Dette er resultatet fra Lundaspelen Handball 2018. Se de seneste resultater fra Lundaspelen Handball 2019 her.

IK Sävehof

Import into your calendar
  Kampnr Tid Hal Række Runde Hjemmehold Resultat  Udehold   Live  
27120300 to 27/12 08:30 to 27/12 Tetrahallen B9 Pulje 1 OV Helsingborg HK 3 - 13 IK Sävehof 1  
27126600 to 27/12 08:30 to 27/12 ISLK-hallen G13 Pulje 1 IK Sävehof 3 17 - 12 HK Malmö 2  
27121201 to 27/12 09:05 to 27/12 Eos-hallen G9 Pulje 3 IK Sävehof 4 4 - 12 Kristianstad Handboll  
27120701 to 27/12 09:05 to 27/12 Fäladshallen G16 Pulje 1 IK Sävehof 1 20 - 8 Spånga HK  
27121101 to 27/12 09:05 to 27/12 Idrottshallen G19 Pulje 1 IK Sävehof 14 - 13 Ajax København  
27122400 to 27/12 09:30 to 27/12 Lödde/Tolvåkershallen B11 Pulje 4 OV Helsingborg 1 16 - 14 IK Sävehof 2  
27126300 to 27/12 09:30 to 27/12 Burlöv/Lillevångshallen B10 Pulje 3 H43 Lund 15 - 8 IK Sävehof 1  
27123102 to 27/12 09:40 to 27/12 Alfa Lavalhallen G9 Pulje 1 LUGI HF 1 9 - 2 IK Sävehof 2  
27126602 to 27/12 09:40 to 27/12 ISLK-hallen G13 Pulje 1 SG Kappelwi...k/Steinbach 13 - 13 IK Sävehof 3  
27121602 to 27/12 09:40 to 27/12 Bollhuset B B9 Pulje 3 Ystads IF HF 1 14 - 7 IK Sävehof 3  
27120302 to 27/12 09:40 to 27/12 Tetrahallen B9 Pulje 1 IK Sävehof 1 4 - 8 FIF Håndbold  
27124501 to 27/12 10:05 to 27/12 Lomma/Pilängshallen G10 Pulje 6 OV Helsingborg 5 - 10 IK Sävehof 4  
27122901 to 27/12 10:05 to 27/12 Harlösahallen B11 Pulje 2 Åhus Handboll 2 16 - 19 IK Sävehof 1  
27123001 to 27/12 10:05 to 27/12 Veberödshallen G10 Pulje 1 Kävlinge HK 2 8 - 18 IK Sävehof 2  
27121301 to 27/12 10:05 to 27/12 Stångby/Tornhallen B13 Pulje 5 IK Sävehof 3 12 - 21 Bergischer HC  
27121203 to 27/12 10:15 to 27/12 Eos-hallen G9 Pulje 3 IK Sävehof 3 5 - 5 IK Sävehof 4  
27121203 to 27/12 10:15 to 27/12 Eos-hallen G9 Pulje 3 IK Sävehof 3 5 - 5 IK Sävehof 4  
27126302 to 27/12 10:40 to 27/12 Burlöv/Lillevångshallen B10 Pulje 3 IK Sävehof 1 8 - 12 LUGI HF 1  
27121604 to 27/12 10:50 to 27/12 Bollhuset B B9 Pulje 3 IK Sävehof 3 7 - 15 LUGI HF 1  
27121104 to 27/12 10:50 to 27/12 Idrottshallen G19 Pulje 1 IK Sävehof 15 - 10 Önnereds HK  
27120704 to 27/12 10:50 to 27/12 Fäladshallen G16 Pulje 1 IK Sävehof 1 12 - 11 FIF Håndbold  
27123104 to 27/12 10:50 to 27/12 Alfa Lavalhallen G9 Pulje 1 IK Sävehof 2 3 - 22 Kävlinge HK 1  
27121303 to 27/12 11:15 to 27/12 Stångby/Tornhallen B13 Pulje 5 Ystads IF HF 3 18 - 17 IK Sävehof 3  
27122403 to 27/12 11:15 to 27/12 Lödde/Tolvåkershallen B11 Pulje 4 IK Sävehof 2 23 - 19 Eslövs HF 2  
27121205 to 27/12 11:25 to 27/12 Eos-hallen G9 Pulje 3 IFK Malmö 1 9 - 6 IK Sävehof 4  
