Dette er resultater fra Lundaspelen Handball 2018. Se de siste resultatene fra Lundaspelen Handball 2019 her.

FIF Håndbold

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27121100 to 27/12 08:30 to 27/12 Idrottshallen G19 Grp 1 LUGI HF 1 14 - 11 FIF Håndbold 1  
27123101 to 27/12 09:05 to 27/12 Alfa Lavalhallen G9 Grp 1 FIF Håndbold 1 - 12 Kävlinge HK 1  
27120401 to 27/12 09:05 to 27/12 Victoriastadion A G14 Grp 1 FIF Håndbold 1 29 - 6 TV Oyten  
27125200 to 27/12 09:30 to 27/12 Staffanshallen mini B G8 Grp 3 FIF Håndbold Ankaret 2      
27126400 to 27/12 09:30 to 27/12 Burlövs sporthall B15 Grp 4 FIF Håndbold 17 - 13 IFK Kristianstad 1  
27121102 to 27/12 09:40 to 27/12 Idrottshallen G19 Grp 1 FIF Håndbold 1 19 - 10 Önnereds HK  
27120702 to 27/12 09:40 to 27/12 Fäladshallen G16 Grp 1 Eslövs IK 9 - 14 FIF Håndbold  
27120502 to 27/12 09:40 to 27/12 Victoriastadion B G14 Grp 11 Rudersdal Håndbold 2 4 - 15 FIF Håndbold 2  
27120302 to 27/12 09:40 to 27/12 Tetrahallen B9 Grp 1 IK Sävehof 1 4 - 8 FIF Håndbold  
27124601 to 27/12 10:05 to 27/12 Lomma/Slättängshallen B12 Grp 4 IK Lågan 1 9 - 12 FIF Håndbold  
27125202 to 27/12 10:10 to 27/12 Staffanshallen mini B G8 Grp 3 FIF Håndbold H43 Lund 2      
27123103 to 27/12 10:15 to 27/12 Alfa Lavalhallen G9 Grp 1 Ankaret F09 2 - 10 FIF Håndbold  
27120403 to 27/12 10:15 to 27/12 Victoriastadion A G14 Grp 1 Gustavsbergs IF HK 9 - 19 FIF Håndbold 1  
27126402 to 27/12 10:40 to 27/12 Burlövs sporthall B15 Grp 4 Åhus Handboll 10 - 14 FIF Håndbold  
27122902 to 27/12 10:40 to 27/12 Harlösahallen B11 Grp 2 LUGI HF 1 4 - 19 FIF Håndbold  
27120504 to 27/12 10:50 to 27/12 Victoriastadion B G14 Grp 11 FIF Håndbold 2 12 - 11 IK Lågan  
27120704 to 27/12 10:50 to 27/12 Fäladshallen G16 Grp 1 IK Sävehof 1 12 - 11 FIF Håndbold  
27120304 to 27/12 10:50 to 27/12 Tetrahallen B9 Grp 1 FIF Håndbold 15 - 6 Ankaret 1  
27126303 to 27/12 11:15 to 27/12 Burlöv/Lillevångshallen B10 Grp 3 FIF Håndbold 1 39 - 3 Kävlinge HK 2  
27124503 to 27/12 11:15 to 27/12 Lomma/Pilängshallen G10 Grp 6 FIF Håndbold 2 5 - 3 OV Helsingborg  
27123105 to 27/12 11:25 to 27/12 Alfa Lavalhallen G9 Grp 1 IFK Malmö 3 7 - 10 FIF Håndbold  
27125206 to 27/12 11:40 to 27/12 Staffanshallen mini B G8 Grp 3 Kävlinge HK 2 FIF Håndbold      
27122904 to 27/12 11:50 to 27/12 Harlösahallen B11 Grp 2 FIF Håndbold 18 - 12 IK Sävehof 1  
27124604 to 27/12 11:50 to 27/12 Lomma/Slättängshallen B12 Grp 4 FIF Håndbold 28 - 5 DJK Waldbüttelbrunn  
27120105 to 27/12 11:55 to 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 FIF Håndbold 15 - 9 Eskilstuna Guif IF  
