Detta är resultaten från Lundaspelen Handball 2018. Se de senaste resultaten från Lundaspelen Handball 2019 här.

Ledøje -Smørum Håndbold

Spara till din kalender
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag   Live  
27120707 to 27/12 13:10 to 27/12 Fäladshallen G16 Grp 2 Ledøje -Smørum Håndbold 2 16 - 10 Gustavsbergs IF HK  
27120709 to 27/12 14:20 to 27/12 Fäladshallen G16 Grp 2 HG Jever/Schortens 4 - 13 Ledøje -Smørum Håndbold 2  
27125511 to 27/12 16:25 to 27/12 Videdals sporthall B14 Grp 8 TSV Rudow 1...ow Capitals 18 - 15 Ledøje -Smørum Håndbold  
27120511 to 27/12 16:25 to 27/12 Victoriastadion B G14 Grp 7 TuS Aumühle-Wohltorf 13 - 14 Ledøje -Smørum Håndbold  
27121912 to 27/12 16:30 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen G12 Grp 10 Ledøje -Smørum Håndbold 13 - 4 Åhus Handbol  
27123506 to 27/12 17:45 to 27/12 Staffanshallen G16 Grp 7 Perchtoldsdorf Devils 10 - 11 Ledøje -Smørum Håndbold 1  
27120514 to 27/12 18:10 to 27/12 Victoriastadion B G14 Grp 7 Ledøje -Smørum Håndbold 18 - 13 Handbalschool Rijnmond  
27125514 to 27/12 18:10 to 27/12 Videdals sporthall B14 Grp 8 Ledøje -Smørum Håndbold 10 - 21 HK Eskil  
27121917 to 27/12 19:25 to 27/12 Sandby/Killebäckshallen G12 Grp 10 Ledøje -Smørum Håndbold 20 - 9 Trelleborg HBK 1  
27123509 to 27/12 19:30 to 27/12 Staffanshallen G16 Grp 7 Ajax København 1 17 - 7 Ledøje -Smørum Håndbold 1  
28120700 fr 28/12 08:30 fr 28/12 Fäladshallen G16 Grp 2 Ledøje -Smørum Håndbold 2 14 - 13 Køge Håndbold  
28120702 fr 28/12 09:40 fr 28/12 Fäladshallen G16 Grp 2 Kävlinge HK 9 - 9 Ledøje -Smørum Håndbold 2  
28126310 fr 28/12 15:40 fr 28/12 Burlöv/Lillevångshallen G12 Grp 10 Handbalschool Brabant 1 14 - 9 Ledøje -Smørum Håndbold  
28122910 fr 28/12 15:50 fr 28/12 Harlösahallen B14 Grp 8 Ledøje -Smørum Håndbold 11 - 18 H43 Lund 3  
28122912 fr 28/12 17:00 fr 28/12 Harlösahallen B14 Grp 8 SG Ulm & Wiblingen 13 - 17 Ledøje -Smørum Håndbold  
28126313 fr 28/12 17:25 fr 28/12 Burlöv/Lillevångshallen G12 Grp 10 Ystads IF HF 6 - 10 Ledøje -Smørum Håndbold  
28123507 fr 28/12 18:20 fr 28/12 Staffanshallen G16 Grp 7 Ledøje -Smørum Håndbold 1 13 - 9 HT München  
28120417 fr 28/12 18:55 fr 28/12 Victoriastadion A G14 Grp 7 Ledøje -Smørum Håndbold 13 - 8 Hellerup 2  
28123509 fr 28/12 19:30 fr 28/12 Staffanshallen G16 Grp 7 Ledøje -Smørum Håndbold 1 11 - 15 Staffanstorps HK  
28126317 fr 28/12 19:45 fr 28/12 Burlöv/Lillevångshallen G12 Grp 10 Ledøje -Smørum Håndbold 14 - 7 Amager 1  
28120419 fr 28/12 20:05 fr 28/12 Victoriastadion A G14 Grp 7 Ankaret 12 - 10 Ledøje -Smørum Håndbold  
29121007 lö 29/12 12:45 lö 29/12 Tunahallen G16 Playoff A 1/8 Final Ledøje -Smørum Håndbold 2 17 - 14 Herlev/Hjorten Håndbold  
29120407 lö 29/12 12:45 lö 29/12 Victoriastadion A G14 Playoff A 1/8 Final Ledøje -Smørum Håndbold 6 - 15 Handbalschool Brabant 1  
29122905 lö 29/12 13:05 lö 29/12 Harlösahallen B14 Playoff B 1/16 Final Helsingør Håndbold 1 22 - 9 Ledøje -Smørum Håndbold  
29126507 lö 29/12 13:40 lö 29/12 Stapelbäddens sporthall G16 Playoff B 1/8 Final Ledøje -Smørum Håndbold 1 14 - 10 HLZ Ahlen  
29126509 lö 29/12 15:10 lö 29/12 Stapelbäddens sporthall G16 Playoff B 1/4 Final Amager 18 - 9 Ledøje -Smørum Håndbold 1  
29120811 lö 29/12 15:15 lö 29/12 Östra Tornhallen G12 Playoff A 1/8 Final Ajax København 1 15 - 9 Ledøje -Smørum Håndbold  
29121014 lö 29/12 17:00 lö 29/12 Tunahallen G16 Playoff A 1/4 Final IK Sävehof 1 19 - 16 Ledøje -Smørum Håndbold 2