27126605 to 27/12 11:40 to 27/12 ISLK-hallen G13 Pulje 6 IFK Kristianstad 11 - 11 IK Sävehof 1  
27122904 to 27/12 11:50 to 27/12 Harlösahallen B11 Pulje 2 FIF Håndbold 18 - 12 IK Sävehof 1  
27123004 to 27/12 11:50 to 27/12 Veberödshallen G10 Pulje 1 LUGI HF 1 4 - 12 IK Sävehof 2  
27124504 to 27/12 11:50 to 27/12 Lomma/Pilängshallen G10 Pulje 6 Ankaret - Sharks 15 - 9 IK Sävehof 4  
27121206 to 27/12 12:00 to 27/12 Eos-hallen G9 Pulje 3 IK Sävehof 3 5 - 5 LUGI HF 3  
27120306 to 27/12 12:00 to 27/12 Tetrahallen B9 Pulje 1 H43 Lund 2 10 - 13 IK Sävehof 1  
27120505 to 27/12 12:20 to 27/12 Victoriastadion B G14 Pulje 5 IK Sävehof 2 12 - 16 Ajax København 1  
27121305 to 27/12 12:25 to 27/12 Stångby/Tornhallen B13 Pulje 5 IK Lågan 8 - 16 IK Sävehof 3  
27121805 to 27/12 12:30 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen B13 Pulje 3 IK Sävehof 1 26 - 10 IFK Malmö  
27121707 to 27/12 12:45 to 27/12 Gunnesbohallen B15 Pulje 5 IK Sävehof 6 - 16 Ski IL  
27121906 to 27/12 13:00 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen B12 Pulje 5 LUGI HF 2 16 - 11 IK Sävehof 3  
27126306 to 27/12 13:00 to 27/12 Burlöv/Lillevångshallen B10 Pulje 3 FIF Håndbold 1 32 - 2 IK Sävehof 1  
27122406 to 27/12 13:00 to 27/12 Lödde/Tolvåkershallen B11 Pulje 4 Ystads IF HF 1 18 - 19 IK Sävehof 2  
27120107 to 27/12 13:05 to 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Pulje 1 IK Sävehof 14 - 17 FIF Håndbold  
27120907 to 27/12 13:10 to 27/12 Vipeholmshallen B14 Pulje 11 IK Sävehof 1 10 - 0 W TSV Frosh  
27120607 to 27/12 13:10 to 27/12 Victoriastadion C G10 Pulje 3 LVHK 2 15 - 9 IK Sävehof 3  
27126205 to 27/12 13:10 to 27/12 Uppåkrahallen G11 Pulje 1 H43 Lund 2 14 - 5 IK Sävehof 1  
27126506 to 27/12 13:15 to 27/12 Stapelbäddens sporthall B16 Pulje 6 IK Sävehof 3 12 - 19 HT München 1  
27126106 to 27/12 13:15 to 27/12 Lödde Idrottshall G15 Pulje 6 IK Sävehof 16 - 8 TV Oyten  
27122605 to 27/12 13:20 to 27/12 Hjärupshallen G12 Pulje 4 IK Sävehof 4 12 - 9 Staffanstorps HK  
27126608 to 27/12 13:25 to 27/12 ISLK-hallen G13 Pulje 6 IK Sävehof 1 10 - 6 Handbalschool Rijnmond  
27124605 to 27/12 13:30 to 27/12 Lomma/Slättängshallen B13 Pulje 4 Amager 12 - 15 IK Sävehof 2  
27120507 to 27/12 13:30 to 27/12 Victoriastadion B G14 Pulje 5 HSG Delmenhorst 10 - 15 IK Sävehof 2  
27121608 to 27/12 13:45 to 27/12 Bollhuset B B9 Pulje 4 LUGI HF 2 21 - 6 IK Sävehof 2  
27120308 to 27/12 13:45 to 27/12 Tetrahallen B9 Pulje 2 LVHK 8 - 8 IK Sävehof 4  
27126707 to 27/12 13:50 to 27/12 Kirseberg sporthall B14 Pulje 2 VfL Günzburg 19 - 10 IK Sävehof 2  