27125207 to 27/12 12:00 to 27/12 Staffanshallen mini B G8 Grp 3 LUGI HF 1 FIF Håndbold      
27121106 to 27/12 12:00 to 27/12 Idrottshallen G19 Grp 1 Herning Ikast Håndbold 13 - 11 FIF Håndbold 1  
27125505 to 27/12 12:40 to 27/12 Videdals sporthall B14 Grp 7 Ankaret 25 - 2 FIF Håndbold 2  
27124506 to 27/12 13:00 to 27/12 Lomma/Pilängshallen G10 Grp 6 FIF Håndbold 2 5 - 16 HK Malmö  
27126306 to 27/12 13:00 to 27/12 Burlöv/Lillevångshallen B10 Grp 3 FIF Håndbold 1 32 - 2 IK Sävehof 1  
27120107 to 27/12 13:05 to 27/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Grp 1 IK Sävehof 14 - 17 FIF Håndbold  
27125606 to 27/12 13:05 to 27/12 Bäckagårds sporthall B14 Grp 3 AMTV Hamburg 11 - 14 FIF Håndbold 1  
27122507 to 27/12 13:35 to 27/12 Lödde/Nyvångshallen B10 Grp 2 FIF Håndbold 2 8 - 21 IK Sund  
27122106 to 27/12 13:55 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A G15 Grp 5 Eslövs IK 4 - 11 FIF Håndbold  
27123306 to 27/12 14:05 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B G13 Grp 4 FIF Håndbold 16 - 10 HK Malmö 1  
27123207 to 27/12 14:05 to 27/12 Borgebyhallen G11 Grp 2 H43 Lund 1 5 - 21 FIF Håndbold  
27121808 to 27/12 14:15 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen B13 Grp 3 FIF Håndbold 13 - 16 LVHK 1  
27125508 to 27/12 14:25 to 27/12 Videdals sporthall B14 Grp 7 FIF Håndbold 2 12 - 18 TV Bissendorf-Holte  
27125609 to 27/12 14:50 to 27/12 Bäckagårds sporthall B14 Grp 3 FIF Håndbold 1 11 - 21 Önnereds HK 1  
27123308 to 27/12 15:15 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B G13 Grp 4 TV Sinsheim 9 - 22 FIF Håndbold  
27123209 to 27/12 15:15 to 27/12 Borgebyhallen G11 Grp 2 FIF Håndbold 20 - 5 IFK Malmö  
27121011 to 27/12 15:20 to 27/12 Tunahallen B16 Grp 2 HUK Øresund 15 - 18 FIF Håndbold  
27122109 to 27/12 15:40 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A G15 Grp 5 FIF Håndbold 15 - 2 Kävlinge hk  
27121811 to 27/12 16:00 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen B13 Grp 3 FIF Håndbold 29 - 4 IFK Malmö  
27122512 to 27/12 16:30 to 27/12 Lödde/Nyvångshallen B10 Grp 2 FIF Håndbold 2 9 - 18 IFK Ystad HK  
27121014 to 27/12 17:05 to 27/12 Tunahallen B16 Grp 2 FIF Håndbold 15 - 19 IK Sävehof 1  
27121314 to 27/12 17:50 to 27/12 Stångby/Tornhallen G12 Grp 7 FIF Håndbold 1 16 - 4 IK Sävehof 2  
27120615 to 27/12 18:05 to 27/12 Victoriastadion C G10 Grp 4 FIF Håndbold 1 12 - 3 IK Sävehof 5  
27121316 to 27/12 19:00 to 27/12 Stångby/Tornhallen G12 Grp 7 OV Helsingborg HK 1 9 - 28 FIF Håndbold 1  
27122915 to 27/12 19:00 to 27/12 Harlösahallen G12 Grp 2 Eslövs IK 13 - 3 FIF Håndbold 2  
