Boys 16



Kamper

  Kampnr Tid Bane Runde Hjemmelag Resultat  Bortelag   Live  
29126100 sø 29/12 09:30 sø 29/12 Lödde Idrottshall 1/16 Final Hermsdorf-Waidmannslust 1 20 - 8 Schwabmünchen  
29126101 sø 29/12 10:06 sø 29/12 Lödde Idrottshall 1/16 Final Hermsdorf-Waidmannslust 2 10 - 21 TV Roßtal  
29122100 sø 29/12 10:30 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A 1/16 Final HT München 11 - 17 Anderstorps SK  
29126102 sø 29/12 10:42 sø 29/12 Lödde Idrottshall 1/16 Final OV Helsingborg 12 - 13 Önnereds HK 2  
29122101 sø 29/12 11:06 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A 1/16 Final AG Håndbold 1 10 - 0 AG Håndbold 2  
29126103 sø 29/12 11:18 sø 29/12 Lödde Idrottshall 1/16 Final TV Oyten 20 - 18 SV Anzing  
29122102 sø 29/12 11:42 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A 1/16 Final MTV Stadeln 13 - 17 Hong Kong, China  
29122103 sø 29/12 12:18 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A 1/16 Final Himland HC 10 - 0 W Eslövs HF 2    
29126104 sø 29/12 12:30 sø 29/12 Lödde Idrottshall 1/16 Final MTG Wangen 18 - 10 Handbalschool Rijnmond  
29122104 sø 29/12 12:54 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A 1/16 Final Oberursel 17 - 11 JSG Tecklenburger Land  
29122105 sø 29/12 13:30 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A 1/16 Final Bramstedter TS 10 - 14 SV Blau-Weiss Dahlewitz  
29126105 sø 29/12 13:30 sø 29/12 Lödde Idrottshall 1/8 Final Ankaret 2 17 - 14 Hermsdorf-Waidmannslust 1  
29126106 sø 29/12 14:06 sø 29/12 Lödde Idrottshall 1/8 Final TV Roßtal 9 - 13 Önnereds HK 2  
29122106 sø 29/12 14:10 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A 1/8 Final H43 Lund 16 - 17 Anderstorps SK  
29126107 sø 29/12 14:42 sø 29/12 Lödde Idrottshall 1/8 Final TuS Aumühle-Wohltorf 10 - 18 TV Oyten  
29122107 sø 29/12 14:46 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A 1/8 Final AG Håndbold 1 13 - 17 Hong Kong, China  
29126108 sø 29/12 15:18 sø 29/12 Lödde Idrottshall 1/8 Final Hammarby 2 10 - 22 MTG Wangen  
29122108 sø 29/12 15:22 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A 1/8 Final TV Bissendorf-Holte 32 - 8 Himland HC  
29122109 sø 29/12 15:58 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A 1/8 Final Oberursel 16 - 5 SV Blau-Weiss Dahlewitz  
29126109 sø 29/12 16:10 sø 29/12 Lödde Idrottshall 1/4 Final Ankaret 2 17 - 15 Önnereds HK 2  
29122110 sø 29/12 16:40 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A 1/4 Final Anderstorps SK 23 - 16 Hong Kong, China  
29126110 sø 29/12 16:46 sø 29/12 Lödde Idrottshall 1/4 Final TV Oyten 20 - 13 MTG Wangen  
29122111 sø 29/12 17:16 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A 1/4 Final TV Bissendorf-Holte 13 - 12 Oberursel  
29126111 sø 29/12 18:00 sø 29/12 Lödde Idrottshall Semifinale Ankaret 2 14 - 11 P TV Oyten  
29122112 sø 29/12 18:40 sø 29/12 Kävlinge/Korsbackahallen A o E A Semifinale Anderstorps SK 20 - 16 TV Bissendorf-Holte  
30120605 ma 30/12 12:40 ma 30/12 Victoriastadion C Finale Ankaret 2 17 - 16 Anderstorps SK