27121709 to 27/12 13:55 to 27/12 Gunnesbohallen B15 Pulje 5 HC Empor Rostock 19 - 8 IK Sävehof  
27123400 to 27/12 13:55 to 27/12 Hagalid G10 Pulje 5 IK Sävehof 1 11 - 3 Eslövs IK 2  
27120109 to 27/12 14:15 to 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Pulje 1 LUGI HF 2 19 - 11 IK Sävehof  
27120909 to 27/12 14:20 to 27/12 Vipeholmshallen B14 Pulje 11 TV Roßtal 10 - 20 IK Sävehof 1  
27120609 to 27/12 14:20 to 27/12 Victoriastadion C G10 Pulje 3 IK Sävehof 3 3 - 8 Amager  
27126207 to 27/12 14:20 to 27/12 Uppåkrahallen G11 Pulje 1 IK Sävehof 1 4 - 15 Staffanstorps HK  
27126508 to 27/12 14:25 to 27/12 Stapelbäddens sporthall B16 Pulje 6 Oberursel 11 - 23 IK Sävehof 3  
27122607 to 27/12 14:30 to 27/12 Hjärupshallen G12 Pulje 4 LUGI HF 3 10 - 14 IK Sävehof 4  
27124607 to 27/12 14:40 to 27/12 Lomma/Slättängshallen B13 Pulje 4 IK Sävehof 2 24 - 12 LUGI HF 2  
27123208 to 27/12 14:40 to 27/12 Borgebyhallen G11 Pulje 2 IK Sävehof 2 10 - 13 Ankaret 1  
27123009 to 27/12 14:45 to 27/12 Veberödshallen B11 Pulje 3 Ystads IF HF 2 22 - 10 IK Sävehof 3  
27121909 to 27/12 14:45 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen B12 Pulje 5 Hellerup 1 27 - 15 IK Sävehof 3  
27124509 to 27/12 14:50 to 27/12 Lomma/Pilängshallen G11 Pulje 5 IK Sävehof 4 9 - 23 Handbalschool Brabant  
27126109 to 27/12 15:00 to 27/12 Lödde Idrottshall G15 Pulje 6 IK Sävehof 12 - 12 Rudersdal Håndbold  
27123110 to 27/12 15:05 to 27/12 Alfa Lavalhallen G9 Pulje 2 IK Sävehof 1 5 - 10 Eslövs IK  
27126309 to 27/12 15:15 to 27/12 Burlöv/Lillevångshallen B10 Pulje 4 Ankaret 2 19 - 3 IK Sävehof 2  
27122510 to 27/12 15:20 to 27/12 Lödde/Nyvångshallen B10 Pulje 2 IK Sävehof 3 7 - 11 IFK Ystad HK  
27122410 to 27/12 15:20 to 27/12 Lödde/Tolvåkershallen B11 Pulje 4 IK Sävehof 2 21 - 17 LVHK  
27121810 to 27/12 15:25 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen B13 Pulje 3 LVHK 1 22 - 19 IK Sävehof 1  
27120311 to 27/12 15:30 to 27/12 Tetrahallen B9 Pulje 2 Ystads IF HF 3 23 - 2 IK Sävehof 4  
27122209 to 27/12 15:30 to 27/12 Bjärehovshallen G11 Pulje 4 Eslövs IK 1 15 - 7 IK Sävehof 3  
27121511 to 27/12 15:30 to 27/12 Bollhuset A G16 Pulje 6 IK Sävehof 3 13 - 9 TMS Ringsted  
27121611 to 27/12 15:30 to 27/12 Bollhuset B B9 Pulje 4 Ystads IF HF 2 18 - 8 IK Sävehof 2  
27126710 to 27/12 15:35 to 27/12 Kirseberg sporthall B14 Pulje 2 IK Sävehof 2 12 - 20 TMS Ringsted 1  
27121012 to 27/12 15:55 to 27/12 Tunahallen B16 Pulje 2 IK Sävehof 1 14 - 9 Handbalschool Rijnmond  
27123211 to 27/12 16:25 to 27/12 Borgebyhallen G11 Pulje 2 IK Sävehof 2 10 - 16 H43 Lund 1  
