Dette er resultater fra Lundaspelen Handball 2018. Se de siste resultatene fra Lundaspelen Handball 2019 her.

Køge Håndbold

Lagre til kalenderen din
  Kampnr Tid Bane Gruppe Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
27121800 to 27/12 09:30 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen B16 Grp 12 SG HSV / Hamm02 2 14 - 17 Køge Håndbold 1  
27126701 to 27/12 10:05 to 27/12 Kirseberg sporthall B12 Grp 6 Handbalschool Rijnmond 13 - 15 Køge Håndbold  
27123301 to 27/12 10:05 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B G12 Grp 6 Køge Håndbold 3 - 19 TSV Allach 09  
27125501 to 27/12 10:05 to 27/12 Videdals sporthall B14 Grp 6 Handbalschool Rijnmond 18 - 4 Køge Håndbold 2  
27121803 to 27/12 11:15 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen B16 Grp 12 Køge Håndbold 1 12 - 11 Ankaret 1  
27123303 to 27/12 11:15 to 27/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B G12 Grp 6 Helsingør Håndbold 13 - 10 Køge Håndbold  
27125504 to 27/12 11:50 to 27/12 Videdals sporthall B14 Grp 6 Køge Håndbold 2 10 - 15 Hillerød HK  
27126704 to 27/12 11:50 to 27/12 Kirseberg sporthall B12 Grp 6 TV Oyten 21 - 11 Køge Håndbold  
27126607 to 27/12 12:50 to 27/12 ISLK-hallen G13 Grp 6 IFK Kristianstad 23 - 16 Køge Håndbold  
27120708 to 27/12 13:45 to 27/12 Fäladshallen G16 Grp 2 Køge Håndbold 16 - 16 Kävlinge HK  
27126609 to 27/12 14:00 to 27/12 ISLK-hallen G13 Grp 6 Køge Håndbold 6 - 26 Skövde HF 1  
27121308 to 27/12 14:15 to 27/12 Stångby/Tornhallen G14 Grp 10 HSG Hude/Falkenburg 3 - 30 Køge Håndbold 1  
27120710 to 27/12 14:55 to 27/12 Fäladshallen G16 Grp 2 Gustavsbergs IF HK 15 - 15 Køge Håndbold  
27125611 to 27/12 16:00 to 27/12 Bäckagårds sporthall B14 Grp 5 HT München 9 - 24 Køge Håndbold 1  
27121311 to 27/12 16:00 to 27/12 Stångby/Tornhallen G14 Grp 10 Køge Håndbold 1 17 - 10 Skövde HF 2  
27125614 to 27/12 17:45 to 27/12 Bäckagårds sporthall B14 Grp 5 Køge Håndbold 1 15 - 17 DJK Sparta Münster  
27126114 to 27/12 18:00 to 27/12 Lödde Idrottshall B16 Grp 11 MTG Wangen 20 - 17 Køge Håndbold 2  
27120417 to 27/12 18:50 to 27/12 Victoriastadion A G14 Grp 9 Køge Håndbold 2 10 - 12 TJ Tatran Bohunice  
27126116 to 27/12 19:10 to 27/12 Lödde Idrottshall B16 Grp 11 Køge Håndbold 2 19 - 17 TV Bissendorf-Holte  
27120419 to 27/12 20:00 to 27/12 Victoriastadion A G14 Grp 9 IK Sävehof 1 17 - 8 Køge Håndbold 2  
28120700 fr 28/12 08:30 fr 28/12 Fäladshallen G16 Grp 2 Ledøje -Smørum Håndbold 2 14 - 13 Køge Håndbold  
28126601 fr 28/12 09:05 fr 28/12 ISLK-hallen G13 Grp 6 IK Sävehof 1 14 - 8 Køge Håndbold  
28121501 fr 28/12 09:05 fr 28/12 Bollhuset A B16 Grp 11 IFK Skövde 1 18 - 20 Køge Håndbold 2  
28125600 fr 28/12 09:30 fr 28/12 Bäckagårds sporthall B12 Grp 6 Køge Håndbold 1 - 16 Backa HK  
28121801 fr 28/12 10:05 fr 28/12 Dalby/Nyvångshallen B16 Grp 12 Køge Håndbold 1 27 - 13 HT München 2  
28120703 fr 28/12 10:15 fr 28/12 Fäladshallen G16 Grp 2 Køge Håndbold 13 - 10 HG Jever/Schortens  
28121503 fr 28/12 10:15 fr 28/12 Bollhuset A B16 Grp 11 Køge Håndbold 2 14 - 18 TMS Ringsted 1  
28126603 fr 28/12 10:15 fr 28/12 ISLK-hallen G13 Grp 6 Køge Håndbold 15 - 6 Handbalschool Rijnmond  