27120618 to 27/12 19:50 to 27/12 Victoriastadion C G10 Grp 4 FIF Håndbold 1 13 - 7 LVHK 1  
27122918 to 27/12 20:45 to 27/12 Harlösahallen G12 Grp 2 FIF Håndbold 2 16 - 9 HA of Hong ...g Kong WU12  
28120300 fr 28/12 08:30 fr 28/12 Tetrahallen B10 Grp 2 LUGI HF 2 13 - 11 FIF Håndbold 2  
28121601 fr 28/12 09:05 fr 28/12 Bollhuset B B10 Grp 3 FIF Håndbold 1 25 - 9 LUGI HF 1  
28125200 fr 28/12 09:30 fr 28/12 Staffanshallen mini B B8 Grp 3 FIF Håndbold Ljunhusens HK 1      
28126300 fr 28/12 09:30 fr 28/12 Burlöv/Lillevångshallen B15 Grp 4 FIF Håndbold 20 - 9 TSV Herrsching  
28123300 fr 28/12 09:30 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B G13 Grp 4 HK Country 7 - 15 FIF Håndbold  
28122201 fr 28/12 10:05 fr 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 2 IK Sävehof 2 6 - 18 FIF Håndbold  
28121301 fr 28/12 10:05 fr 28/12 Stångby/Tornhallen B11 Grp 2 Eslövs HF 1 10 - 14 FIF Håndbold  
28121901 fr 28/12 10:05 fr 28/12 Sandby/Killebäckshallen G10 Grp 4 FIF Håndbold 1 15 - 4 Helsingør Håndbold  
28125202 fr 28/12 10:10 fr 28/12 Staffanshallen mini B B8 Grp 3 FIF Håndbold Ystads IF HF 1      
28120303 fr 28/12 10:15 fr 28/12 Tetrahallen B10 Grp 2 LVHK 13 - 7 FIF Håndbold 2  
28122102 fr 28/12 10:40 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A G15 Grp 5 FIF Håndbold 18 - 9 TSV Herrsching  
28126302 fr 28/12 10:40 fr 28/12 Burlöv/Lillevångshallen B15 Grp 4 LöddeVikings HK 15 - 17 FIF Håndbold  
28121604 fr 28/12 10:50 fr 28/12 Bollhuset B B10 Grp 3 Ljunghusens HK 2 2 - 27 FIF Håndbold 1  
28121303 fr 28/12 11:15 fr 28/12 Stångby/Tornhallen B11 Grp 2 FIF Håndbold 18 - 6 H43 Lund  
28123303 fr 28/12 11:15 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B G13 Grp 4 FIF Håndbold 19 - 11 Kävlinge HK  
28122203 fr 28/12 11:15 fr 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 2 FIF Håndbold 24 - 4 OV Helsingborg 1  
28121105 fr 28/12 11:25 fr 28/12 Idrottshallen B19 Grp 1 FIF Håndbold 11 - 15 Hellerup  
28125206 fr 28/12 11:35 fr 28/12 Staffanshallen mini B B8 Grp 3 FIF Håndbold LUGI HF 1      
28122104 fr 28/12 11:50 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A G15 Grp 5 HT München 7 - 25 FIF Håndbold  
28121904 fr 28/12 11:50 fr 28/12 Sandby/Killebäckshallen G10 Grp 4 Kristianstad handboll 4 - 6 FIF Håndbold 1  
28125207 fr 28/12 11:55 fr 28/12 Staffanshallen mini B B8 Grp 3 LVHK 2 FIF Håndbold      
28120706 fr 28/12 12:00 fr 28/12 Fäladshallen G16 Grp 1 FIF Håndbold 17 - 16 Skuru IK  
28122205 fr 28/12 12:25 fr 28/12 Bjärehovshallen G11 Grp 2 Ankaret 1 7 - 21 FIF Håndbold  