27126311 to 27/12 16:25 to 27/12 Burlöv/Lillevångshallen B10 Pulje 4 IK Sävehof 2 11 - 20 Hillerød HK  
27124512 to 27/12 16:35 to 27/12 Lomma/Pilängshallen G11 Pulje 5 IK Sävehof 4 11 - 21 TMS Ringsted  
27121513 to 27/12 16:40 to 27/12 Bollhuset A G16 Pulje 6 H65 Höör 15 - 13 IK Sävehof 3  
27126211 to 27/12 16:40 to 27/12 Uppåkrahallen G11 Pulje 1 LVHK 2 11 - 11 IK Sävehof 1  
27121312 to 27/12 16:40 to 27/12 Stångby/Tornhallen G12 Pulje 7 IK Sävehof 2 12 - 8 LUGI HF 2  
27123113 to 27/12 16:50 to 27/12 Alfa Lavalhallen G9 Pulje 2 IK Sävehof 1 6 - 15 Kävlinge HK 2  
27123405 to 27/12 16:50 to 27/12 Hagalid G10 Pulje 5 IK Sävehof 1 12 - 10 Ystads IF HF  
27120613 to 27/12 16:55 to 27/12 Victoriastadion C G10 Pulje 4 IK Sävehof 5 8 - 10 Kristianstad handboll  
27124611 to 27/12 17:00 to 27/12 Lomma/Slättängshallen B13 Pulje 4 Ankaret 14 - 14 IK Sävehof 2  
27126512 to 27/12 17:05 to 27/12 Stapelbäddens sporthall B16 Pulje 7 IK Sävehof 2 14 - 13 Hellerup 2  
27123013 to 27/12 17:05 to 27/12 Veberödshallen B11 Pulje 3 IK Sävehof 3 15 - 14 Åhus Handboll 1  
27121014 to 27/12 17:05 to 27/12 Tunahallen B16 Pulje 2 FIF Håndbold 15 - 19 IK Sävehof 1  
27122513 to 27/12 17:05 to 27/12 Lödde/Nyvångshallen B10 Pulje 2 IK Sävehof 3 8 - 13 IK Sund  
27123312 to 27/12 17:40 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B12 Pulje 8 LUGI HF 1 9 - 14 IK Sävehof 1  
27122213 to 27/12 17:50 to 27/12 Bjärehovshallen G11 Pulje 4 IK Sävehof 3 8 - 7 LUGI HF 1    
27121314 to 27/12 17:50 to 27/12 Stångby/Tornhallen G12 Pulje 7 FIF Håndbold 1 16 - 4 IK Sävehof 2  
27120615 to 27/12 18:05 to 27/12 Victoriastadion C G10 Pulje 4 FIF Håndbold 1 12 - 3 IK Sävehof 5  
27123015 to 27/12 18:15 to 27/12 Veberödshallen B11 Pulje 3 TMS Ringsted 27 - 9 IK Sävehof 3  
27120416 to 27/12 18:15 to 27/12 Victoriastadion A G14 Pulje 9 TuS Holstein Quickborn 14 - 17 IK Sävehof 1  
27126514 to 27/12 18:15 to 27/12 Stapelbäddens sporthall B16 Pulje 7 H43 Lund Lund 17 - 9 IK Sävehof 2  
27121815 to 27/12 18:20 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen G16 Pulje 8 IK Sävehof 2 13 - 7 Hillerød HK  
27126214 to 27/12 18:25 to 27/12 Uppåkrahallen G12 Pulje 9 IK Sävehof 1 13 - 18 LVHK 1  
27123116 to 27/12 18:40 to 27/12 Alfa Lavalhallen B12 Pulje 2 IK Sävehof 2 9 - 24 TMS Ringsted 1  
27123314 to 27/12 18:50 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B12 Pulje 8 IK Sävehof 1 18 - 12 Team Bremen  
27125616 to 27/12 18:55 to 27/12 Bäckagårds sporthall G13 Pulje 2 IK Sävehof 2 15 - 3 WJSG Eltville/Wiesbaden  
27120817 to 27/12 19:00 to 27/12 Östra Tornhallen G12 Pulje 1 IK Sävehof 3 16 - 12 Ajax København 2  