28126202 fr 28/12 10:40 fr 28/12 Uppåkrahallen G14 Grp 10 Køge Håndbold 1 17 - 10 HUK Øresund  
28126702 fr 28/12 10:40 fr 28/12 Kirseberg sporthall B14 Grp 6 Køge Håndbold 2 13 - 15 Oberursel  
28121505 fr 28/12 11:25 fr 28/12 Bollhuset A B16 Grp 11 Ystads IF HF 1 23 - 10 Køge Håndbold 2  
28125604 fr 28/12 11:50 fr 28/12 Bäckagårds sporthall B12 Grp 6 Køge Håndbold 8 - 15 Ystads IF HF 2  
28121804 fr 28/12 11:50 fr 28/12 Dalby/Nyvångshallen B16 Grp 12 H43 Lund /Dalby 16 - 18 Køge Håndbold 1  
28126204 fr 28/12 11:50 fr 28/12 Uppåkrahallen G14 Grp 10 H43 Lund 1 10 - 23 Køge Håndbold 1  
28126704 fr 28/12 11:50 fr 28/12 Kirseberg sporthall B14 Grp 6 Staffanstorps HK 16 - 12 Køge Håndbold 2  
28125606 fr 28/12 13:00 fr 28/12 Bäckagårds sporthall B12 Grp 6 IFK Malmö 13 - 18 Køge Håndbold  
28123313 fr 28/12 17:30 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B G12 Grp 6 Kävlinge HK 9 - 12 Køge Håndbold  
28121315 fr 28/12 18:15 fr 28/12 Stångby/Tornhallen B14 Grp 5 Køge Håndbold 1 15 - 20 HK Malmö  
28120516 fr 28/12 18:55 fr 28/12 Victoriastadion B G14 Grp 9 Køge Håndbold 2 5 - 13 Höörs HK H 65 2  
28123316 fr 28/12 19:15 fr 28/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B G12 Grp 6 Køge Håndbold 7 - 10 Ankaret 1  
28121317 fr 28/12 19:25 fr 28/12 Stångby/Tornhallen B14 Grp 5 Täby HBK 20 - 13 Køge Håndbold 1  
28120518 fr 28/12 20:05 fr 28/12 Victoriastadion B G14 Grp 9 TuS Holstein Quickborn 11 - 8 Køge Håndbold 2  
29122401 lø 29/12 10:05 lø 29/12 Lödde/Tolvåkershallen B14 Playoff B 1/16 Final Køge Håndbold 1 14 - 19 Atomix  
29120504 lø 29/12 10:55 lø 29/12 Victoriastadion B B16 Playoff A 1/16 Final HK Aranäs 18 - 16 Køge Håndbold 1  
29120405 lø 29/12 11:25 lø 29/12 Victoriastadion A G14 Playoff A 1/16 Final Køge Håndbold 1 16 - 18 Furesø Håndbold 1  
29126504 lø 29/12 11:55 lø 29/12 Stapelbäddens sporthall G16 Playoff B 1/8 Final Køge Håndbold 11 - 12 OV Helsingborg 2  
29124505 lø 29/12 12:25 lø 29/12 Lomma/Pilängshallen B12 Playoff B 1/16 Final Køge Håndbold 18 - 6 SG Ulm & Wiblingen  
29126205 lø 29/12 12:45 lø 29/12 Uppåkrahallen G14 Playoff B 1/16 Final Hillerød HK 1 11 - 10 Køge Håndbold 2  
29121706 lø 29/12 12:50 lø 29/12 Gunnesbohallen B16 Playoff B 1/16 Final TMS Ringsted 2 11 - 18 Køge Håndbold 2  
29123305 lø 29/12 12:50 lø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E B G13 Playoff B 1/8 Final HT München 15 - 8 Køge Håndbold  
29122206 lø 29/12 13:10 lø 29/12 Bjärehovshallen G12 Playoff B 1/16 Final IK Lågan 12 - 8 Køge Håndbold  
29122407 lø 29/12 13:55 lø 29/12 Lödde/Tolvåkershallen B14 Playoff B 1/16 Final DJK Sparta Münster 27 - 10 Køge Håndbold 2  
29124509 lø 29/12 14:55 lø 29/12 Lomma/Pilängshallen B12 Playoff B 1/8 Final H43 Lund 2 19 - 9 Køge Håndbold  
29121710 lø 29/12 16:10 lø 29/12 Gunnesbohallen B16 Playoff B 1/8 Final Oberursel 12 - 19 Køge Håndbold 2  
29121712 lø 29/12 18:00 lø 29/12 Gunnesbohallen B16 Playoff B 1/4 Final Ankaret 3 9 - 16 Køge Håndbold 2  
29121713 lø 29/12 19:10 lø 29/12 Gunnesbohallen B16 Playoff B Semifinale TV Bissendorf-Holte 17 - 7 Køge Håndbold 2