28121305 fr 28/12 12:25 fr 28/12 Stångby/Tornhallen B11 Grp 2 Åhus Handboll 2 12 - 26 FIF Håndbold  
28120307 fr 28/12 12:35 fr 28/12 Tetrahallen B10 Grp 2 FIF Håndbold 2 12 - 7 IK Sävehof 3  
28121607 fr 28/12 12:35 fr 28/12 Bollhuset B B10 Grp 3 H43 Lund 8 - 36 FIF Håndbold 1  
28121107 fr 28/12 12:35 fr 28/12 Idrottshallen B19 Grp 1 LUGI HF 2 10 - 12 FIF Håndbold  
28121007 fr 28/12 12:35 fr 28/12 Tunahallen B16 Grp 2 FIF Håndbold 13 - 11 Handbalschool Rijnmond  
28120607 fr 28/12 12:50 fr 28/12 Victoriastadion C G9 Grp 1 LUGI HF 1 7 - 11 FIF Håndbold  
28126706 fr 28/12 13:00 fr 28/12 Kirseberg sporthall G10 Grp 6 FIF Håndbold 2 4 - 7 Ankaret - Sharks  
28121806 fr 28/12 13:00 fr 28/12 Dalby/Nyvångshallen B13 Grp 3 H43 Lund 6 - 18 FIF Håndbold  
28120708 fr 28/12 13:10 fr 28/12 Fäladshallen G16 Grp 1 FIF Håndbold 15 - 10 LUGI HF  
28120108 fr 28/12 13:25 fr 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 1 FIF Håndbold 1 13 - 13 Ajax København  
28121907 fr 28/12 13:35 fr 28/12 Sandby/Killebäckshallen G10 Grp 4 H43 Lund 4 4 - 21 FIF Håndbold 1  
28121009 fr 28/12 13:45 fr 28/12 Tunahallen B16 Grp 2 Fyllingen Håndball 10 - 18 FIF Håndbold  
28123109 fr 28/12 14:10 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B9 Grp 1 H43 Lund 2 7 - 16 FIF Håndbold  
28120710 fr 28/12 14:20 fr 28/12 Fäladshallen G16 Grp 1 Spånga HK 10 - 15 FIF Håndbold  
28120610 fr 28/12 14:35 fr 28/12 Victoriastadion C G9 Grp 1 FIF Håndbold 6 - 5 IK Sävehof 2  
28125609 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Bäckagårds sporthall B14 Grp 7 Amager 27 - 15 FIF Håndbold 2  
28126709 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Kirseberg sporthall G10 Grp 6 IK Sävehof 4 8 - 3 FIF Håndbold 2  
28121809 fr 28/12 14:45 fr 28/12 Dalby/Nyvångshallen B13 Grp 3 FIF Håndbold 18 - 18 IFK Kristianstad 1  
28120410 fr 28/12 14:50 fr 28/12 Victoriastadion A G14 Grp 1 Kävlinge HK 11 - 18 FIF Håndbold 1  
28123111 fr 28/12 15:20 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B9 Grp 1 FIF Håndbold 17 - 6 OV Helsingborg HK  
28120511 fr 28/12 15:35 fr 28/12 Victoriastadion B G14 Grp 11 Höörs HK H 65 1 14 - 10 FIF Håndbold 2  
28120112 fr 28/12 15:45 fr 28/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Grp 1 FIF Håndbold 1 15 - 14 IK Sävehof  
28126511 fr 28/12 15:55 fr 28/12 Stapelbäddens sporthall G12 Grp 7 FIF Håndbold 1 16 - 5 LUGI HF 2  
28125612 fr 28/12 16:30 fr 28/12 Bäckagårds sporthall B14 Grp 7 FIF Håndbold 2 10 - 17 Atomix  
28121812 fr 28/12 16:30 fr 28/12 Dalby/Nyvångshallen B13 Grp 3 IK Sävehof 1 10 - 17 FIF Håndbold  