27122215 to 27/12 19:00 to 27/12 Bjärehovshallen G11 Pulje 4 SV Warnemünde 10 - 6 IK Sävehof 3  
27120617 to 27/12 19:15 to 27/12 Victoriastadion C G10 Pulje 4 H43 Lund 4 3 - 13 IK Sävehof 5  
27124517 to 27/12 19:30 to 27/12 Lomma/Pilängshallen G11 Pulje 5 H43 Lund 3 9 - 23 IK Sävehof 4  
27126216 to 27/12 19:35 to 27/12 Uppåkrahallen G12 Pulje 9 Farum håndbold 9 - 9 IK Sävehof 1  
27123118 to 27/12 19:50 to 27/12 Alfa Lavalhallen B12 Pulje 2 SG Ulm & Wiblingen 11 - 26 IK Sävehof 2  
27120419 to 27/12 20:00 to 27/12 Victoriastadion A G14 Pulje 9 IK Sävehof 1 17 - 8 Køge Håndbold 2  
27121818 to 27/12 20:05 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen G16 Pulje 8 IK Sävehof 2 13 - 7 IK Lågan  
27125618 to 27/12 20:05 to 27/12 Bäckagårds sporthall G13 Pulje 2 Kungälvs 2 10 - 9 IK Sävehof 2  
27120819 to 27/12 20:10 to 27/12 Östra Tornhallen G12 Pulje 1 IFK Kristianstad 11 - 9 IK Sävehof 3  
28123100 fr 28/12 08:30 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B9 Pulje 2 IK Sävehof 4 10 - 0 W TSV Frosh    
28121200 fr 28/12 08:30 fr 28/12 Eos-hallen B9 Pulje 4 IK Sävehof 2 3 - 6 Kävlinge HK 1  
28120600 fr 28/12 08:30 fr 28/12 Victoriastadion C G14 Pulje 5 IK Sävehof 2 15 - 13 LUGI HF 2  
28120401 fr 28/12 09:05 fr 28/12 Victoriastadion A G12 Pulje 9 IK Sävehof 1 9 - 11 RK Lokomotiva Zagreb 2  
28120901 fr 28/12 09:05 fr 28/12 Vipeholmshallen B14 Pulje 11 IK Sävehof 1 16 - 11 SG Herbrechtingen/Bolheim  
28126601 fr 28/12 09:05 fr 28/12 ISLK-hallen G13 Pulje 6 IK Sävehof 1 14 - 8 Køge Håndbold  
28120301 fr 28/12 09:05 fr 28/12 Tetrahallen B10 Pulje 2 IK Sävehof 3 12 - 12 LVHK  
28126100 fr 28/12 09:30 fr 28/12 Lödde Idrottshall G15 Pulje 6 Kristianstad HK 15 - 5 IK Sävehof  
28121300 fr 28/12 09:30 fr 28/12 Stångby/Tornhallen B11 Pulje 2 IK Sävehof 1 20 - 12 H43 Lund  
28123000 fr 28/12 09:30 fr 28/12 Veberödshallen G10 Pulje 1 IK Sävehof 2 5 - 8 Ankaret - Eagles  
28120602 fr 28/12 09:40 fr 28/12 Victoriastadion C G14 Pulje 5 Amager 10 - 18 IK Sävehof 2  
28121602 fr 28/12 09:40 fr 28/12 Bollhuset B B10 Pulje 3 IK Sävehof 1 10 - 6 Kävlinge HK 2  
28122501 fr 28/12 10:05 fr 28/12 Lödde/Nyvångshallen G9 Pulje 2 IK Sävehof 1 4 - 9 LVHK  
28126501 fr 28/12 10:05 fr 28/12 Stapelbäddens sporthall B16 Pulje 7 IK Sävehof 2 14 - 16 HSG Gröbenz...ng GP FüGrO  
28122201 fr 28/12 10:05 fr 28/12 Bjärehovshallen G11 Pulje 2 IK Sävehof 2 6 - 18 FIF Håndbold  
28120903 fr 28/12 10:15 fr 28/12 Vipeholmshallen B14 Pulje 11 LUGI HF 2 15 - 18 IK Sävehof 1  
28120403 fr 28/12 10:15 fr 28/12 Victoriastadion A G12 Pulje 9 LUGI HF 1 14 - 15 IK Sävehof 1  
