls 10 Staffanstorps HK
Staffanstorps HK Girls 11 Staffanstorps HK
Staffanstorps HK Girls 12 Staffanstorps HK
Staffanstorps HK Girls 13 Staffanstorps HK
Staffanstorps HK Girls 14 Staffanstorps HK
SV Anzing Boys 14 SV Anzing
SV Anzing Boys 16 SV Anzing 1
SV Anzing Boys 16 SV Anzing 2
Svedala HK Boys 14 Svedala HK
SV Warnemünde Boys 19 SV Warnemünde
SV Warnemünde Girls 19 SV Warnemünde 2
Team Baden Boys 14 Team Baden 2
Team Baden Boys 14 Team Baden 1
Team Baden Boys 15 Team Baden 1
Team Baden Boys 15 Team Baden 2
Team Baden Girls 14 Team Baden 2
Team Baden Girls 14 Team Baden 1
Team Baden Girls 15 Team Baden 1
Team Baden Girls 16 Team Baden
Team Helsinge Boys 10 Team Helsinge
Team Helsinge Boys 12 Team Helsinge 2
Team Helsinge Boys 12 Team Helsinge 1
Team Helsinge Girls 10 Team Helsinge
Team Helsinge Girls 12 Team Helsinge 1
Team Helsinge Girls 12 Team Helsinge 2
Team Helsinge Girls 16 Team Helsinge
TJ Tatran Bohunice Girls 10 TJ Tatran Bohunice
TJ Tatran Bohunice Girls 13 TJ Tatran Bohunice
TJ Tatran Bohunice Girls 14 TJ Tatran Bohunice
TJ Tatran Bohunice Girls 15 TJ Tatran Bohunice
TMS Ringsted Boys 9 TMS Ringsted
TMS Ringsted Boys 10 TMS Ringsted
TMS Ringsted Boys 11 TMS Ringsted
TMS Ringsted Boys 12 TMS Ringsted
TMS Ringsted Boys 13 TMS Ringsted
TMS Ringsted Boys 14 TMS Ringsted
TMS Ringsted Boys 15 TMS Ringsted
TMS Ringsted Boys 16 TMS Ringsted
TMS Ringsted Boys 19 TMS Ringsted
TMS Ringsted Girls 10 TMS Ringsted 2
TMS Ringsted Girls 10 TMS Ringsted 1
TMS Ringsted Girls 11 TMS Ringsted
TMS Ringsted Girls 12 TMS Ringsted
TMS Ringsted Girls 14 TMS Ringsted 1
TMS Ringsted Girls 14 TMS Ringsted 2
TMS Ringsted Girls 16 TMS Ringsted
TMS Ringsted Girls 19 TMS Ringsted
Trelleborg HBK Boys 14 Trelleborg HBK
Trelleborg HBK Girls 10 Trelleborg HBK 1
Trelleborg HBK Girls 11 Trelleborg HBK
Trelleborg HBK Girls 14 Trelleborg HBK
TSV Allach 09 München Boys 15 TSV Allach 09 München
TSV Herrsching Boys 16 TSV Herrsching
TSV Unterhaching Girls 13 TSV Unterhaching
TSV Unterhaching Girls 14 TSV Unterhaching 1
TSV Unterhaching Girls 16 TSV Unterhaching
TuS Aumühle-Wohltorf Boys 11 TuS Aumühle-Wohltorf
TuS Aumühle-Wohltorf Boys 14 TuS Aumühle-Wohltorf
TuS Aumühle-Wohltorf Boys 16 TuS Aumühle-Wohltorf
TuS Aumühle-Wohltorf Girls 14 TuS Aumühle-Wohltorf
TV Bissendorf-Holte Boys 14 TV Bissendorf-Holte
TV Bissendorf-Holte Boys 16 TV Bissendorf-Holte
TV Cloppenburg Boys 14 TV Cloppenburg
TV Cloppenburg Girls 14 TV Cloppenburg
TV Oyten Boys 13 TV Oyten
TV Oyten Boys 15 TV Oyten
TV Oyten Boys 16 TV Oyten
TV Oyten Boys 19 TV Oyten
TV Oyten Girls 14 TV Oyten
TV Oyten Girls 16 TV Oyten
TV Oyten Girls 19 TV Oyten
TV Roßtal Boys 12 TV Roßtal
TV Roßtal Boys 14 TV Roßtal
TV Roßtal Boys 16 TV Roßtal
TV Roßtal Boys 19 TV Roßtal
TV Roßtal Girls 14 TV Roßtal
TV Roßtal Girls 16 TV Roßtal
Täby HBK Boys 11 Täby HBK
Täby HBK Girls 12 Täby HBK
Täby HBK Girls 13 Täby HBK
Uppsala HK Girls 16 Uppsala HK 2
Uppsala HK Girls 16 Uppsala HK 1
Veberöds HK Boys 9 Veberöds HK
Veberöds HK Girls 8 Veberöds HK
Veberöds HK Girls 12 Veberöds HK
VFL Gladbeck Boys 14 VFL Gladbeck
VFL Günzburg Boys 16 VFL Günzburg
VFL Günzburg Boys 19 VFL Günzburg
VFL Günzburg Girls 16 VFL Günzburg
VSH 2002 Boys 9 VSH 2002
VSH 2002 Boys 10 VSH 2002 1
VSH 2002 Boys 12 VSH 2002
VSH 2002 Boys 14 VSH 2002
VSH 2002 Boys 16 VSH 2002
VSH 2002 Boys 19 VSH 2002
VSH 2002 Girls 10 VSH 2002 1
VSH 2002 Girls 10 VSH 2002 2
VSH 2002 Girls 11 VSH 2002
VSH 2002 Girls 12 VSH 2002 1
VSH 2002 Girls 12 VSH 2002 2
VSH 2002 Girls 13 VSH 2002
VSH 2002 Girls 14 VSH 2002
VSH 2002 Girls 16 VSH 2002
Ystads IF Boys 9 Ystads IF 1
Ystads IF Boys 9 Ystads IF 2
Ystads IF Boys 10 Ystads IF 1
Ystads IF Boys 10 Ystads IF 2
Ystads IF HF Boys 8 Ystads IF HF vit
Ystads IF HF Boys 8 Ystads IF HF blå
Ystads IF HF Boys 11 Ystads IF HF 2
Ystads IF HF Boys 11 Ystads IF HF 1
Ystads IF HF Boys 13 Ystads IF HF
Ystads IF HF Boys 14 Ystads IF HF 2
Ystads IF HF Boys 14 Ystads IF HF 1
Ystads IF HF Boys 16 Ystads IF HF
Ystads IF HF Girls 8 Ystads IF HF 1
Ystads IF HF Girls 8 Ystads IF HF 2
Ystads IF HF Girls 8 Ystads IF HF 3
Ystads IF HF Girls 10 Ystads IF HF
Zagreb Boys 12 Zagreb
Zagreb Boys 16 Zagreb
Önnereds HK Boys 12 Önnereds HK
Önnereds HK Boys 14 Önnereds HK 1
Önnereds HK Boys 14 Önnereds HK 2
ÅHUS Handboll Boys 11 ÅHUS Handboll
ÅHUS Handboll Boys 12 Åhus Handboll
ÅHUS Handboll Boys 15 Åhus Handboll
ÅHUS Handboll Girls 10 Åhus handboll
ÅHUS Handboll Girls 14 Åhus Handboll