28123113 fr 28/12 16:30 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B9 Grp 1 Kävlinge HK 2 6 - 12 FIF Håndbold  
28126712 fr 28/12 16:30 fr 28/12 Kirseberg sporthall G10 Grp 6 Kävlinge HK 1 7 - 4 FIF Håndbold 2  
28120413 fr 28/12 16:35 fr 28/12 Victoriastadion A G14 Grp 1 FIF Håndbold 1 28 - 9 Furesø Håndbold 2  
28120513 fr 28/12 16:45 fr 28/12 Victoriastadion B G14 Grp 11 FIF Håndbold 2 10 - 8 MTG Wangen  
28126513 fr 28/12 17:05 fr 28/12 Stapelbäddens sporthall G12 Grp 7 Handbalschool Brabant 2 6 - 21 FIF Håndbold 1  
28122615 fr 28/12 18:15 fr 28/12 Hjärupshallen B14 Grp 3 FIF Håndbold 1 10 - 16 HC Novi Beograd  
28122415 fr 28/12 18:35 fr 28/12 Lödde/Tolvåkershallen B12 Grp 4 FIF Håndbold 23 - 6 HA of Hong ...g Kong MU12  
28120817 fr 28/12 18:50 fr 28/12 Östra Tornhallen G12 Grp 2 FIF Håndbold 2 8 - 14 LVHK 2  
28122617 fr 28/12 19:25 fr 28/12 Hjärupshallen B14 Grp 3 Stanford In...onal School 3 - 48 FIF Håndbold 1  
28122417 fr 28/12 19:45 fr 28/12 Lödde/Tolvåkershallen B12 Grp 4 LVHK 2 6 - 15 FIF Håndbold  
28120819 fr 28/12 20:00 fr 28/12 Östra Tornhallen G12 Grp 2 Hillerød HK 1 14 - 13 FIF Håndbold 2  
29121501 lø 29/12 09:05 lø 29/12 Bollhuset A G15 Playoff A 1/8 Final FIF Håndbold 18 - 11 LVHK  
29120901 lø 29/12 09:05 lø 29/12 Vipeholmshallen B12 Playoff A 1/8 Final FIF Håndbold 20 - 19 Ystads IF HF 2  
29120102 lø 29/12 09:40 lø 29/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Playoff A 1/8 Final FIF Håndbold 19 - 18 Ystads IF HF  
29120403 lø 29/12 10:15 lø 29/12 Victoriastadion A G14 Playoff A 1/16 Final FIF Håndbold 2 12 - 13 Hellerup 2  
29120503 lø 29/12 10:15 lø 29/12 Victoriastadion B B16 Playoff A 1/16 Final FIF Håndbold 17 - 12 Hillerød HK  
29121103 lø 29/12 10:15 lø 29/12 Idrottshallen B10 Playoff A 1/4 Final FIF Håndbold 1 18 - 5 Ystads IF HF 1  
29126402 lø 29/12 10:50 lø 29/12 Burlövs sporthall B15 Playoff A 1/4 Final FIF Håndbold 16 - 11 HC Empor Rostock  
29120204 lø 29/12 10:55 lø 29/12 Sparbanken Skåne Arena B B9 Playoff A 1/4 Final FIF Håndbold 11 - 3 TMS Ringsted  
29123003 lø 29/12 11:15 lø 29/12 Veberödshallen G11 Playoff A 1/4 Final FIF Håndbold 23 - 21 Skuru IK  
29121903 lø 29/12 11:15 lø 29/12 Sandby/Killebäckshallen G10 Playoff C 1/8 Final FIF Håndbold 2 6 - 2 Hillerød HK 2  
29121105 lø 29/12 11:25 lø 29/12 Idrottshallen B10 Playoff A Semifinale IFK Ystad HK 7 - 12 FIF Håndbold 1  
29121605 lø 29/12 11:25 lø 29/12 Bollhuset B G10 Playoff A 1/4 Final FIF Håndbold 1 19 - 9 IK Sävehof 1  
29120805 lø 29/12 11:45 lø 29/12 Östra Tornhallen G12 Playoff A 1/8 Final FIF Håndbold 1 21 - 5 HUK Håndbold  