28122902 fr 28/12 10:40 fr 28/12 Harlösahallen B13 Pulje 4 IK Sävehof 2 12 - 12 Ystads IF HF 2  
28121902 fr 28/12 10:40 fr 28/12 Sandby/Killebäckshallen G10 Pulje 4 LVHK 1 13 - 4 IK Sävehof 5  
28126604 fr 28/12 10:50 fr 28/12 ISLK-hallen G13 Pulje 6 Skövde HF 1 11 - 13 IK Sävehof 1  
28123104 fr 28/12 10:50 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B9 Pulje 2 IK Sävehof 4 10 - 17 H43 Lund 1  
28121204 fr 28/12 10:50 fr 28/12 Eos-hallen B9 Pulje 4 IK Sävehof 2 6 - 15 Hillerød HK  
28120304 fr 28/12 10:50 fr 28/12 Tetrahallen B10 Pulje 2 LUGI HF 2 14 - 9 IK Sävehof 3  
28126503 fr 28/12 11:15 fr 28/12 Stapelbäddens sporthall B16 Pulje 7 SC Unterpfa...n-Germering 13 - 16 IK Sävehof 2  
28120705 fr 28/12 11:25 fr 28/12 Fäladshallen G16 Pulje 1 LUGI HF 7 - 20 IK Sävehof 1  
28126605 fr 28/12 11:30 fr 28/12 ISLK-hallen G13 Pulje 1 IK Sävehof 3 17 - 12 LUGI HF 1  
28122504 fr 28/12 11:50 fr 28/12 Lödde/Nyvångshallen G9 Pulje 2 IFK Malmö 2 3 - 2 IK Sävehof 1  
28126104 fr 28/12 11:50 fr 28/12 Lödde Idrottshall G15 Pulje 6 LVHK 10 - 10 IK Sävehof  
28123004 fr 28/12 11:50 fr 28/12 Veberödshallen G10 Pulje 1 IK Sävehof 2 7 - 11 Hillerød HK 1  
28121304 fr 28/12 11:50 fr 28/12 Stångby/Tornhallen B11 Pulje 2 IK Sävehof 1 11 - 19 Eslövs HF 1  
28122204 fr 28/12 11:50 fr 28/12 Bjärehovshallen G11 Pulje 2 IFK Malmö 14 - 8 IK Sävehof 2  
28121606 fr 28/12 12:00 fr 28/12 Bollhuset B B10 Pulje 3 IK Sävehof 1 6 - 7 Ljunghusens HK 2  
28121006 fr 28/12 12:00 fr 28/12 Tunahallen B16 Pulje 2 IK Sävehof 1 22 - 13 Fyllingen Håndball  
28121206 fr 28/12 12:00 fr 28/12 Eos-hallen B9 Pulje 4 Ankaret 3 9 - 3 IK Sävehof 2  
28123106 fr 28/12 12:00 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B9 Pulje 2 Eslövs HF 14 - 2 IK Sävehof 4  
28121106 fr 28/12 12:00 fr 28/12 Idrottshallen B19 Pulje 1 IK Sävehof 15 - 6 Eskilstuna Guif IF  
28120606 fr 28/12 12:15 fr 28/12 Victoriastadion C G9 Pulje 1 Ankaret F09 6 - 4 IK Sävehof 2  
28120106 fr 28/12 12:15 fr 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Pulje 1 LUGI HF 1 10 - 13 IK Sävehof  
28125505 fr 28/12 12:25 fr 28/12 Videdals sporthall B12 Pulje 5 IK Sävehof 3 12 - 20 OHV Aurich  
28126705 fr 28/12 12:25 fr 28/12 Kirseberg sporthall G10 Pulje 6 IK Sävehof 4 11 - 7 Kävlinge HK 1  
28121805 fr 28/12 12:25 fr 28/12 Dalby/Nyvångshallen B13 Pulje 3 IK Sävehof 1 13 - 18 IFK Kristianstad 1  
28121905 fr 28/12 12:25 fr 28/12 Sandby/Killebäckshallen G10 Pulje 4 IK Sävehof 5 5 - 7 Helsingør Håndbold  
28122105 fr 28/12 12:30 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A B16 Pulje 6 Eslövs HF 1 13 - 9 IK Sävehof 3  
