Dette er resultater fra Lundaspelen Handball 2018. Se de siste resultatene fra Lundaspelen Handball 2019 her.

Statistikk

Matchstatistikk

Kamper/Stadie


Kamper/Dag

Kamper/Klass

Some numbers

Antal matcher 2103
Ferdigspilte 2033
Igjen å spille 70
Walk over (WO) 11
Efter straffläggning 8
Hemmavinster 1055
Bortavinster 895
Oavgjorda 83

Top 20 kamper med flest mål

  Tid Bane Gruppe Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
fr 28/12 19:25 fr 28/12 Hjärupshallen B14 Grp 3 Stanford In...onal School 3 - 48 FIF Håndbold 1  
fr 28/12 20:50 fr 28/12 Alfa Lavalhallen B12 Grp 2 LUGI HF 3 27 - 24 SG Ulm & Wiblingen  
lø 29/12 15:50 lø 29/12 Lomma/Slättängshallen B12 Playoff B OV Helsingborg 25 - 23 DJK Waldbüttelbrunn  
fr 28/12 16:30 fr 28/12 Veberödshallen B11 Grp 3 IK Sävehof 3 15 - 32 IK Sund  
lø 29/12 14:15 lø 29/12 Harlösahallen B14 Playoff B LUGI HF 2 21 - 26 SG Kappelwi...k/Steinbach  
to 27/12 15:50 to 27/12 Videdals sporthall B14 Grp 8 H43 Lund 3 30 - 17 SG Ulm & Wiblingen  
to 27/12 14:15 to 27/12 Bäckagårds sporthall B14 Grp 3 Stanford In...onal School 1 - 46 AMTV Hamburg  
to 27/12 13:05 to 27/12 Dalby/Nyvångshallen B13 Grp 3 IFK Kristianstad 1 21 - 25 LVHK 1  
fr 28/12 20:05 fr 28/12 Vipeholmshallen B14 Grp 4 HK Münster 18 - 28 Hellerup 1  
to 27/12 20:10 to 27/12 Vipeholmshallen B14 Grp 4 Hellerup 1 28 - 18 Eslövs HF  
lø 29/12 16:05 lø 29/12 Borgebyhallen B16 Playoff B HSG Gröbenz...ng GP FüGrO 22 - 23 Ystads IF HF 1  
fr 28/12 18:20 fr 28/12 Vipeholmshallen B14 Grp 4 Eslövs HF 24 - 21 HK Münster  
fr 28/12 12:50 fr 28/12 Vipeholmshallen B14 Grp 9 DJK Waldbüttelbrunn 16 - 29 MTG Wangen  
lø 29/12 16:30 lø 29/12 Lödde Idrottshall B15 Playoff B IK Sävehof 26 - 19 HLZ Ahlen  
fr 28/12 09:40 fr 28/12 Bollhuset A B16 Grp 11 MTG Wangen 26 - 19 Ystads IF HF 1  
to 27/12 15:55 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen B12 Grp 5 Hillerød HK 2 16 - 29 Eslövs HF 2  
fr 28/12 12:35 fr 28/12 Bollhuset B B10 Grp 3 H43 Lund 8 - 36 FIF Håndbold 1  
lø 29/12 11:15 lø 29/12 Veberödshallen G11 Playoff A FIF Håndbold 23 - 21 Skuru IK  
fr 28/12 10:05 fr 28/12 Uppåkrahallen G14 Grp 10 Skövde HF 2 27 - 17 H43 Lund 1  
fr 28/12 19:10 fr 28/12 Lödde/Tolvåkershallen B12 Grp 4 IK Lågan 1 28 - 15 DJK Waldbüttelbrunn