29121505 lø 29/12 11:55 lø 29/12 Bollhuset A G15 Playoff A 1/4 Final LUGI HF 2 9 - 18 FIF Håndbold  
29123106 lø 29/12 12:30 lø 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff C 1/4 Final FIF Håndbold 2 8 - 7 IK Sävehof 2  
29122904 lø 29/12 12:30 lø 29/12 Harlösahallen B14 Playoff B 1/16 Final FIF Håndbold 1 29 - 5 Helsingør Håndbold 2  
29121107 lø 29/12 12:35 lø 29/12 Idrottshallen G19 Playoff A 1/8 Final FIF Håndbold 1 14 - 13 TMS Ringsted  
29122405 lø 29/12 12:35 lø 29/12 Lödde/Tolvåkershallen B14 Playoff B 1/16 Final Eslövs HF 24 - 12 FIF Håndbold 2  
29122505 lø 29/12 12:35 lø 29/12 Lödde/Nyvångshallen G12 Playoff B 1/16 Final FIF Håndbold 2 10 - 13 IK Sävehof 1  
29126607 lø 29/12 12:50 lø 29/12 ISLK-hallen G13 Playoff A 1/4 Final FIF Håndbold 15 - 7 Skövde HF 1  
29120908 lø 29/12 13:30 lø 29/12 Vipeholmshallen B12 Playoff A 1/4 Final Hellerup 1 13 - 16 FIF Håndbold  
29126406 lø 29/12 13:30 lø 29/12 Burlövs sporthall B15 Playoff A Semifinale Nærbø IL 15 - 16 FIF Håndbold  
29123007 lø 29/12 13:35 lø 29/12 Veberödshallen B11 Playoff A 1/4 Final FIF Håndbold 19 - 15 Ystads IF HF 1  
29120109 lø 29/12 13:45 lø 29/12 Sparbanken Skåne Arena A B19 Playoff A 1/4 Final FIF Håndbold 10 - 15 Skee-Tåstrup HK  
29120209 lø 29/12 13:50 lø 29/12 Sparbanken Skåne Arena B G9 Playoff A 1/4 Final LUGI HF 3 7 - 11 FIF Håndbold  
29121907 lø 29/12 13:55 lø 29/12 Sandby/Killebäckshallen G10 Playoff C 1/4 Final IK Sävehof 3 9 - 6 FIF Håndbold 2  
29120509 lø 29/12 14:05 lø 29/12 Victoriastadion B B16 Playoff A 1/8 Final FIF Håndbold 9 - 12 HK Aranäs  
29121508 lø 29/12 14:20 lø 29/12 Bollhuset A G15 Playoff A Semifinale Handbalschool Rijnmond 17 - 19 FIF Håndbold  
29121010 lø 29/12 14:30 lø 29/12 Tunahallen G16 Playoff A 1/8 Final FIF Håndbold 17 - 7 Kävlinge HK  
29120410 lø 29/12 14:30 lø 29/12 Victoriastadion A G14 Playoff A 1/8 Final FIF Håndbold 1 23 - 8 Hellerup 2  
29120111 lø 29/12 15:00 lø 29/12 Sparbanken Skåne Arena A G19 Playoff A 1/4 Final FIF Håndbold 1 10 - 16 Ajax København  
29120211 lø 29/12 15:00 lø 29/12 Sparbanken Skåne Arena B B9 Playoff A Semifinale FIF Håndbold 10 - 8 Hillerød HK  
29123010 lø 29/12 15:25 lø 29/12 Veberödshallen G11 Playoff A Semifinale Ystads IF HF 6 - 21 FIF Håndbold  
29121112 lø 29/12 15:30 lø 29/12 Idrottshallen G10 Playoff A Semifinale LVHK 2 10 - 11 FIF Håndbold 1  
29123111 lø 29/12 15:55 lø 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff C Semifinale FIF Håndbold 2 15 - 9 Kävlinge HK 1  
29120812 lø 29/12 16:20 lø 29/12 Östra Tornhallen G12 Playoff A 1/4 Final Handbalschool Brabant 1 9 - 10 FIF Håndbold 1  