28120307 fr 28/12 12:35 fr 28/12 Tetrahallen B10 Pulje 2 FIF Håndbold 2 12 - 7 IK Sävehof 3  
28126607 fr 28/12 12:40 fr 28/12 ISLK-hallen G13 Pulje 1 HUK Håndbold 7 - 13 IK Sävehof 3  
28122906 fr 28/12 13:00 fr 28/12 Harlösahallen B13 Pulje 4 IK Sävehof 2 11 - 9 SPR POGON 1945 ZABRZE  
28126106 fr 28/12 13:00 fr 28/12 Lödde Idrottshall G15 Pulje 6 Önnereds HK 13 - 12 IK Sävehof  
28123006 fr 28/12 13:00 fr 28/12 Veberödshallen G10 Pulje 1 Veberöds HK 9 - 8 IK Sävehof 2  
28121306 fr 28/12 13:00 fr 28/12 Stångby/Tornhallen B11 Pulje 2 LUGI HF 1 12 - 22 IK Sävehof 1  
28121008 fr 28/12 13:10 fr 28/12 Tunahallen B16 Pulje 2 HUK Øresund 9 - 21 IK Sävehof 1    
28121108 fr 28/12 13:10 fr 28/12 Idrottshallen B19 Pulje 1 Hellerup 13 - 17 IK Sävehof  
28123306 fr 28/12 13:25 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B12 Pulje 8 Kävlinge HK 13 - 15 IK Sävehof 1  
28120608 fr 28/12 13:25 fr 28/12 Victoriastadion C G9 Pulje 1 IK Sävehof 2 2 - 8 IFK Malmö 3  
28122607 fr 28/12 13:35 fr 28/12 Hjärupshallen G11 Pulje 1 IK Sävehof 1 9 - 9 LUGI HF 2  
28122207 fr 28/12 13:35 fr 28/12 Bjärehovshallen G11 Pulje 2 OV Helsingborg 1 10 - 3 IK Sävehof 2  
28122507 fr 28/12 13:35 fr 28/12 Lödde/Nyvångshallen G9 Pulje 2 LUGI HF 2 9 - 4 IK Sävehof 1  
28120709 fr 28/12 13:45 fr 28/12 Fäladshallen G16 Pulje 1 Skuru IK 11 - 11 IK Sävehof 1  
28123008 fr 28/12 14:10 fr 28/12 Veberödshallen B11 Pulje 3 LUGI HF 4 16 - 5 IK Sävehof 3  
28121209 fr 28/12 14:10 fr 28/12 Eos-hallen B9 Pulje 3 TMS Ringsted 18 - 6 IK Sävehof 3  
28121808 fr 28/12 14:10 fr 28/12 Dalby/Nyvångshallen B13 Pulje 3 H43 Lund 11 - 21 IK Sävehof 1  
28122208 fr 28/12 14:10 fr 28/12 Bjärehovshallen G11 Pulje 4 Kristianstad handboll 10 - 6 IK Sävehof 3  
28122108 fr 28/12 14:15 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A B16 Pulje 6 IK Sävehof 3 17 - 16 SG HSV / Hamm02 1  
28123400 fr 28/12 14:20 fr 28/12 Hagalid G10 Pulje 5 Hillerød HK 2 3 - 12 IK Sävehof 1  
28126610 fr 28/12 14:25 fr 28/12 ISLK-hallen G13 Pulje 2 H43 Lund 2 12 - 9 IK Sävehof 2  
28123308 fr 28/12 14:35 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B12 Pulje 8 IK Sävehof 1 11 - 14 Hillerød HK 1  
28120610 fr 28/12 14:35 fr 28/12 Victoriastadion C G9 Pulje 1 FIF Håndbold 6 - 5 IK Sävehof 2  
28120110 fr 28/12 14:35 fr 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Pulje 1 Herning Ikast Håndbold 17 - 12 IK Sävehof  
28121609 fr 28/12 14:35 fr 28/12 Bollhuset B B10 Pulje 4 Ljunghusens HK 1 10 - 16 IK Sävehof 2  
28123110 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B9 Pulje 1 IK Sävehof 1 18 - 4 Kävlinge HK 2  
