Ledøje -Smørum Håndbold

Import into your calendar
  SpielNr. Zeit Spielort Sparte Runde Heim Ergebnis  Auswärts   Live  
27120707 Do 27/12 13:10 Do 27/12 Fäladshallen G16 Grp 2 Ledøje -Smørum Håndbold 2 16 - 10 Gustavsbergs IF HK  
27120709 Do 27/12 14:20 Do 27/12 Fäladshallen G16 Grp 2 HG Jever/Schortens 4 - 13 Ledøje -Smørum Håndbold 2  
27120511 Do 27/12 16:25 Do 27/12 Victoriastadion B G14 Grp 7 TuS Aumühle-Wohltorf 13 - 14 Ledøje -Smørum Håndbold  
27125511 Do 27/12 16:25 Do 27/12 Videdals sporthall B14 Grp 8 TSV Rudow 1...ow Capitals 18 - 15 Ledøje -Smørum Håndbold  
27121912 Do 27/12 16:30 Do 27/12 Sandby/Killebäckshallen G12 Grp 10 Ledøje -Smørum Håndbold 13 - 4 Åhus Handbol  
27123506 Do 27/12 17:45 Do 27/12 Staffanshallen G16 Grp 7 Perchtoldsdorf Devils 10 - 11 Ledøje -Smørum Håndbold 1  
27125514 Do 27/12 18:10 Do 27/12 Videdals sporthall B14 Grp 8 Ledøje -Smørum Håndbold 10 - 21 HK Eskil  
27120514 Do 27/12 18:10 Do 27/12 Victoriastadion B G14 Grp 7 Ledøje -Smørum Håndbold 18 - 13 Handbalschool Rijnmond  
27121917 Do 27/12 19:25 Do 27/12 Sandby/Killebäckshallen G12 Grp 10 Ledøje -Smørum Håndbold 20 - 9 Trelleborg HBK 1  
27123509 Do 27/12 19:30 Do 27/12 Staffanshallen G16 Grp 7 Ajax København 1 17 - 7 Ledøje -Smørum Håndbold 1  
28120700 Fr 28/12 08:30 Fr 28/12 Fäladshallen G16 Grp 2 Ledøje -Smørum Håndbold 2 14 - 13 Køge Håndbold  
28120702 Fr 28/12 09:40 Fr 28/12 Fäladshallen G16 Grp 2 Kävlinge HK 9 - 9 Ledøje -Smørum Håndbold 2  
28126310 Fr 28/12 15:40 Fr 28/12 Burlöv/Lillevångshallen G12 Grp 10 Handbalschool Brabant 1 14 - 9 Ledøje -Smørum Håndbold  
28122910 Fr 28/12 15:50 Fr 28/12 Harlösahallen B14 Grp 8 Ledøje -Smørum Håndbold 11 - 18 H43 Lund 3  
28122912 Fr 28/12 17:00 Fr 28/12 Harlösahallen B14 Grp 8 SG Ulm & Wiblingen 13 - 17 Ledøje -Smørum Håndbold  
28126313 Fr 28/12 17:25 Fr 28/12 Burlöv/Lillevångshallen G12 Grp 10 Ystads IF HF 6 - 10 Ledøje -Smørum Håndbold  
28123507 Fr 28/12 18:20 Fr 28/12 Staffanshallen G16 Grp 7 Ledøje -Smørum Håndbold 1 13 - 9 HT München  
28120417 Fr 28/12 18:55 Fr 28/12 Victoriastadion A G14 Grp 7 Ledøje -Smørum Håndbold 13 - 8 Hellerup 2  
28123509 Fr 28/12 19:30 Fr 28/12 Staffanshallen G16 Grp 7 Ledøje -Smørum Håndbold 1 11 - 15 Staffanstorps HK  
28126317 Fr 28/12 19:45 Fr 28/12 Burlöv/Lillevångshallen G12 Grp 10 Ledøje -Smørum Håndbold 14 - 7 Amager 1  
28120419 Fr 28/12 20:05 Fr 28/12 Victoriastadion A G14 Grp 7 Ankaret 12 - 10 Ledøje -Smørum Håndbold  
29120407 Sa 29/12 12:45 Sa 29/12 Victoriastadion A G14 Playoff A 1/8-Finale Ledøje -Smørum Håndbold 6 - 15 Handbalschool Brabant 1  
29121007 Sa 29/12 12:45 Sa 29/12 Tunahallen G16 Playoff A 1/8-Finale Ledøje -Smørum Håndbold 2 17 - 14 Herlev/Hjorten Håndbold  
29122905 Sa 29/12 13:05 Sa 29/12 Harlösahallen B14 Playoff B 1/16-Finale Helsingør Håndbold 1 22 - 9 Ledøje -Smørum Håndbold  
29126507 Sa 29/12 13:40 Sa 29/12 Stapelbäddens sporthall G16 Playoff B 1/8-Finale Ledøje -Smørum Håndbold 1 14 - 10 HLZ Ahlen  
29126509 Sa 29/12 15:10 Sa 29/12 Stapelbäddens sporthall G16 Playoff B 1/4-Finale Amager 18 - 9 Ledøje -Smørum Håndbold 1  
29120811 Sa 29/12 15:15 Sa 29/12 Östra Tornhallen G12 Playoff A 1/8-Finale Ajax København 1 15 - 9 Ledøje -Smørum Håndbold  
29121014 Sa 29/12 17:00 Sa 29/12 Tunahallen G16 Playoff A 1/4-Finale IK Sävehof 1 19 - 16 Ledøje -Smørum Håndbold 2