29122910 lø 29/12 16:20 lø 29/12 Harlösahallen B14 Playoff B 1/8 Final FIF Håndbold 1 10 - 12 Helsingør Håndbold 1  
29126613 lø 29/12 16:25 lø 29/12 ISLK-hallen B13 Playoff A 1/4 Final TMS Ringsted 9 - 7 FIF Håndbold  
29120912 lø 29/12 16:30 lø 29/12 Vipeholmshallen B12 Playoff A Semifinale FIF Håndbold 12 - 11 TJ Tatran Bohunice  
29123012 lø 29/12 16:35 lø 29/12 Veberödshallen B11 Playoff A Semifinale IK Sund 8 - 15 FIF Håndbold  
29121114 lø 29/12 17:00 lø 29/12 Idrottshallen B10 Playoff A Finale Ankaret 2 7 - 16 FIF Håndbold 1  
29126614 lø 29/12 17:15 lø 29/12 ISLK-hallen G13 Playoff A Semifinale IK Sävehof 3 6 - 10 FIF Håndbold  
29120215 lø 29/12 17:30 lø 29/12 Sparbanken Skåne Arena B G9 Playoff A Semifinale LVHK 8 - 4 FIF Håndbold  
29123113 lø 29/12 17:40 lø 29/12 Alfa Lavalhallen B10 Playoff C Finale TMS Ringsted 12 - 15 FIF Håndbold 2  
29121115 lø 29/12 17:50 lø 29/12 Idrottshallen G10 Playoff A Finale FIF Håndbold 1 12 - 10 LVHK 1  
29120416 lø 29/12 18:10 lø 29/12 Victoriastadion A G14 Playoff A 1/4 Final FIF Håndbold 1 16 - 12 IK Sävehof 1  
29121016 lø 29/12 18:10 lø 29/12 Tunahallen G16 Playoff A 1/4 Final FIF Håndbold 14 - 6 RP IF Linköping  
29121116 lø 29/12 18:40 lø 29/12 Idrottshallen B9 Playoff A Finale FIF Håndbold 10 - 8 Ystads IF HF 1  
29120816 lø 29/12 19:00 lø 29/12 Östra Tornhallen G12 Playoff A Semifinale FIF Håndbold 1 16 - 9 RK Lokomotiva Zagreb 1  
29121019 lø 29/12 20:20 lø 29/12 Tunahallen G16 Playoff A Semifinale FIF Håndbold 18 - 7 LUGI HF  
29120419 lø 29/12 20:30 lø 29/12 Victoriastadion A G14 Playoff A Semifinale FIF Håndbold 1 15 - 12 Ajax København 1  
30120100 sø 30/12 09:30 sø 30/12 Sparbanken Skåne Arena A G14 Playoff A Finale RK Lokomotiva Zagreb 12 - 11 FIF Håndbold 1  
30121100 sø 30/12 09:30 sø 30/12 Idrottshallen B11 Playoff A Finale FIF Håndbold 17 - 13 TMS Ringsted  
30121101 sø 30/12 10:20 sø 30/12 Idrottshallen G11 Playoff A Finale FIF Håndbold 13 - 5 Handbalschool Brabant  
30121102 sø 30/12 11:10 sø 30/12 Idrottshallen B12 Playoff A Finale FIF Håndbold 11 - 17 Zagreb 1  
30120102 sø 30/12 11:10 sø 30/12 Sparbanken Skåne Arena A G15 Playoff A Finale FIF Håndbold 15 - 13 H43 Lund  
30121103 sø 30/12 12:00 sø 30/12 Idrottshallen G12 Playoff A Finale FIF Håndbold 1 16 - 11 Eslövs IK  
30120103 sø 30/12 12:00 sø 30/12 Sparbanken Skåne Arena A B15 Playoff A Finale FIF Håndbold 16 - 13 IFK Kristianstad 2  
30120104 sø 30/12 12:50 sø 30/12 Sparbanken Skåne Arena A G16 Playoff A Finale IK Sävehof 1 9 - 12 FIF Håndbold  
30121105 sø 30/12 13:40 sø 30/12 Idrottshallen G13 Playoff A Finale FIF Håndbold 13 - 12 H43 Lund 3