28126709 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Kirseberg sporthall G10 Pulje 6 IK Sävehof 4 8 - 3 FIF Håndbold 2  
28125509 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Videdals sporthall B12 Pulje 5 IK Sävehof 3 13 - 13 Hillerød HK 2  
28121909 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Sandby/Killebäckshallen G10 Pulje 3 H43 Lund 1 5 - 15 IK Sävehof 3  
28120711 fr 28/12 14:55 fr 28/12 Fäladshallen G16 Pulje 1 Eslövs IK 9 - 16 IK Sävehof 1  
28120911 fr 28/12 15:10 fr 28/12 Vipeholmshallen B14 Pulje 2 TuS Aumühle-Wohltorf 14 - 13 IK Sävehof 2  
28121211 fr 28/12 15:20 fr 28/12 Eos-hallen B9 Pulje 3 IK Sävehof 3 8 - 5 IK Sund  
28126510 fr 28/12 15:20 fr 28/12 Stapelbäddens sporthall G12 Pulje 7 IK Sävehof 2 5 - 11 Handbalschool Brabant 2  
28124510 fr 28/12 15:40 fr 28/12 Lomma/Pilängshallen G11 Pulje 5 IK Lågan 7 - 11 IK Sävehof 4  
28121611 fr 28/12 15:45 fr 28/12 Bollhuset B B10 Pulje 4 IK Sävehof 2 10 - 15 LUGI HF 3  
28123310 fr 28/12 15:45 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B B12 Pulje 8 TJ Tatran Bohunice 19 - 10 IK Sävehof 1  
28120112 fr 28/12 15:45 fr 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Pulje 1 FIF Håndbold 1 15 - 14 IK Sävehof  
28122611 fr 28/12 15:55 fr 28/12 Hjärupshallen G11 Pulje 1 IK Sävehof 1 6 - 13 HUK Øresund  
28121911 fr 28/12 15:55 fr 28/12 Sandby/Killebäckshallen G10 Pulje 3 IK Sävehof 3 6 - 4 IFK Malmö  
28126711 fr 28/12 15:55 fr 28/12 Kirseberg sporthall G10 Pulje 6 HK Malmö 12 - 5 IK Sävehof 4  
28125511 fr 28/12 15:55 fr 28/12 Videdals sporthall B12 Pulje 5 Eslövs HF 2 14 - 17 IK Sävehof 3  
28122511 fr 28/12 16:00 fr 28/12 Lödde/Nyvångshallen B11 Pulje 4 Atomix 10 - 24 IK Sävehof 2  
28123403 fr 28/12 16:05 fr 28/12 Hagalid G10 Pulje 5 Staffanstorps HK 18 - 18 IK Sävehof 1  
28126613 fr 28/12 16:10 fr 28/12 ISLK-hallen G13 Pulje 2 IK Sävehof 2 8 - 6 LVHK 1  
28123012 fr 28/12 16:30 fr 28/12 Veberödshallen B11 Pulje 3 IK Sävehof 3 15 - 32 IK Sund  
28121213 fr 28/12 16:30 fr 28/12 Eos-hallen B9 Pulje 3 Ankaret 2 3 - 14 IK Sävehof 3  
28126512 fr 28/12 16:30 fr 28/12 Stapelbäddens sporthall G12 Pulje 7 OV Helsingborg HK 1 10 - 12 IK Sävehof 2  
28122212 fr 28/12 16:30 fr 28/12 Bjärehovshallen G11 Pulje 4 IK Sävehof 3 5 - 7 OV Helsingborg 2  
28121812 fr 28/12 16:30 fr 28/12 Dalby/Nyvångshallen B13 Pulje 3 IK Sävehof 1 10 - 17 FIF Håndbold  
28126212 fr 28/12 16:35 fr 28/12 Uppåkrahallen B13 Pulje 5 Kävlinge HK 2 8 - 9 IK Sävehof 3  
28120914 fr 28/12 16:55 fr 28/12 Vipeholmshallen B14 Pulje 2 IK Sävehof 2 11 - 11 Ystads IF HF